DJLsb Vapes.Studio Tour, Patreon Shoutouts & Boycott VooPoo?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

DJLsb Vapes.Studio Tour, Patreon Shoutouts & Boycott VooPoo?

Postautor: Tommy Black » wt kwie 03, 2018 6:21 pm

Warto obejrzeć aby zobaczyć jak nasz ulubiony i jeden z najlepszych w sieci rececenzentów, urządza sobie od nowa życie w USA.Jak od początku buduje swoją pracownię, czego używa, no i ogólnie jak mu to idzie, na razie jeszcze bez rodziny. Warto też obejrzeć do końca, bo tam Daniel odnosi się ( choć krótko ale bardzo sensownie) do gorącego ostatnio konfliktu wookół firmy VooPoo oraz Tonyego B. Ja też nie będę komentował sprawy, znam bardzo długi film Tonyego, znam pisemne oświadczenie VooPoo ale jakoś nie odczuwam potrzeby wydawania wyroków. Bardzo podobnie jak Daniel, choć On, podkreślił kilka razy że z powodu zawodowej, recenzenckiej solidarnosci jest za Tonym.Ja sądzę że żadna z tych stron konfliktu, Tony B, VooPoo oraz Vandy Vape, nie stanęłą na wysoko0ści zadania jak na razie. Mam też nadzieję że konflikt uda się rozwiązać w naszym, waperskim interesie.Bo czy chipset Gene będzie VooPoo czy Vandy Vape, to chyba nie jest najbardziej istotne?

A oto najważniejsze, Daniel i jego film.

https://youtu.be/LIYIzcZV2JE

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości