Dlaczego warto.

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6685
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Dlaczego warto.

Postautor: Krasnal45 » wt paź 18, 2016 7:23 am

Tu to panu jurczyńskiemu należy przyklasnąć. W końcu złożył donos na samego siebie :mrgreen: Tylko, czy to legalne podszywać się pod inną firmę? :shy:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dlaczego warto.

Postautor: Tommy Black » wt paź 18, 2016 7:02 am

DamianGR pisze:Wojna może przybierać różne formy o czym można poczytać na załączonych obrazkach. Ciśnie się na usta - co za skur....ny !


Czyżbyś się spodziewał że będzie inaczej? Że aparat państwa będzie ścigał firmy i osoby naruszające tę ustawę?
Po to jest właśnie grupa zbrojna Ostrzeszów. Za jednym zamachem bronią interesu państwa i swojego.W przyrodzie to się nazywa symbioza.
Tam gdzie występuje symbioza, często też i pojawia się pasożyt...
:lol:
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Dlaczego warto.

Postautor: DamianGR » pn paź 17, 2016 7:53 pm

Wojna może przybierać różne formy o czym można poczytać na załączonych obrazkach. Ciśnie się na usta - co za skur....ny !
Zapożyczone z zielonego:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Dlaczego warto.

Postautor: basika » pn paź 17, 2016 6:58 pm

Tommy Black pisze:
Tak, Dolores, ma to wielki sens, bowiem na razie tylko nam ograniczono korzystanie z ein. A zapewniam Cię że to jeszcze nie koniec. Koncerny tytoniowe na tym nie poprzestaną i wcale nie poprzestają. Śmiało można powiedzieć że walka dopiero się zaczyna. I jeśli szukać konotacji militarnych, to owszem, przegraliśmy pierwszą bitwę.
Ale nie przegraliśmy wojny. Tylko teraz czas na zmianę taktyki...oraz na innych sojuszników. A taktyka to też i inne metody...


Niestety Tomek ma rację. Koncerny tytoniowe są w natarciu, jak już trzymamy się terminologii wojennej.
Teraz walczymy o odkłamanie całego tego syfu, jaki przyklejono do EIN. I to czas dla nas wszystkich. Każdy, dosłownie każdy, może brać w tym udział.I na swoim własnym podwórku i tutaj biorąc udział w każdej akcji. Chciałabym nieśmiało przypomnieć o temacie w którym opisujecie swoje historie przejścia z analogów na EIN. To też posłuży naszej walce :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dlaczego warto.

Postautor: Tommy Black » pn paź 17, 2016 5:34 pm

dorota pisze:...nawet via skype interweniował Pasquale Caponnetto z LIAF


Ja tylko uzupełnię że, Pasquale Caponnetto jest profesorem psychologii klinicznej i ogólnej na Uniwersytecie w Katanii.
Jego badania dotyczą psychologii zdrowia, palenia wśród młodzieży i dorosłych, psychopatologii, astmy, cukrzycy. Jest uznanym międzynarodowym ekspertem w dziedzinie uzależnienia od tytoniu.Jest też jednym z pionierów badań nad ein. Nie muszę chyba dodawać że też i wielkim zwolennikiem ein!

dorota pisze:Tyle się nagadamy, napiszemy , nalinkujemy a odzew z „wyższych czy niższych sfer” wciąż ten sam.
Czy to ma sens?


Tak, Dolores, ma to wielki sens, bowiem na razie tylko nam ograniczono korzystanie z ein. A zapewniam Cię że to jeszcze nie koniec. Koncerny tytoniowe na tym nie poprzestaną i wcale nie poprzestają. Śmiało można powiedzieć że walka dopiero się zaczyna. I jeśli szukać konotacji militarnych, to owszem, przegraliśmy pierwszą bitwę.
Ale nie przegraliśmy wojny. Tylko teraz czas na zmianę taktyki...oraz na innych sojuszników. A taktyka to też i inne metody...
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Dlaczego warto.

Postautor: dorota » pn paź 17, 2016 3:18 pm

Madziu bardziej mój mąż niż ja! Też go podziwiam! W 2013 był nawet na głodówce w Rzymie :shock:
*czajniczek*
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4180
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20802 razy
Otrzymał podzięk.: 5364 razy
Płeć: Kobieta

Dlaczego warto.

Postautor: Selene » pn paź 17, 2016 3:03 pm

Dorotko jestem pod wrażeniem... :smile: mało osób tak walczy.. do samego końca.. Ja zbyt szybko się poddaję i dziękuję za takich ludzi jak Ty ;) świetna motywacja :hug:
Tak, warto!
Gratuluję :smile:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Dlaczego warto.

Postautor: dorota » pn paź 17, 2016 2:38 pm

Wielokrotnie zastanawiamy się, czy ta nasza walka, pisanie, petycje, manifestacje mają sens? Cóż ja biedny mały człowiek przeciwko BT , BP , MZ moge zdziałać? Czujemy się bezsilni, bezradni i przytłoczeni. Tyle się nagadamy, napiszemy , nalinkujemy a odzew z „wyższych :mrgreen: czy niższych *mrgreen* sfer” wciąż ten sam.
Czy to ma sens?
Owszem ma!!!
Jaki? A no np taki :
Dla mojego męża Ein to nie tylko alternatywa na śmierdziele, ale też praca a przede wszystkim pasja. Długo by o tym rozprawiać, ale nie w tym rzecz. Kilka dni temu zorganizował w centrum niewydolności oddechowej w mieście w którym pracuje, małą konferencje na temat EIN. Oczywiście wszystko było wcześniej dobrze przygotowane, nawet via skype interweniował Pasquale Caponnetto z LIAF. Osób na sali niewiele...ale po skończonej konferencji podchodzi do męża Pan, ściska mu dłoń i mówi: „bardzo dziekuję, wiele się dowiedziałem, to było bardzo interesujące spotkanie , od tej pory wszystkim moim pacjentom, którzy palą będę polecał rzucenie nałogu dzięki EIN „... wyszedł. Podchodzi do męża pani dyrektor centrum i mówi: „wie pan kto to był? To ten pneumolog, o którym panu opowiadałam, wielki przeciwnik palenia i zagorzały przeciwnik Ein !”
Dlatego właśnie sobie myslę, że warto! Takie małe/duże zwycięstwo!
*czajniczek*
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości