Jaką moc płynów chmurzysz?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Szymon » pn gru 28, 2020 5:26 pm

Obecnie na DL - RDA/RTA - 3 mg, choć teraz testuję na MTL 3 mg. W planach 4,5 mg na MTL, a następny krok to już 3 mg na MTL. Rozsądny plan na czasy akcyzy.
Awatar użytkownika
SiSiT0r0
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 15, 2020 2:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: SiSiT0r0 » pn gru 28, 2020 12:18 pm

Niektórzy zaczynają od papierosów, ja zacząłem od wapowania. Nigdy nie lubiłem palić zwykłych fajek, na samym początku paliłem wapowałem bardzo długo 6 mg, ale od około roku zszedłem do czegoś pomiędzy 3-2. Teoretycznie mógłbym palić żarówki chmurzyć zerówki, tylko że wydają mi się mdłe jeśli nie dodam nikotyny.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Tomba » śr gru 23, 2020 6:05 pm

pampalini pisze: Całkiem poważne pytanie, czujesz tą nikotynę?

Tak poważnie, to nie wiem czy czuję. Z przyzwyczajenia dodaję.
Muszę spróbować z zerówkami. Myślę, że nie będzie już żadnego kłopotu.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
red dragon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 21, 2020 7:02 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: red dragon » śr gru 23, 2020 3:37 pm

Ja chmurzę od o koło 6 lat. Moc liquidu to 18 czasem 12, to zależy na jaki atomizer zalewam, chodzi o moc grzałki.
Zaczynałem od Volish w paluszku, potem Alpha, a teraz mam Smoka Aliena z atomizerem Athlona. Posiadam też BatleStar z Atomizerem Cerberusa.
Awatar użytkownika
dar.jusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: pn lip 08, 2019 6:37 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Wałbrzych
Podziękował: 277 razy
Otrzymał podzięk.: 112 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: dar.jusz » śr gru 23, 2020 3:14 pm

Kchmmm... po przekopceniu 32 lat, zacząłem od 18 mg. Później - w miarę postępu "naszej" elektroniki - obniżyłem loty. Na 14, 12 etc. Obecnie na swoich "bidulach" ~3/3,5 mg. Daje radę.
Miałem "stresa" odnośnie nadchodzących czasów. Akcyzowych. Ale dzięki "wspólnocie waperskiej", a szczególnie jednej Osobie :bry: :beer2: mam na razie problem z głowy.
***** *** /# awatar
ania125
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 11:18 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podzięk.: 131 razy
Płeć: Kobieta

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: ania125 » śr gru 23, 2020 1:38 pm

To w takim razie, gratuluję podjęcia decyzji o rzuceniu nałogu. :) Ja taka silna nie byłam i dzięki nikotynie w LQ, mogłam w miarę spokojnie się od papierosów uwolnić.

Podziwiam. :)
pampalini
Płeć: nieokreślona

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: pampalini » śr gru 23, 2020 12:35 pm

ania125 pisze:
pampalini pisze:Zaczynałem przygodę z e-p od 0 mg, potem bez wytłumaczalnego powodu zacząłem dodawać i teraz znów bez. Nie, nie mam, czy wapowałem zerówki czy z nikotyną. Dla mnie wapowanie z nikotyną to bzdura, mająca niby oszukać mózg, a po prawdzie tylko trzyma nas w nałogu.


Jeżeli zaczynałeś wapować od 0 mg nikotyny to chyba nigdy nie paliłeś papierosów, zwykłych analogów.


32 lata z papierosem w pysku.
ania125
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 11:18 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podzięk.: 131 razy
Płeć: Kobieta

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: ania125 » śr gru 23, 2020 12:33 pm

pampalini pisze:Zaczynałem przygodę z e-p od 0 mg, potem bez wytłumaczalnego powodu zacząłem dodawać i teraz znów bez. Nie, nie mam, czy wapowałem zerówki czy z nikotyną. Dla mnie wapowanie z nikotyną to bzdura, mająca niby oszukać mózg, a po prawdzie tylko trzyma nas w nałogu.


Jeżeli zaczynałeś wapować od 0 mg nikotyny to chyba nigdy nie paliłeś papierosów, zwykłych analogów.
Albo po prostu żadne nałogi się Ciebie nie imają.

Ja jednak, wypalając prawie paczkę dziennie zwykłych papierosów nie wyobrażałam sobie przejścia na wapwanie z 0 zawartością nikotyny.
Nawet na początku mojej drogi robiłam to hybrydowo, co oznacza, że na jednej przerwie w pracy paliłam zwykłego a na następnej wapowałam, bo nie mogłam się 'napalić' . I tak przez dobre 2 lub 3 tygodnie. Zmniejszałam ilość analogów na rzecz wapowania.
Aż w końcu nie miałam w głowie takiej obawy jadąc do pracy na 6 rano "o kurwa! Nie mam fajek, gdzie ja je teraz kupię, żabka od 6 a stacja nie jest po drodze".

I teraz po tym czasie, gdy robię swoje liquidy co jakiś czas zmniejszam ilość nikotyny. Aktualnie jestem na okolicach 2,5 mg.
pampalini
Płeć: nieokreślona

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: pampalini » śr gru 23, 2020 12:33 pm

Zaczynałem przygodę z e-p od 0 mg, potem bez wytłumaczalnego powodu zacząłem dodawać i teraz znów bez. Nie mam efektu odstawienia, czy wapowałem zerówki czy z nikotyną. Dla mnie wapowanie z nikotyną to bzdura, mająca niby oszukać mózg, a po prawdzie tylko trzyma nas w nałogu.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: iron64 » śr gru 23, 2020 12:04 pm

Kontynuując OT, @pampalini nie miałeś efektu odstawienia?
Obrazek

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości