Opowiedz swoją historię

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
nosferatu997

Opowiedz swoją historię

Postautor: nosferatu997 » 31 sie 2015, 21:23

Razem z EVUN oraz europejskimi organizacjami pro-waperskimi organizujemy zbórkę historii ludzi, którzy dzieki chmurce pozbyli się nałogu palenia tytoniu. Na stronie EVUN będą one zbierane. Do czego mogą się przydać? Przecież to właśnie my jesteśmy żywym przykładem i świadectwem tego, że chmurzenie pomaga a nie przeszkadza w pozbyciu się nałogu palenia tytoniu, powiedzmy więc światu o tym. Kto wie, być może historie te dotrą do lekarzy, polityków, mediów. Nic nie robiąc nie zmienimy niczego. Chwyćmy więc za "pióra" i do dzieła :)

http://suep.org.pl/?p=294
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2015, 11:41 przez nosferatu997, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 5648
Podziękował: 2889 razy
Otrzymał podzięk.: 9299 razy

Re: Opowiedz swoją historię

Postautor: Tommy Black » 31 sie 2015, 21:48

Bardzo mi się to podoba. :brawo:

nosferatu997 pisze:Kto wie, być może historie te dotrą do lekarzy, polityków, mediów. Nic nie robiąc nie zmienimy niczego. Chwyćmy więc za "pióra" i do dzieła

Wielkie dzieła zaczynały się od tego ,że ktoś chwycił za pióro!
Tommy Black

;)
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 271
Podziękował: 416 razy
Otrzymał podzięk.: 814 razy

Postautor: DamianGR » 31 sie 2015, 22:22

Mnie zastanawia co jest nie tak z tym światem . Jak kończyłem studia myślałem że nauka miażdży każdy argument.

Teraz myślę że trzeba się nawet spowiadać i płaszczyć aby powiedzieć - "Hej tam wy idioci na górze - macie badania - macie świadectwa - a udajecie ślepych i głuchych...."

Myślałem że nie trzeba w wolnym kraju walczyć o wolność - że ci na górze zadbają o nasze dobro. Jak bardzo się myliłem.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 31 sie 2015, 22:27

DamianGR pisze:Myślałem że nie trzeba w wolnym kraju walczyć o wolność - że ci na górze zadbają o nasze dobro. Jak bardzo się myliłem.

Aby Ci, tam na górze,zadbali o nasze dobro,potrzebna jest interwencja zbrojna! :lol:
Awatar użytkownika
BBearder
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 15
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy

Re: Odp: RE: Re: Opowiedz swoją historię

Postautor: BBearder » 31 sie 2015, 22:29

Podpisuję się pod tym ręcoma i nogoma. Bardzo intereująca inicjatywa. Każdego z nas coś skłoniło do przejścia na pochmurną stronę mocy i tak naprawdę nawet nie wiem jak to się zaczęło u moich najbliższych znajomych. A tak naprawdę nasze historie mogą zmotywować innych.

No i oczywiście nie mógłbym sobie darować prywaty z Tommym...

Tommy Black pisze:Wielkie dzieła zaczynały się od tego ,że ktoś chwycił za pióro!

A większość najwybitniejszych została doceniona dopiero po swojej śmierci... ]:->
'Nałóg bez konsekwencji.' Francis J. Underwood
_____

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 31 sie 2015, 22:32

BBearder pisze:Tommy Black pisze:Wielkie dzieła zaczynały się od tego ,że ktoś chwycił za pióro!

A większość najwybitniejszych została doceniona dopiero po swojej śmierci... ]:->

Dobra, wiedzialem że muszę się poświęcić,abyś mnie w końcu docenił BB! :roll:
Awatar użytkownika
BBearder
Użytkownik
Użytkownik

Re: Odp: Opowiedz swoją historię

Postautor: BBearder » 31 sie 2015, 22:41

A, chciałem sprawdzić, czy podobnie myślimy, ale albo jeszcze się za krótko znamy, albo jestem bardziej popieprzony niż większość społeczeństwa, a przynajmniej bardziej niż Ty. No, bo ja tak skromnie chciałem zaproponować, abyśmy (lwice i lwy Salonowe) opisali swoje historie a następnie spotkali się i popełnili zbiorowe samobójstwo. Za SPRAWĘ oczywiście. ;)
_____

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Re: Odp: Opowiedz swoją historię

Postautor: Tommy Black » 31 sie 2015, 22:46

BBearder pisze:A, chciałem sprawdzić, czy podobnie myślimy, ale albo jeszcze się za krótko znamy, albo jestem bardziej popieprzony niż większość społeczeństwa, a przynajmniej bardziej niż Ty. No, bo ja tak skromnie chciałem zaproponować, abyśmy (lwice i lwy Salonowe) opisali swoje historie a następnie spotkali się i popełnili zbiorowe samobójstwo. Za SPRAWĘ oczywiście. ;)

Hmmm...nie mogę oceniać calego społeczeństwa,nie jestem jeszcze posłem! ;)
Nie zgodzę się też z Twoją opinią co do popieprzenia.Ja jestem bardziej.A jesli się nie zgadzasz to pojedynek. *puk*
Te historie musimy opisać. Pięknie, interesująco,ba,wciągająco,no z takim talentem i oddaniem jak cholera... ;)
Wtedy za SPRAWĘ, zbiorowe samobójstwo pepełnią inni,wiesz kto,prawda? :lol:
Awatar użytkownika
BBearder
Użytkownik
Użytkownik

Re: Odp: RE: Re: Odp: Opowiedz swoją historię

Postautor: BBearder » 31 sie 2015, 23:38

Nasze historie muszą być tak z głębi serca i parownika, że do Nike będą zgłaszane. ;) Postaramy się na pewno.

Tommy Black pisze:Wtedy za SPRAWĘ, zbiorowe samobójstwo pepełnią inni,wiesz kto,prawda? :lol:

Owszem, wiem. :jupi:
No i bardzo podoba mi się Twoje podejście- takie polskie. Coś jak w tym dowcipie o Piłsudkskim, kiedy zameldowano mu, że bolszewicy nadchodzą w sile kilku tysięcy a on odpowiedział tylko: "Gdzie my ich będziemy grzebać?"
_____

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 01 wrz 2015, 09:02

Napisalem swoją historię i juz mialem opublikować,ale coś mnie powstrzymało.Przeczytałem ją, fakt,rzadko czytam coś przed opublikowaniem,ale to ważne ,więc przeczytałem. I napiszę od początku.Zorientowałem się bowiem że zamiast pisać swoją historię chmurzenia,która jest krótka co prawda,ale fascynująca, napisalem historię głupoty i ciemnoty otaczającą świat chmurzących! A to, nie o to chodzi przecież!

Piszcie swoje historie! To naprawdę ważne! Może tak nie wygląda,ale to naprawdę ważne!

Wróć do „Dyskusja ogólna”