Kąpiel boxa

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
vor_tan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: śr sie 02, 2017 9:47 pm
Lokalizacja: małopolska
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 69 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kąpiel boxa

Postautor: vor_tan » wt sie 22, 2017 1:38 pm

Wygląda na to, że wrócił do życia. Widocznie zdążyłem szybko złapać i nie nasìąknoł za bardzo.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kąpiel boxa

Postautor: miblah » pn sie 21, 2017 9:16 pm

Pierwsze co bym zrobił, to rozkręciłbym boksa i włożył płytkę do pojemnika z IPA (izopropanol). Jeśli pojawiła się korozja na stykach, poczochrałbym szczoteczką do zębów. Alkohol techniczny wypchnie wodę, a później szybko odparuje. To pierwsza rzecz, którą robią wszystkie sensowne serwisy z zalanym sprzętem - oczywiście zamiast szczoteczki używają myjki ultradźwiękowej.
Obrazek
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Kąpiel boxa

Postautor: lijden » pn sie 21, 2017 8:24 pm

Trzeba było zostawić do całkowitego wyschnięcia. Mi młodzież Pico zalała herbatą i też miał zaparowaną szybkę (mniej wody niż kąpiel w Wiśle na bank) i działa bez zarzutów więc trzymam kciuki żeby było ok. Tylko zostaw go bez ruszania na dobę chociaż.
vor_tan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: śr sie 02, 2017 9:47 pm
Lokalizacja: małopolska
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 69 razy
Płeć: Mężczyzna

Kąpiel boxa

Postautor: vor_tan » pn sie 21, 2017 8:22 pm

Dzisiaj mi Primo 2 wykąpało się. Łódka, Wisła etc. Szybko wyłowiłem, wyjąłem batki i teraz suszę. To chyba trochę potrwa. Po włożeniu akumulatorów sam sobie zmienia moc i słabo reaguje na przyciski. Np nie chce się wyłączyć. Ekranik zaparowany od środka. Szkoda, że tego nie da się rozłożyć w sposób prosty. Czekam do jutra. :(

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości