Black Friday w VapeNu

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Black Friday w VapeNu

Postautor: Tommy Black » pn lis 27, 2017 3:46 pm

W związku z pkt. 2 ja złożyłbym wniosek o wydanie pozwolenia na zniszczenie towaru ( art. 197 Rozporządzenia nr 925/2013) na własny koszt w sposób który uznam za najwłaściwszy, czyli doprowadzenie ww. części papierosa elektronicznego ( atomizerów) do stanu kompletej ruiny poprzez ich kilkuletnie użytkowanie. Co zaświadczę stosowną dokumentacją fotograficzną i dobrowolym oświadczeniem sąsiadów.
Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Black Friday w VapeNu

Postautor: tunajerzy » pn lis 27, 2017 3:34 pm

Taka kopia z Trawnika z postu kolegi @
Awatar użytkownika
erbis


Obrazek
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Black Friday w VapeNu

Postautor: miblah » pt lis 24, 2017 9:33 pm

@
Awatar użytkownika
reelox
- nie jesteśmy prawnikami. Na tamtym forum wolą dmuchać na zimne jak widać. Ale dokładnie tak, jak napisał @
Awatar użytkownika
Tommy Black
, forum niczego nie reklamuje, ani do niczego nie zachęca. Użytkownicy forum starają się być zgodni z prawem i niczego nie polecają - dzielą się informacjami, opinią i spostrzeżeniami.

Wprawdzie jest zakaz sprzedaży transgranicznej, ale nie do końca sam wiem, jak przedstawiciel suwerena miał zamiar go egzekwować, bo nasze przepisy prawa nie mogą obejmować podmiotów zagranicznych. Jednym słowem szkodzą tylko podmiotom polskim. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś nas informował, że znalazłeś fajny deal ;)
Osobiście ufam, że nie przesadzisz, bo wtedy podpadniesz moderacji pod spam, a to już podlega naszej wewnętrznej ocenie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Black Friday w VapeNu

Postautor: Tommy Black » pt lis 24, 2017 8:20 pm

Ale Ty nie reklamujesz tu żadnego sklepu a co ważniejsze nie robi tego sam sklep. Daleś informację w ramach światowego, zwyczajowego tzw. Black Friday i to wszystko.
Nikogo my jako forum też nie zachęcamy do żadnych zakupów. Niczego, nie tylko w tym sklepie. Jeśli komuś się wydaje albo ktoś uzna że w XXI wieku można zabronić ludziom, w dodatku w erze cyfrowej przecież, informacji, najzwyklejszej informacji, to albo nie dorósł do tych czasów albo ktoś inny stworzył wyjątkowo marne prawo. W każdym jednak wypadku, jeśli to co robimy jest niezgodne z prawem, na odpowiedni sygnał, żądanie, sugestie poparte stosownymi wytycznymi zareagujemy w sposób odpowiedzialny.
reelox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt gru 30, 2016 11:49 am
Lokalizacja: waaszwa
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: nieokreślona

Black Friday w VapeNu

Postautor: reelox » pt lis 24, 2017 6:36 pm

Witam, spotkałem się właśnie z różnymi opiniami i chciałem się dopytać. Jak to jest wg. Polskiego prawa obecnie z reklamowaniem sklepów online, które nie są zlokalizowane w Polsce?
Na jednym z fór zostałem powiadomiony, że taka reklama jest zabroniona, aczkolwiek oczywiście Polacy mogą kupywać normalnie z takiego sklepu, a jednak taki sklep nie może się reklamować na polskojęzycznej stronie?

Prosiłbym o wyjaśnienie, czy aby nie łamię regulaminu w ten sposób.

Pozdrawiam.
reelox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pt gru 30, 2016 11:49 am
Lokalizacja: waaszwa
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: nieokreślona

Black Friday w VapeNu

Postautor: reelox » pt lis 24, 2017 3:30 pm

Witam,

Jestem tutaj na tym forum jakiś czas już, ale dawno tutaj nie zaglądałem. Pracuję teraz dla Holenderskiej firmy sprzedającej sprzęt i liquidy do chmurzenia.

Chciałem wam przedstawić ich ofertę na Black Friday - jest to -25% na wszystkie produkty oraz darmowa dostawa powyżej 75 euro.

Oferta jest na bieżąco uzupełniana, jutro powinno być już wszystko dodane.

Przykładowa oferta na liquidy to np:

Liquidy Drip Code: https://pl.vapenu.eu/collections/drip-code
Liquidy Glas: https://pl.vapenu.eu/collections/glas


Black Friday będzie trwać zapewne do Niedzieli, więc de facto końcówka będzie najbardziej atrakcyjna jak dojdzie więcej produktów.

Pozdrawiam,
VapeNu
https://pl.vapenu.eu/

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości