Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: basika » sob mar 26, 2016 6:48 pm

Tommy Black pisze:
Czyli mamy więcej godzin... ;) :)

Czyli przeżyliśmy kolejnych pięć miesięcy :)Jest to niewątpliwy sukces, biorąc pod uwagę w jakim stresie żyjemy, dowiadując się jak MZ dba o nasze zdrowie ;)
Mnie te zmiany wk...
No nie, nie będę rzucać mięsem. Jesteśmy salonowcami :)
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: DamianGR » sob mar 26, 2016 6:47 pm

robertanisz pisze:Dziś w nocy będę pracował godzinę dłużej. :evil:

Odbierz sobie dzisiaj godzinkę :lol:

A ja nie rozumiem jednego .
Przypuśćmy że mam dziś pociąg o 3:00 to o której mam przyjść na ten pociąg?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: Tommy Black » sob mar 26, 2016 6:27 pm

No i doczekaliśmy wspólnie,choć nie wszyscy na polu golfowym, kolejnej zmiany czasu.
Tym razem na czas letni.
Obrazek
/ fot. Bulls

W nocy z 26 na 27 marca z godziny 2.00 robimy 3.00, czyli dodajemy jedną godzinę. Czyli mamy więcej godzin... ;) :)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: dorota » ndz paź 25, 2015 1:19 pm

Tommy Black pisze:
To się zaczyna jak opowieści o Winetou,tylko te żaluzje psują trochę dramaturgię obrad starszyzny,która przecież musi podejmować decyzje...ale żeby z samego rana okłamywać Najmłodszą Strzałę?

PS
W moim tipi rządzi Siedzący Pies,jeśli ktoś chciałby z nim pogadać o zmianie czasu albo żaluzjach,zapraszam...mam pieczoną rybę i duszonego węża.
;)

To suma summarum nie bylo klamstwo - ciemno bylo?bylo! Wszyscy spali?spali!
Dzieki Temù Najmlodsza Strzala spala jeszcze 2 godz! Wiec Madra Glowa mogla zrobic pranie i przygotowala obiad!
Pieczona ryba mniam .....duszony waz budzi we mnie niepokoj :shock: co by to mianowicie mialo byc?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: Tommy Black » ndz paź 25, 2015 8:49 am

dorota pisze:Zalezy od wieku! Najmlodszy skoczyl na rowne nogi chyba bylo kolo 6 - ale ja mam zaluzje , wiec powiedzial mu ,ze jest ciemno , jeszce noc i wszyscy spia wiec TRZEBA spac!!! ..... Starszyzna wstala jakies 30 min pozniej no i z nimi juz ten numer nie przejdzie


To się zaczyna jak opowieści o Winetou,tylko te żaluzje psują trochę dramaturgię obrad starszyzny,która przecież musi podejmować decyzje...ale żeby z samego rana okłamywać Najmłodszą Strzałę?

PS
W moim tipi rządzi Siedzący Pies,jeśli ktoś chciałby z nim pogadać o zmianie czasu albo żaluzjach,zapraszam...mam pieczoną rybę i duszonego węża.
;)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: dorota » ndz paź 25, 2015 7:04 am

Zalezy od wieku! Najmlodszy skoczyl na rowne nogi chyba bylo kolo 6 - ale ja mam zaluzje :jupi: , wiec powiedzial mu ,ze jest ciemno , jeszce noc i wszyscy spia wiec TRZEBA spac!!! :mrgreen: .....
Starszyzna wstala jakies 30 min pozniej no i z nimi juz ten numer nie przejdzie :evil:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: amsaw » ndz paź 25, 2015 6:28 am

Dlaczego dzieci nie rozumieją, że dziś była zmiana czasu... :evil:
Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: pn lip 13, 2015 7:09 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podzięk.: 266 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: shrack » ndz paź 25, 2015 6:20 am

Jako że już jesteśmy po zmianie czasu pozwolę sobie wkleić link do strony z zegarem, według którego synchronizowane są zegary serwerów w europie przecież według czegoś trzeba ustawić te zegarki, które nie robią tego same?

http://time.is/
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: robert » sob paź 24, 2015 3:02 pm

Dziś w nocy będę pracował godzinę dłużej. :evil:
Awatar użytkownika
RayvenPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:27 am
Lokalizacja: Podkarpackie
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podzięk.: 434 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pole golfowe a zmiana czasu,na dodatek dziś

Postautor: RayvenPL » sob paź 24, 2015 2:16 pm

Szanowni Panowie i Panie osły, znaczy posły, znaczy posłowie i posłanki.

Uprzejmie donoszę, a przepraszam, to nie do was. Uprzejmie proszę o zaprzestanie zmian czasu z zimowego na letni i odwrotnie.
Prośbę swą motywuję wieloma niedogodnościami w życiu codziennym.
Przestawienie czasu generuje w moim gospodarstwie domowym nie tylko dodatkowe koszty, ale również stres. Wpływa też negatywnie na pożycie małżeńskie oraz pracę zawodową.
Przede wszystkim, moje pociechy zaczynają wstawać o godzinie, o której ich ojciec zwykł wstawać do pracy, czyli takiej którą ja nazywam barbarzyńską, żona tylko mówi że jestem nienormalny. Generuje to u mnie dodatkowy stres, ponieważ dzieciaki uparcie zajmują toaletę, podczas gdy ja jestem już po porannej kawie i perystaltyka działa u mnie pełną parą. Oczekiwanie pod drzwiami ubikacji z zaciśniętymi pośladkami odbija się negatywnie również na moim zdrowiu, powodując ból brzucha a często też zaparcia. Zmienia się też moje nastawienie do czekających mnie wyzwań. Kolejną niedogodnością jest problem z dojazdem do pracy, bo wszystkie pociągi są opóźnione. Ze względu na cofnięcie czasu maszyniści jadą tak wolno, że w końcu udaje im się wyrobić prawidłową dla PKP normę spóźnienia w przedziale 30-45 minut.
Moja wydajność w pracy pozostawia również wiele do życzenia. Gdy powinienem wyjść na fajkę - chce mi się jeść. O godzinie w której zwykle podrywam sekretarkę szefa (bo poszedł na obiad) - chce mi się palić. Gdy mam przerwę na jedzenie chce mi się z sekretarką...(a szef już wrócił i jej pilnuje). A jak przychodzi iść z chłopakami na browara po tym ciężkim dniu - chce mi się spać (bo jak w robocie powinienem był spać, to mi się zachciało sr..., bo przecież w domu się nie dopchałem) .
W domu też nie jest różowo, bo po takim stresującym dniu, gdy przychodzi pora w której żona powinna rozmasować obolałe ramiona męża (oraz ich okolice, bliższe i te dużo dalsze) moja dziatwa uparcie twierdzi że ich ulubiona bajka jest właśnie teraz i spać na pewno nie pójdą. Nie mówiąc już o takich drobiazgach jak zużywające się pokrętła w zegarkach, którymi przecież trzeba dodatkowo kręcić oraz jak baterie, które przecież muszą działać godzinę dłużej!
W takich warunkach nie da się normalnie funkcjonować!
W związku z powyższym, w trosce o zdrowie fizyczne, psychiczne oraz o trwałość polskich małżeństw wnoszę jak w tytule.

Mający Was w głębokim poważaniu jak i wy mnie
Wyborca

;)
To co mówię to moje zdanie. Mam do niego prawo. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Wyraź to kulturalnie. Zawsze mogę je zmienić, jeśli Twoje argumenty mnie przekonają. Ale pamiętaj: użycie argumentu siły świadczy o braku siły argumentów.

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości