Jaką moc płynów chmurzysz?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: pawel999 » pn sie 05, 2019 11:23 pm

Cóż. Po raz kolejny (drugi) postanowiłem zrezygnować z analogów. Za pierwszym razem (kilka niezłych lat temu) większość rzeczy trzeba było kupować w CHRL - a to trwało (a przy nałogu takie "trwanie" nie wróży niczego dobrego). Teraz (nauczony doświadczeniem) zakupiłem odpowiednią ilość akumulatorów, zastępcze parowniki, etc. (nie może zabraknąć niczego, jeżeli nie chcemy wracać, tam gdzie wracać nie chcemy). W każdym razie 2 rezygnację zacząłem od 3 mg, ale szybko przeszedłem na ok. 1. U mnie problemem nie jest nikotyna, ale sam proces wdychania (by nie powiedzieć: palenia). Po prostu relaksuje mnie wdychanie czegoś innego niż powietrze. W większość przypadków to jest 0, przy tytoniówkach (preferuję) do 1%. By może nie ma to znaczenia, ale ostatnio paląc, nie paliłem papierosów tylko shag. Pozdrawiam wszystkich czytaczy.
Awatar użytkownika
Qra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: wt lut 12, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podzięk.: 136 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Qra » pn sie 05, 2019 9:18 pm

17 listopada 2018 koniec analogów i wtedy zespół w zespół z Lemo 2 moc była znacna 10ml/16 mg. Trzeci miesiąc na 100ml bazy leci szot 18mg. I pewnie mógłbym zredukować to do zera ale podejrzewam że na 0 to już nie będzie to samo i super przygoda z EIN się zakończy a to przecież chmurka radości, chwila wytchnienia, niedosyt aromatów z których jeszcze nie zrobiłem samogonu i ta jedna rurka, która cały czas mi chodzi po głowie czyli SOULKEEPER od Uwell'a... BTW jak by komuś zbywała to wie do kogo napisać :P
Benecjusz
Płeć: nieokreślona

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Benecjusz » pn sie 05, 2019 8:09 pm

7 lat temu poszło 12mg na początek w Mild X6. Z czasem nastąpiła redukcja do 6mg bo w CE4 i CE5 za bardzo dusiło. Następnie przyszła era samogonów i zejścia do 3mg na Nautilusie. Od pół roku aż do dzisiaj moc oscylowała w okolicach 1mg a od jutra będzie beznikotynowo :)
Awatar użytkownika
Darek1966
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: pt paź 14, 2016 3:35 pm
Lokalizacja: Jawor
Podziękował: 122 razy
Otrzymał podzięk.: 87 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Darek1966 » ndz sie 04, 2019 5:41 pm

Ja zacząłem 4 latka temu od 18mg na tzw.patykach teraz 12 mg różne parowniki MTL na swoje grzałki tyle że każdy parownik inaczej oddaje moc i czasem wzmacniam do 13mg
Zasilania. SX mini SL,ijoy shogun, ehpro cold, ehpro cold steel,wismec, ijoy lux
Parowniki. Kayfun lite 19, millenium,i wiele innych
***** **

Obrazek
elb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 07, 2018 2:12 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: elb » ndz sie 04, 2019 8:23 am

Od marca zeszłego roku zaczynałem od 6mg i trzyma mnie ta szóstka do dziś. Głównie tytoniówki na Galaxies MTL
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Superlux » ndz sie 04, 2019 7:40 am

10 lat minie 30 listopada. Zaczynałem od 18 - 24 mg.
Dzisiaj w zależności od sytuacji mam przygotowane liquidy o 4 mocach. Do spokojnego codziennego, domowego ciumkania - 1,8 mg. Przedłużające się stresujące sytuacje, nieprzewidziane i niemiłe wydarzenia - 3,6 - 5,4 mg. Imprezy z dużą domieszką alkoholu - 10,8 mg.

Na razie nie mam zamiaru przechodzić na zerówki, rzucać wapowania itp itd. To jest moje hobby, fragment mojego życia. Ja to lubię, generalnie lubię używki :mrgreen: .
Awatar użytkownika
Matadrox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: pn sie 21, 2017 8:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 55 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Matadrox » ndz sie 04, 2019 6:00 am

Daaawno temu było 36mg. Dziś 5mg z 9mg, których zdawało się, nie zmniejszę. Docelowo zamierzam zejść na 0, a potem łup, w szufladę zapomnienia ten "sport". Bardzo pozytywnie działają coraz dłuższe przerwy między kolejnym zaciągiem. Po godzinie, dwóch, trzech, to ma smak![emoji6]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
sylwusia
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: czw cze 20, 2019 11:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: sylwusia » sob sie 03, 2019 11:47 pm

Metall pisze:
sylwusia pisze:Wapuje od 2msc i w ciągu tych 2 miesięcy zeszłam z 18mg na 6mg i nie wykluczone, że zejdę na 3mg. Obecnie zaspokaja mnie szóstka. Wapuje na Intake RTA.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O, dziewczyna, która kręci druty. Mrauuu... :*

Dopiero zaczynam, uczę się na gotowych i pierwszy setup w Intake udany. Czuję smak itp., wiec chyba dobrze :lol:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jupiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: czw cze 06, 2019 8:00 pm
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 127 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Jupiter » sob sie 03, 2019 11:42 pm

Nie wiem, ale ja od maja wapuję i od razu 3mg, a od tygodnia wapuję zerówkę i jakoś nie widzę i nie czuję różnicy. Teraz zastanawiam się czy wracać do 3 mg czy zostać przy zerówce na razie.
Podpisz petycję!

Obrazek http://chng.it/DNQykYmh Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2127 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Metall » sob sie 03, 2019 11:35 pm

sylwusia pisze:Wapuje od 2msc i w ciągu tych 2 miesięcy zeszłam z 18mg na 6mg i nie wykluczone, że zejdę na 3mg. Obecnie zaspokaja mnie szóstka. Wapuje na Intake RTA.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O, dziewczyna, która kręci druty. Mrauuu... :*

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 18 gości