Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Iceman924
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 29, 2019 6:04 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: Iceman924 » wt sty 07, 2020 11:12 pm

W przeciągu 2 tygodni premixy spowodowały dwie wymiany grzałek. Dosłownie jak w zegarku po 6 dniach palenia czuć spaleniznę i grzałka się dławi, na następny dzień kona w męczarniach. Nie doszedłem jeszcze który jest winowajcą, może nawet 2 bądź 3 z obecnie posiadanych. Zamierzam rzucić te premixy w cholerę i spróbuje sam coś zdziałać, choć nie powiem boje się jak cholera, ale jak mają mi tak meshe padać jak muchy to szkoda moich nerwów (jakby samo wickowanie Profile'a nie było już denerwujące) i pieniędzy. Tak jak wyżej panowie wspominali - ilość słodzików musi być ogromna, bo po tygodniu grzałka wygląda fatalnie. Z drugiej strony taka ciekawostka - grzałka od OFRF wytrzymała miesiąc, natomiast od VandyVape przeważnie tydzień - może przypadek, może pech, a może moja wina, kto wie.
Awatar użytkownika
Grabski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: pn sie 05, 2019 4:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: Grabski » czw sty 02, 2020 11:51 am

Ja tam sobie lawiruję między "gotowcami" a samogonami i jestem zadowolony. Zauważyłem, że premixy które mają mniejszą mieszankę wydają się mniej zawalać grzałki, np. jeden owoc, nie wspomnę o deserówkach co po prostu po prostu razem z grzałką uwalają cały parownik, który czasem po wyparzeniu dalej nią podjeżdża.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

 ! Wiadomość od: Maciejko
Rozumiem pośpiech w pisaniu, w końcu trzeba szybko dostać się do działu "Sprzedam". Natomiast @
Awatar użytkownika
Grabski
, żeby to było jasne. Jeżeli masz zamiar spamować postami bez ładu i składu w każdym temacie to daruj sobie. Pisz poprawnie i bez błędów, z sensem. Na razie w Twoich postach za wiele wartości merytorycznej nie ma. A jeśli jedynym Twoim celem jest dostanie się do działu "Sprzedam" to polecam strony, których głównym tematem są właśnie takie sprawy handlowe. Pamiętaj, że dostęp do działu "Sprzedam" nie jest dożywotni i możesz wcale go nie dostać, po napisaniu odpowiedniej ilości postów. :)
Chmurze na -> Topside Dual SE + Dead Rabbit V2 RDA / Recurve Single

Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: iron64 » śr gru 11, 2019 7:51 pm

Ja nie byłem uszczypliwy. Napisałem to co myślę i było to w zasadzie to samo co ty napisałeś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: Metall » śr gru 11, 2019 6:55 pm

Musicie być tacy męsko uszczypliwi? :P
Może po prostu ktoś nie ma hasju, żeby od razu robić wielotygodniowe zapasy albo nie chce mu się tyle mieszać na zapas, albo z kilka jeszcze innych przyczyn.

Choć faktem jest, że kto kupuje, zalewa, wstrząsa i od razu wapuje ten ch... smaku czuje. Okresu leżakowania/dojrzewania/przegryzania nie da się oszukać i jest on niezbędny i kluczowy.

@
Awatar użytkownika
Zajarana
nie licz na to, że uda Ci się osiągnąć zadowalający kompromis w kwestii smaku bez oczekiwania na przegryzienie. Przy wapowaniu od razu po zmieszaniu nie masz po prostu szans poczuć tego, co ostatecznie powinnaś. Tak jak nie upieczesz ciasta w 5 minut tak nie osiągniesz dobrego smaku bez odpowiedniego czasu przegryzania się składników. I nie ma znaczenia jak wyśmienitą masz kompozycję aromatów.
mattoid1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: pn paź 14, 2019 2:51 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 117 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: mattoid1973 » śr gru 11, 2019 3:03 pm

Pewnie nie przyszło jej do głowy, że można zrobić zakupy na kilka tygodni i je rozrobić, żeby się przegryzały. Brak słów.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: iron64 » śr gru 11, 2019 1:58 pm

@
Awatar użytkownika
Zajarana
jeśli nie masz czasu czekać nawet 2 dni to jakim cudem rozmawiamy tutaj w ogóle o smaku?
Wapować można, ale... rzadko co jest nadające się do wapowania zaraz po zmieszaniu. Szczerze to chyba nic, a przynajmniej nic do głowy mi nie przychodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: azael » śr gru 11, 2019 11:46 am

@SuwMar, miałeś cierpliwość odpisywać? :lol1:
Obrazek
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: SuwMar » śr gru 11, 2019 11:32 am

Zajarana pisze:Niestety nie mam czasu ani szczerze powiedziawszy chęci żeby sama coś stworzyć, nie mam też cierpliwości żeby czekać aż się przegryzie...

No i w takim wypadku chyba ciężko rozmawiać o jakimkolwiek smaku.
Zajarana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 05, 2019 11:42 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Kobieta

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: Zajarana » śr gru 11, 2019 11:25 am

Niestety nie mam czasu ani szczerze powiedziawszy chęci żeby sama coś stworzyć, nie mam też cierpliwości żeby czekać aż się przegryzie, w każdym razie ostatnio znalazłam premixy Shapes od Vape i są naprawdę dobre, trafiają w moje gusta i nie są przesłodzone a trochę już tego próbowałam
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Trzy tygodnie z Premixami i zmiana zdania o 360 co do zdrowia.

Postautor: azael » śr gru 11, 2019 8:11 am

Dwa ni też mało. Taki Red Haze po tygodniu średnio smakował, myślałem że fatalnie wydałem kasę. Po 2-3 tygodniach wróciłem do nie go i było nawet nawet, dolałem odrobinę bazy żeby zmniejszyć słodkości i można parować.
Obrazek

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości