Sztuczki wielkiego magika – czyli Konstanty Radziwiłł w akcji

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Sztuczki wielkiego magika – czyli Konstanty Radziwiłł w akcji

Postautor: adamsud » czw paź 12, 2017 7:02 pm

Blisko @
Awatar użytkownika
basika
, coraz bliżej.
P.S. W gruncie rzeczy, gdybyś rzeczywiście tak napisała (czego oczywiście nie mogłaś zrobić jako prawdziwa dama), trafiłabyś w samo sedno. Jest jeszcze jedno adekwatne określenie, którego z kolei ja (jako stateczny dżentelmen) napisać nie mogę.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Sztuczki wielkiego magika – czyli Konstanty Radziwiłł w akcji

Postautor: basika » czw paź 12, 2017 6:36 pm

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
, @
Awatar użytkownika
adamsud

Chłopaki, jesteście niemożliwi. Miałam napisać : "wielkie sranie ministra zdrowia ?" :lol:
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Sztuczki wielkiego magika – czyli Konstanty Radziwiłł w akcji

Postautor: adamsud » czw paź 12, 2017 6:32 pm

Tommy Black pisze:....Tytuł, tytuł tego tematu nie daje mi spokoju...

Faktycznie @
Awatar użytkownika
basika
- tytuł tematu trochę na wyrost. Ten ministerialny głupek nie jest ani wielki, ani z niego magik, ani ... Radziwiłł.
Też chyba skoczę do WC.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sztuczki wielkiego magika – czyli Konstanty Radziwiłł w akcji

Postautor: Tommy Black » czw paź 12, 2017 5:55 pm

basika pisze:Będziesz, będziesz o nim pisał. Bo to najgorszy minister zdrowia jaki mógł się Polakom trafić.


Cholera, Basiu ja nie jestem w stanie zapanować nad sobą kiedy widzę tego muła. Przypomij sobie min. Zembalę.Walczyliśmy z nim wręcz. Pisaliśmy listy, ja korespondowałem
nieustannie z jego rzecznikiem prasowym Piotrem Bąkiem. Ba sam pan Bąk dzwonił do mnie kiedy miał coś istotnego. Przypomnij sobie jak wglądały konsultacje społeczne na
których przecież bylaś. Jasne że przegraliśmy tę bitwę. Ale też mieliśmy przeciwnika z pasją, który walczył o swoje racje albo racje do których go ktoś przekonał.
W taki czy inny sposób. A ten muł wyjdzie z glupim uśmieszkiem i pierdoli coś o klauzuli sumienia kiedy pytaja go problemy zdrowotne ciężarnych.
Jemu się wydaje że jest ministrem zdrowia kółka różańcowego a nie 40 milionowego narodu.No i jak wyglądaly tym razem konsultacje społeczne...
Nie bedę pisał o tym tępym mule.Nie mam też ochoty go obrażać... mam tylko nadzieję że niebawem juz nie będę musiał. Coraz częściej słychać w sejmowych kuluarach że zastąpi go
ktoś z kim można rozma wiać i ktoś kto ma coś do powiedzenia. Myślę o prof. Piotrze Czaudernie.

PS
Tytuł, tytuł tego tematu nie daje mi spokoju...czyli Konstanty Radziwiłł w akcji, a w jakiej akcji? Może trzeba jakąś intymność zachować? Bo rozumiem że pan Radziwiłł robi kupę.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Sztuczki wielkiego magika – czyli Konstanty Radziwiłł w akcji

Postautor: basika » czw paź 12, 2017 2:35 pm

Tommy Black pisze:Ja już nie chcę i nie będę pisał o tym żalosnym bęcwale.


Będziesz, będziesz o nim pisał. Bo to najgorszy minister zdrowia jaki mógł się Polakom trafić. A jego działania trzeba nagłaśniać, bo nie tylko w nas uderza, ale we wszystkich : kobiety, dzieci, starców - bezbronnych ludzi i to jest skandal.
Nie możemy przyglądać się temu biernie. *girl_f*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sztuczki wielkiego magika – czyli Konstanty Radziwiłł w akcji

Postautor: Tommy Black » czw paź 12, 2017 6:34 am

Ja już nie chcę i nie będę pisał o tym żalosnym bęcwale. Mój kolega lekarz zresztą, powiedział niedawno że jedyne co umie robić ten Radziwiłł to dzieci.
Szkoda mi tych dzieci ale do pewnego momentu życia dzieci nie wstydzą się za rodziców.

Obrazek

Obrazek

A tę fotkę przyczepilem do swojej pokojowej tarczy darta na drzwiach.Tarcza wyleciała razem z drzwiami.

Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Sztuczki wielkiego magika – czyli Konstanty Radziwiłł w akcji

Postautor: basika » śr paź 11, 2017 9:23 pm

Radziwiłł.jpg


Były kiedyś za czasów PRL-u takie powiedzenia „Emeryci do urn”, lub " Emerycie, poprzyj budżet czynem, umrzyj przed terminem"
Do emerytów możemy w tej chwili dodać dzieci, ludzi starszych i palaczy.
Bo za „dobrą zmianą”, czyli rozdawaniem 500 + i obniżeniem wieku emerytalnego, wprowadza się bocznymi drzwiami przepisy, które mają na celu zmniejszenie ilości beneficjentów tych zmian. I teraz możemy powiedzieć, że to wszystko ma swój sens. Przerażający sens.

To jakiś koszmar wołają pacjenci oburzeni zmianami w szpitalach.
Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł znowu wszystkich zadziwił, a slowa Romana Gietycha tylko dolały oliwy do ognia.
Taką mamy "dobrą zmianę". Przez pierwsze sześć miesięcy tego roku w Polsce zmarło o 14 tys. więcej ludzi niż przed rokiem. To wzrost o ponad 7 procent – powiedział R. Giertych powołując się na dane GUS i uderzając w to, co dzieje się właśnie wokół polskich szpitali. To przez reformy Radziwiłła. Przez NFZ, który obcina nakłady na kardiologię i likwiduje prywatne kliniki.

Zmiany, które minister Konstanty Radziwiłł wprowadził od 1 października, niejednemu zjeżyły włos na głowie
Kardiolodzy biją na alarm i uważają, że te zmiany za absurdalne. Mówili wprost, że wprowadzenie nowych limitów może mieć wpływ na pogorszenie statystyk śmiertelności z powodu zawałów, bo pacjenci po prostu będą częściej z tego powodu umierać.

"Boimy się, że pacjenci z chorobą wieńcową będą czekać na leczenie tak długo, aż dostaną zawału" – biło na alarm Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.

Matki krzyczą, że w nocy będą musiały jeździć z chorym dzieckiem do odległych szpitali. "Masakra. Dzieci będą umierać w poczekalni" na ostrym dyżurze w szpitalach, wśród innych chorych - tak komentują te zmiany.

Byli zaskoczeni, gdy okazało się, że np w Krakowie – mieście liczącym milion mieszkańców – ma być teraz tylko jeden punkt opieki całodobowej, w którym przyjmuje pediatra. To samo w Rudzie Śląskie, lub Poznaniu. Jest wiele miast pozbawionych i tego jak np. Słupsk.
Ludzie po pomoc muszą się udać do innych miast. Jeśli ktoś nie ma samochodu, komunikacja w nocy jest utrudniona, a nie każdego stać na taksówkę.
I nie chodzi przecież tylko o dzieci. Chodzi o wszystkich. A problem z dotarciem do oddalonych szpitali mogą mieć zwłaszcza ludzie starsi.

Jeśli chodzi o seniorów – minister zdrowia chce im zamknąć oddziały geriatryczne. Prywatne, specjalistyczne, kliniki ze świetnymi wynikami – NFZ pozbawił finansowania. A co za tym idzie – fachowej, niemal bez kolejki, opieki medycznej dla wielu pacjentów.
Minister Radziwiłł ogłosił, że oddziały geriatryczne są niepotrzebne i trzeba je likwidować. Najlepiej w ogóle, żeby problemami starszych zajmowali się interniści. Czyż nie jest to narażanie ich zdrowia i życia?
– To okropne. Społeczeństwo się starzeje. Coraz więcej przybywa osób starszych, a oni likwidują oddziały geriatryczne? mówi Janina Kamińska, przewodnicząca Rady Starszych w mieście Wadowice.

To tylko ostatnie zmiany wprowadzone prez naszego ministra zdrowia, który tylko z nazwy ma coś wspólnego ze zdrowiem. Znamy już działania tego pana. W „trosce” o zdrowie palaczy i waperów chce zamknąć im szansę do mniej szkodliwych od papierosów produktów.
Wszak bardzo popiera projekt opodatkowania akcyzą płynów do papierosów elektronicznych. Minister wręcz słynie z tego, że bardzo dba o nasze zdrowie, a najbardziej o dzieci nienarodzone. Narodzone i ich rodzice muszą sobie radzić sami.....

Wykorzystałam materiał:
http://natemat.pl/219155,to-jakis-koszm ... laly-burze
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości