Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Absurdy prasowe

Postautor: amsaw » wt wrz 08, 2015 4:18 pm

dorota pisze:
AdamDz pisze:Ejno Basiu przecież nikt tu Cię nie atakuje byś musiała się poddawać przecież to tylko luźna pogawędka

tak ANDRZEJ :mrgreen: masz racje :lol:

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
Uwielbiam Was :lol:
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Absurdy prasowe

Postautor: dorota » wt wrz 08, 2015 2:36 pm

AdamDz pisze:Ejno Basiu przecież nikt tu Cię nie atakuje byś musiała się poddawać przecież to tylko luźna pogawędka

tak ANDRZEJ :mrgreen: masz racje :lol:
ObrazekObrazekObrazek
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Absurdy prasowe

Postautor: AdamDz » wt wrz 08, 2015 2:20 pm

Ejno Basiu :) przecież nikt tu Cię nie atakuje byś musiała się poddawać :) przecież to tylko luźna pogawędka :)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Absurdy prasowe

Postautor: dorota » wt wrz 08, 2015 2:08 pm

AdamDz pisze:Basiu jeśli sądzisz że coś jest niemożliwe to za mało oglądasz filmów na YT wystarczy wpisać hasło "skok na główkę"

dorota pisze:panowie poddaje sie ...nie mam juz sily...
:facepalm:
ObrazekObrazekObrazek
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Absurdy prasowe

Postautor: AdamDz » wt wrz 08, 2015 1:56 pm

Basiu jeśli sądzisz że coś jest niemożliwe to za mało oglądasz filmów na YT wystarczy wpisać hasło "skok na główkę" :)
A wracając do tematu absurdów, to przypomniał mi się stary dowcip o ruskim naukowcu, który wyrywał pojedynczo musze nogi i wydawał za każdym razem głosową komendę by mucha się poruszała, nawet po wyrwaniu piątej nogi mucha i tak się poruszała, a po wyrwaniu szóstej zanotował w dzienniku, "po wyrwaniu wszystkich sześciu nóg mucha straciła słuch"
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Absurdy prasowe

Postautor: dorota » wt wrz 08, 2015 1:29 pm

panowie poddaje sie ...nie mam juz sily...
przypomne ze rozmawiamy tu o wychmurzeniu 10ml 24mg w jeden dzien, zakladajac ze mieli - ci z SP - jeden dzien na mysli ,a nie jedno zaciagniecie.
nie rozwazamy tu po co to komu ,ale czy osoba przy zdrowych zmyslach jest w stanie wychmurzyc dobrowolnie 10ml 24mg niko. osobiscie nie znam takiej. pomine juz system ktorym to zrobi .

@
Awatar użytkownika
el Petto
to nie bylo skierowane do Ciebie osobiscie tylko pisalam
dorota pisze:niektorym sie myla objawy przedawkowania nikotyny z jej niedoborem!!!
bo na litosc nie pisales o sobie, tylko o innych, ktorzy pisali na forach a wsrod nich sa tez tacy ludzie ktorym sie to myli;pisze oczywiscie o tym co ja slyszalam i czytalam a nie o Twoich doswiadczeniach. chcialam tylko podkreslic ze takie osoby istnieja ktorym sie to placze i nie ma w tym nic dziwnego, nalezy im to tylko wytlumaczyc. sama musialam sie tego tez 'nauczyc".
refurbished pisze:Proszę, używaj interpunkcji nie tylko w postaci przecinka, bo w połowie drugiego zdania zacząłem gubić wątek.

obiecuje ze sie postaram, ale nie moge obiecac! nie jestem specjalnie zaprzyjazniona z interpunkcja i ortografia :mrgreen:
wiecej grzechow nie pamietam ale za wszystkie serdecznie zaluje!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
el Petto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: ndz lip 19, 2015 10:55 pm
Lokalizacja: nad Wisłokiem
Podziękował: 63 razy
Otrzymał podzięk.: 147 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Absurdy prasowe

Postautor: el Petto » wt wrz 08, 2015 12:56 pm

dorota pisze:

niektorym sie myla objawy przedawkowania nikotyny z jej niedoborem!!!!


Po wychmurzeniu kilku ml mocnego liku, obstawanie przy tej drugiej opcji - zakrawa na co najmniej "zaklinanie rzeczywistości". ;)
Wypowiadam się na podstawie również własnych odczuć/przeżyć.
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Absurdy prasowe

Postautor: AdamDz » wt wrz 08, 2015 11:49 am

Oczywiście że się da wywapować duże ilości na kajtku i przedawkować nikotynę, ja sam to celowo zrobiłem używając mocy 12 mg. Jak tylko przesiadłem się z Evoda na kajtka + mech. rurka jako zasilanie, po prostu doszedłem do momentu chęci powrotu do tytoniu i z tego powodu zastosowałem tak drastyczny sposób by dać organizmowi to czego tak się domagał, skończyło się to zawrotami głowy i poceniem na całym ciele, lecz nie panikujcie, było to w pełni kontrolowane, mózg to doświadczenie doskonale zapamiętał do dzisiaj, i włącza ostrzegawczą lampkę zawsze w odpowiedniej chwili, szczególnie podczas degustacji wina, gdy smak liquidu doskonale się skomponuje z tym boskim napojem :)

Added in 4 minutes 49 seconds:
Jakoś p. Orłowski i jego "propylen glikolowy" nijak mi koresponduje z zawodem i tytułem.

Ale za to spełnia kryteria bycia kimś innym niż tym za kogo się podaje :)
refurbished
Płeć: nieokreślona

Re: Absurdy prasowe

Postautor: refurbished » wt wrz 08, 2015 10:14 am

AdamDz pisze:Ja podszedłem do zagadnienia Cloud Chaserów profesjonalnie, dla mnie to jak tytuł naukowy lub wykonywany zawód


OK.
Jakoś p. Orłowski i jego "propylen glikolowy" nijak mi koresponduje z zawodem i tytułem.

Ale zgoda. Użytkownik świadomy tego, co czyni krzywdy sobie nie zrobi.

@Dorota
Uwierz, da się. Da się tyle wychmurzyć. Tylko ... po co?
A elPetto z pewnością nie pomylił przedawkowania z objawami abstynencji. Nie on.
Proszę, używaj interpunkcji nie tylko w postaci przecinka, bo w połowie drugiego zdania zacząłem gubić wątek. :D
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Absurdy prasowe

Postautor: dorota » wt wrz 08, 2015 9:51 am

refurbished pisze:

Powrócę do meritum. W jednej buteleczce liquidu może być tyle nikotyny, ile jest w piętnastu paczkach papierosów. 10ml dziennie da się zwapować, niekoniecznie trzeba generować cumulusy.


tak ale nie da sie jej "wywapowac" w jeden dzien ! jak twierdzi solidarna Polska -
dorota pisze:za jednym takim zapaleniem tego e-papierosa palacz moze wciagnac ilosc nikotyny odpowiadajacej 10 paczkom papierosow! "


nawet jak wsadzisz do kajtka 24mg czy nawet 18 i bedziesz chcial wychmurzyc te 10 ml to nie dasz rady bo musialbys chmurzyc caly dzien na tym kajtku ta 24/18 a jak mowi sam dr Polosa trudno przedawkowac nikotyne przecietnemu waperowi bo organizm sam podpowiada kiedy tej nik juz ma dosc!!!(objawy napewno znasz lepiej ode mnie) chyba ze ktos ma problemy psychiczne albo np ma alzheimera, bo przecietny waper nie bedzie chmurzyl jak tylko np bedzie mu sie krecilo w glowie i bedzie mu niedobrze czy tez bedzie wymiotowal albo sie trzesl czy trzasl... jak jakis mlodziak nawet bedzie chcial eksperymentowac i wleje do subtanka 24 i sie zaciagnie do pluc to padnie prawdopodobnie na podloge jesli nie przy pierwszym zaciagnieciu to przy drugim a do 10ml mu daleko
glupie pomysly ma nietylko gimbaza, kiedys-jakies 4 lata temu, panu po 50 czyscilam atom(C ) bo mowil ze niedziala a napchal tam tytoniu! przed przyjsciem wygrzebal to wszystko ale przeciez po rozkreceniu widac bylo co zrobil :facepalm:

Added in 3 minutes 12 seconds:
el Petto pisze:a od dawna tematu nie obserwuję, ale już w "latach pionierskich" - gdy wydajność/moc sprzętu była mizerna w por. z dniem dzisiejszym,
było na forach wiele relacji o przedawkowaniach/zatruciach nikotynowych, nawet wśród - wydawałoby się - bardziej doświadczonych chmurców.



niektorym sie myla objawy przedawkowania nikotyny z jej niedoborem!!!!
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość