Rady od palacza

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Szeryfuniu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 03, 2018 12:33 pm
Lokalizacja: Raczków
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Rady od palacza

Postautor: Szeryfuniu » ndz lis 04, 2018 8:03 pm

Dziękuję i że tak powiem..." No ja myślę!" :mrgreen:
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Rady od palacza

Postautor: basika » ndz lis 04, 2018 7:46 pm

Szeryfuniu pisze: Kilka razy wróciłem do analoga, mimo tego, że wapowałem już dość sporo czasu. Mam nadzieję że już nigdy więcej. *no_2* Dużą nadzieję też wiążę z salonem, gdyż są osoby które pomogą w chwilach słabości...? Mam nadzieję że się nie myle. :-P


Nie mylisz się. Wszyscy tu sobie pomagamy i oczywiście możesz liczyć na mnie, a ja.... hmm.... potrafię postawić do "pionu" ;)
*czajniczek*
Szeryfuniu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 03, 2018 12:33 pm
Lokalizacja: Raczków
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Rady od palacza

Postautor: Szeryfuniu » ndz lis 04, 2018 3:43 pm

Rund rzucania u mnie było kilka jak nie kilkanaście.
Za każdym razem porażka. Przechodząc na e-czajnik, dopiero się udawało. Kilka razy wróciłem do analoga, mimo tego, że wapowałem już dość sporo czasu. Mam nadzieję że już nigdy więcej. *no_2* Dużą nadzieję też wiążę z salonem, gdyż są osoby które pomogą w chwilach słabości...? Mam nadzieję że się nie myle. :-P
Moja historia jest dość ciekawa, bo najpierw chmurzyłem MTL, a potem stopniowo przeszedłem na DTL... I wiecie co? Mimo że czasami wracałem do analoga, to powrót był krótki, bo kocham chmurzyć i po pewnym czasie brakowało mi...smaku chmurki :mrgreen:
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Rady od palacza

Postautor: basika » ndz lis 04, 2018 3:09 pm

Szeryfuniu pisze:Najgorsze w tym wszystkim jest to, że każdy palacz jest tego świadomy, a mimo to pali. Znam masę ludzi, którzy nawet nie próbują alternatyw, a co dopiero próbować rzucić. :((
Dlatego uważam, że niech żyje *czajniczek* chmura :ed:

Szeryfie, bo tak właśnie zachowuje się nałogowiec. Ile razy przed pojawieniem się EIN rzucałeś palenie ? Ja trzy razy, w każdym przypadku bezskutecznie, a nie należę do osób, które rzucają słowa na wiatr. W konfrontacji z nałogiem byłam bezbronna. Dopiero EIN dał mi szansę. I do dzisiaj jestem wdzięczna mojemu bratu - @
Awatar użytkownika
adamsud
kocham Cię :P - bo on pierwszy pokazał mi e-papierosa, a potem było już tylko lepiej i łatwiej...
PS
Do dzisiaj mam gdzieś paczkę papierosów, ale...... nie pamiętam gdzie ją schowałam ... :lol:
Szeryfuniu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 03, 2018 12:33 pm
Lokalizacja: Raczków
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Rady od palacza

Postautor: Szeryfuniu » ndz lis 04, 2018 2:27 pm

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że każdy palacz jest tego świadomy, a mimo to pali. Znam masę ludzi, którzy nawet nie próbują alternatyw, a co dopiero próbować rzucić. :((
Dlatego uważam, że niech żyje *czajniczek* chmura :ed:
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Rady od palacza

Postautor: basika » ndz lis 04, 2018 2:01 pm

Zastanawiałam się, czy dać tutaj ten film. Jest wstrząsający i przerażający. No i nam nie jest potrzebna kampania przeciwko paleniu.

Zaraz.....zaraz, czy ktoś tu nie pisał, że jest hybrydowcem, albo w trudnych momentach sięga po papierosa ? To dla niego jest ten film. Proszę, jeśli ktoś jeszcze pali papierosy, albo nagle poczuje na to ochotę, niech obejrzy ten film. Zróbcie to dla siebie i Waszych bliskich....


Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości