Liquid tytoniowy dla alergika ?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Liquid tytoniowy dla alergika ?

Postautor: iron64 » ndz mar 17, 2019 7:03 pm

Problem, bo z punktu widzenia pi... państwa znaczy, nie jesteś dobrym obywatelem, a skoro tak to rzucają coraz większe kłody pod nogi, aż w końcu się wywalisz i wrócisz do analogów.
Obrazek
Lenovo12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 17, 2019 9:38 am
Lokalizacja: pszczyna
Podziękował: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Liquid tytoniowy dla alergika ?

Postautor: Lenovo12 » ndz mar 17, 2019 5:10 pm

Masakra ... człowiek chce zerwać z analogami i wszędzie jakiś problem
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid tytoniowy dla alergika ?

Postautor: Haze » ndz mar 17, 2019 5:04 pm

Ja nie handluję ;) Co najwyżej wyprzedaję rzeczy, które mi nie podeszły ... Np. w TYM wątku - plusem tego zestawu jest to, że za stówkę zyskasz pogląd na to co obecnie jest dostępne na rynku, minus jest taki że nie ma tam nic wybitnego (dla mnie).
To oczywiście aromaty, czyli musiałbyś jeszcze zaopatrzyć się w bazę nikotynową. Zakładam, że wiesz że działa obecnie Ustawa i nie kupisz tak łatwo większej ilości porządnej bazy z nikotyną?
Obrazek
Lenovo12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 17, 2019 9:38 am
Lokalizacja: pszczyna
Podziękował: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid tytoniowy dla alergika ?

Postautor: Lenovo12 » ndz mar 17, 2019 4:52 pm

Haze pisze:Witaj w klubie, a właściwie w dwóch klubach :beer:: miłośników Bebeki :) i alergików pokarmowych. I od razu dwie dobre wiadomości:
a) Bebeca powinna wkrótce pojawić się w Vapelab!
b) obecnie jest bardzo mało liquidów, które uczulają, mówię oczywiście o sobie ale generalnie nie słychać wielkich narzekań w tym temacie.

A co do tematu wątku to w polskich sklepach praktycznie NIE ZNAJDZIESZ dobrego liquidu tytoniowego. Wyjątkiem jest tu właśnie Vapelab z Bebeką. Prędzej da się znaleźć aromaty do rozrobienia z bazą we własnym zakresie - tutaj znowu Vapelab (jest o nich wątek) ale również MA (Amphora, Bosman, Tabakiera, 3Cyfry).
No i oczywiście zawsze pozostaje niedościgniona klasyka gatunku, ale tutaj ceny są dość zaporowe...


To ja się pytam co mogę kupić na już i będzie ok?:) może masz coś na sprzedaż?:)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid tytoniowy dla alergika ?

Postautor: Haze » ndz mar 17, 2019 4:39 pm

Witaj w klubie, a właściwie w dwóch klubach :beer:: miłośników Bebeki :) i alergików pokarmowych. I od razu dwie dobre wiadomości:
a) Bebeca powinna wkrótce pojawić się w Vapelab!
b) obecnie jest bardzo mało liquidów, które uczulają, mówię oczywiście o sobie ale generalnie nie słychać wielkich narzekań w tym temacie.

A co do tematu wątku to w polskich sklepach praktycznie NIE ZNAJDZIESZ dobrego liquidu tytoniowego. Wyjątkiem jest tu właśnie Vapelab z Bebeką. Prędzej da się znaleźć aromaty do rozrobienia z bazą we własnym zakresie - tutaj znowu Vapelab (jest o nich wątek) ale również MA (Amphora, Bosman, Tabakiera, 3Cyfry).
No i oczywiście zawsze pozostaje niedościgniona klasyka gatunku, ale tutaj ceny są dość zaporowe...
Obrazek
Lenovo12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 17, 2019 9:38 am
Lokalizacja: pszczyna
Podziękował: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid tytoniowy dla alergika ?

Postautor: Lenovo12 » ndz mar 17, 2019 4:25 pm

Jak w temacie, chciałem zacząć ponownie przygodę z e p, nie chce tu się rozwodzić czemu przestałem... Kiedys wapowalem tylko liquid z atmos lab Bebeca 100% gliceryny najbardziej mi podchodził. Od dwóch lat się dużo zmieniło... mam alergię na różne pokarmy, najkorzystniej liquid, którzy wapuja inni "allergicy" i jest ok :) Najlepiej żeby dostępny był przez Internet.
Dziękuję z góry za pomoc.

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości