Jaką moc płynów chmurzysz?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
spidy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 11, 2017 5:51 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 103 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: spidy » pn paź 14, 2019 5:08 pm

Początki to 18mg ,teraz to 2-3mg i czasami czuję że to też za dużo .
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: bulit73 » pn paź 14, 2019 3:35 pm

7 lat temu zaczynałem od 24mg a czasami nawet 36mg :lol:
Obecnie, mój ADV (mentol) 6mg a cała reszta mieszanek 3mg. Cały czas MTL ale nie aż tak restrykcyjny *czajniczek*
SirKordian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pn paź 14, 2019 1:32 pm
Lokalizacja: Otwock
Podziękował: 54 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: SirKordian » pn paź 14, 2019 2:42 pm

Dwa lata temu zaczynałem od 3mg/ml. Próbowałem 6mg, ale za duzo tego było. Analogi zresztą też paliłem nie tyle z głodu nikotynowego (paliłem najlżejsze na rynku) co z upodobania do chmurki, towarzystwa i przerwy w pracy (kto nie palił to jej nie miał). Teraz dalej trzymam 3mg i myślę o ograniczeniu do 2mg jak już sam mieszam i mają akcyzę wprowadzić, bo chyba wapuję dla smaku i chmury.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Superlux » pn paź 14, 2019 1:32 am

Zależy od sytuacji. Luzackie ciumkanie MTL lub mała zadyma z DTL - 1,8 mg ale bywają trudne chwile, imprezy, grille, pijaństwa...i wtedy jest najgorzej. Wtedy wrzucam moje Wunderwaffe, ca od 5,5 do 12 mg i to mi pomaga przetrwać. O zerówkach jeszcze nie myślałem, zbyt dynamiczne życie prowadzę a EIN mi w tym pomaga. Właśnie wracam do tytoniówek i to też mi pomoże. To taki trzeci kryzys od 2009 roku, m in stąd też ten pomysł z DTL i stąd te tytki. Będzie dobrze :ok: . Poza tym to wspaniały wynalazek, no i wspaniałe hobby...taka prawda. Nie wiem czy w ogóle to kiedyś rzucę, na razie sobie tego nie wyobrażam :mrgreen: . Piszę jak jest :bry: .



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Demogorgon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: ndz paź 14, 2018 11:27 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Demogorgon » ndz paź 13, 2019 11:27 pm

Od 7 lipca zerówkę, generalnie przez większość dnia zapominam, że mam fajka.
Wcześniej od 6mg na początku do 3 w ostatnim czasie i po 7 latach chmurzenia w końcu mam komfort wyjścia z domu bez fajka, gdzie kiedyś to była pierwsza rzecz z listy do odliczenia przy wyjściu.
Vandy Vape Pulse 80w box squonk + ASMODUS C4 LP SINGLE COIL RDA + Wotofo Profile RDA
timi
Płeć: nieokreślona

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: timi » ndz paź 13, 2019 10:33 pm

Od kilku lat zeróweczki.
Czasem, gdy potrzebuję pobudzenia zastosuję homeopatię w postaci 0,7 do max 1mg/l.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Raz2trzy » pn paź 07, 2019 7:00 pm

Ja chmurzę 3mg. I dobrze mi z tym :D
Kiedyś na Volishowskich różdżkach było 11 a nawet i 18 w kryzysowych sytuacjach, ale to stare dzieje.
Awatar użytkownika
jacekoz52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: pn lut 11, 2019 8:56 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: jacekoz52 » pn paź 07, 2019 6:21 pm

Zacząłem ponad 5 lat temu na Volish - 18mg, teraz w okolicy 2mg. Oczywiście sprzęt inny, jednak MTL.
Lepiej to już było
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: salto » pn paź 07, 2019 4:30 pm

Tomba pisze:Ja też będę schodziło o 1mg. Muszę jeszcze wychmurzyć stare zapasy i kolejne liquidy będę robił na 1,8. Docelowo chcę zejść do 0,8mg.

@
Awatar użytkownika
Tomba
uważaj przy tych stężeniach. Ja się już dwa razy odbiłem. Tak nisko są pewne problemy, których nie widać z wyższego pułapu. Ja się ustabilizowałem (dość dawno) na 1 mg/ml. A byłem już na 0.6. To mnie zgubiło, za nisko zszedłem chcąc - ze świetną taktyką chwytać byka za rogi. Za jakiś czas robię atak nową techniką wysycenia. Wszedłem teraz na 1.5 i po pół litra schodze na 0.9. Potem 1.4 --> 0.8 i stop. Oczywiście manipuluje sprzętem odpowiednio. Chmurą przestałem sterować. Dwa laptopy spaliłem.


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: shpongled » pn paź 07, 2019 2:33 pm

A, pierwszy post napiszę tu :cool:
Dzień dobry państwu ;)
Miałem to szczęście, że z 6 lat temu moja towariszka kupiła sobie bodajże Spinner. Spodobało mi się, szczególnie że w pracy palić nie mogłem, a elektroniki wtedy były praktycznie wszędzie akceptowalne (dobre czasy były!). Więc podobnie jak większość. Początek to liquidy 'wysepkowe' i moc 12mg. Przez lata chmurzyłem tytoniówki, co najlepsze to wcale mi jakoś nie smakowały, ale i tak to było niebo a ziemia w porównaniu do 'smierdziuchów'.

Tak więc wszelakie długopisy - 12mg. Potem nastąpił przełom, weszły liquidy Pura Juice, które strasznie mi smakowały i przerzuciłem się na owocówki. Nie wiedziałem tylko wtedy czemu grzałka trzyma mi 3 dni :lol:
No a potem praca w branży, boxy , zamiast MTL , DTL, później głównie RTA i zjazd do 2mg.
Od kilku lat chmurze pod smak, więc mogło by być nawet 0, ale jakoś z przyzwyczajenia jestem na tych 2.
No i oczywisty minus , przy długopisach schodziło mi ze 3 albo może i 4 razy mniej płynu.
P.S. Raz na ruski rok zaleje 6mg, ale to już na prawdę czuć i wcale nie jest to przyjemne.

Pozdrawiam.

ObrazekWitaj @
Awatar użytkownika
shpongled

Dobrym zwyczajem Salonu, jest przywitanie z innymi użytkownikami. Możesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości