Opowiedz swoją historię

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Opowiedz swoją historię

Postautor: Riccardo » wt wrz 01, 2015 7:55 am

Jak chcecie, możecie skorzystać z mojej:
viewtopic.php?p=1425#p1425
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Opowiedz swoją historię

Postautor: Tommy Black » wt wrz 01, 2015 7:02 am

Napisalem swoją historię i juz mialem opublikować,ale coś mnie powstrzymało.Przeczytałem ją, fakt,rzadko czytam coś przed opublikowaniem,ale to ważne ,więc przeczytałem. I napiszę od początku.Zorientowałem się bowiem że zamiast pisać swoją historię chmurzenia,która jest krótka co prawda,ale fascynująca, napisalem historię głupoty i ciemnoty otaczającą świat chmurzących! A to, nie o to chodzi przecież!

Piszcie swoje historie! To naprawdę ważne! Może tak nie wygląda,ale to naprawdę ważne!
BBearder
Płeć: nieokreślona

Re: Odp: RE: Re: Odp: Opowiedz swoją historię

Postautor: BBearder » pn sie 31, 2015 9:38 pm

Nasze historie muszą być tak z głębi serca i parownika, że do Nike będą zgłaszane. ;) Postaramy się na pewno.

Tommy Black pisze:Wtedy za SPRAWĘ, zbiorowe samobójstwo pepełnią inni,wiesz kto,prawda? :lol:

Owszem, wiem. :jupi:
No i bardzo podoba mi się Twoje podejście- takie polskie. Coś jak w tym dowcipie o Piłsudkskim, kiedy zameldowano mu, że bolszewicy nadchodzą w sile kilku tysięcy a on odpowiedział tylko: "Gdzie my ich będziemy grzebać?"
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Odp: Opowiedz swoją historię

Postautor: Tommy Black » pn sie 31, 2015 8:46 pm

BBearder pisze:A, chciałem sprawdzić, czy podobnie myślimy, ale albo jeszcze się za krótko znamy, albo jestem bardziej popieprzony niż większość społeczeństwa, a przynajmniej bardziej niż Ty. No, bo ja tak skromnie chciałem zaproponować, abyśmy (lwice i lwy Salonowe) opisali swoje historie a następnie spotkali się i popełnili zbiorowe samobójstwo. Za SPRAWĘ oczywiście. ;)


Hmmm...nie mogę oceniać calego społeczeństwa,nie jestem jeszcze posłem! ;)
Nie zgodzę się też z Twoją opinią co do popieprzenia.Ja jestem bardziej.A jesli się nie zgadzasz to pojedynek. *puk*
Te historie musimy opisać. Pięknie, interesująco,ba,wciągająco,no z takim talentem i oddaniem jak cholera... ;)
Wtedy za SPRAWĘ, zbiorowe samobójstwo pepełnią inni,wiesz kto,prawda? :lol:
BBearder
Płeć: nieokreślona

Re: Odp: Opowiedz swoją historię

Postautor: BBearder » pn sie 31, 2015 8:41 pm

A, chciałem sprawdzić, czy podobnie myślimy, ale albo jeszcze się za krótko znamy, albo jestem bardziej popieprzony niż większość społeczeństwa, a przynajmniej bardziej niż Ty. No, bo ja tak skromnie chciałem zaproponować, abyśmy (lwice i lwy Salonowe) opisali swoje historie a następnie spotkali się i popełnili zbiorowe samobójstwo. Za SPRAWĘ oczywiście. ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Opowiedz swoją historię

Postautor: Tommy Black » pn sie 31, 2015 8:32 pm

BBearder pisze:Tommy Black pisze:Wielkie dzieła zaczynały się od tego ,że ktoś chwycił za pióro!


A większość najwybitniejszych została doceniona dopiero po swojej śmierci... ]:->


Dobra, wiedzialem że muszę się poświęcić,abyś mnie w końcu docenił BB! :roll:
BBearder
Płeć: nieokreślona

Re: Odp: RE: Re: Opowiedz swoją historię

Postautor: BBearder » pn sie 31, 2015 8:29 pm

Podpisuję się pod tym ręcoma i nogoma. Bardzo intereująca inicjatywa. Każdego z nas coś skłoniło do przejścia na pochmurną stronę mocy i tak naprawdę nawet nie wiem jak to się zaczęło u moich najbliższych znajomych. A tak naprawdę nasze historie mogą zmotywować innych.

No i oczywiście nie mógłbym sobie darować prywaty z Tommym...

Tommy Black pisze:Wielkie dzieła zaczynały się od tego ,że ktoś chwycił za pióro!


A większość najwybitniejszych została doceniona dopiero po swojej śmierci... ]:->
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Opowiedz swoją historię

Postautor: Tommy Black » pn sie 31, 2015 8:27 pm

DamianGR pisze:Myślałem że nie trzeba w wolnym kraju walczyć o wolność - że ci na górze zadbają o nasze dobro. Jak bardzo się myliłem.


Aby Ci, tam na górze,zadbali o nasze dobro,potrzebna jest interwencja zbrojna! :lol:
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Opowiedz swoją historię

Postautor: DamianGR » pn sie 31, 2015 8:22 pm

Mnie zastanawia co jest nie tak z tym światem . Jak kończyłem studia myślałem że nauka miażdży każdy argument.

Teraz myślę że trzeba się nawet spowiadać i płaszczyć aby powiedzieć - "Hej tam wy idioci na górze - macie badania - macie świadectwa - a udajecie ślepych i głuchych...."

Myślałem że nie trzeba w wolnym kraju walczyć o wolność - że ci na górze zadbają o nasze dobro. Jak bardzo się myliłem.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Opowiedz swoją historię

Postautor: Tommy Black » pn sie 31, 2015 7:48 pm

Bardzo mi się to podoba. :brawo:

nosferatu997 pisze:Kto wie, być może historie te dotrą do lekarzy, polityków, mediów. Nic nie robiąc nie zmienimy niczego. Chwyćmy więc za "pióra" i do dzieła


Wielkie dzieła zaczynały się od tego ,że ktoś chwycił za pióro!
Tommy Black

;)

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości