Nowe tematy

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe tematy

Postautor: robert » pn lis 21, 2016 12:38 pm

:) To będzie ciekawe.Temat o sprzęcie,dlaczego taki ,a dlaczego nie tamten.Chętnie coś i ja skrobnę.Choć nowoczesny i modny to ja nie jestem.Ale jestem za to zadowolony,a to chyba najważniejsze.Czekam tylko aby Shrack dał zielone światło. :)
Zawsze mnie ciekawiło na czym chmurzycie. :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe tematy

Postautor: Tommy Black » pn lis 21, 2016 8:00 am

Haze pisze:A moja propozycja to temat w stylu "co mnie dzisiaj ujęło/wkoorwiło", czyli o drobiazgach (albo i nie) z dnia codziennego, które czasami potrafią wprawić nas w dobry nastrój, a czasami wręcz przeciwnie Tylko nie mam pomysłu na tytuł - Help Tommy!!


Adamie prawdopodobnie drogi!

Załóż jak najszybciej ten temat, bowiem widzę przed nim szerokie perspektywy i świetlistą drogę, azaliż czasy takie nastali że wkurwiać nam się przychodzi nader często.
A jeśli i trafi się jakiś drobiazg, który nas ukontentuje i w dobry humor wprawi, to i miejsce swoje tam znajdzie.
A jako tytuł proponuję:

Takie na czasie oraz w sumie.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe tematy

Postautor: Haze » ndz lis 20, 2016 9:53 pm

shrack pisze:Proponuję podawać tytuły tematów, o czym chętnie poczytamy na forum oraz krótki opis, o czym chcemy pisać w danym temacie.

Wymyśliłem, więc zaczynam:

Twój ulubiony sprzęt EIN


I znowu przednia koncepcja (wychodzi na to, że dobrze się stało, że Robert nieco Cię ... zmobilizował :mrgreen: ). Na Trawniku jest podobny temat, ale zupełnie go zepsuli zakazem komentowania. Tylko czysty ekshibicjonizm: możesz pokazać zdjęcie, ale pogadać o tym sprzęcie to już nie. A w Salonie proponuję wręcz postawić na gadanie, a nie tylko pokazywanie.

A moja propozycja to temat w stylu "co mnie dzisiaj ujęło/wkoorwiło", czyli o drobiazgach (albo i nie) z dnia codziennego, które czasami potrafią wprawić nas w dobry nastrój, a czasami wręcz przeciwnie :twisted: Tylko nie mam pomysłu na tytuł - Help Tommy!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe tematy

Postautor: Tommy Black » ndz lis 20, 2016 9:06 pm

Tomek, wiem że każdy może. Ale pomysł jest Twój i Ty powinieneś go założyć w tej sytuacji.
Założyć możesz nawet dziś, opisać zalożenia, tematykę. Ja na pewno coś napiszę, choć ja juz za nowosciami nie gonię...
Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: pn lip 13, 2015 7:09 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podzięk.: 266 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe tematy

Postautor: shrack » ndz lis 20, 2016 8:55 pm

Tommy założyć temat może każdy z nas.
Tak jak pisałem wcześniej jutro od 5 rano do 19 jestem na tapatalku, więc tylko czytam, ale obiecuję dołączyć Siudo tematu do końca tygodnia bez względu na to, kto będzie jego twórcą.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe tematy

Postautor: Tommy Black » ndz lis 20, 2016 8:46 pm

To ja mam taką propozycję, abyś jutro założył temat, np:

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Wtedy będzie czytelny i każdy kto zechce się podzielić, znajdzie miejsce od razu.
A sama zawartość to może być naprawdę dużo czytania...
Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: pn lip 13, 2015 7:09 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podzięk.: 266 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe tematy

Postautor: shrack » ndz lis 20, 2016 8:37 pm

Pisanie dla samego siebie lub pisanie do szuflady według mnie nie ma najmniejszego sensu i mija się z celem.
Robert zakładając temat „kubeł zimnej wody” miał dobre intencje tylko cała dyskusja poszła zupełnie innym torem i zapewne nie po myśli autora po części czuję się winny zaistniałej sytuacji, więc postanowiłem podejść do tematu w trochę inny sposób czy dobry okaże się później.

Proponuję podawać tytuły tematów, o czym chętnie poczytamy na forum oraz krótki opis, o czym chcemy pisać w danym temacie.

Wymyśliłem, więc zaczynam:

Twój ulubiony sprzęt EIN

Krótki opis twojego ulubionego sprzętu do codziennego i nie tylko użytku fotografie, opisy i oczywiście uzasadnienie wyboru.
Dzisiaj jest już późno a jutro jestem w pracy 14 godzin, ale obiecuję do końca tygodnia coś napisać

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 27 gości