Jaką moc płynów chmurzysz?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Vic94
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 5:12 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Vic94 » ndz maja 02, 2021 1:22 pm

MTL, obecnie coś koło 9_mg, zaczynałem od około 5_mg, ale było zdecydowanie za słabo. Mam nadzieję, że z czasem nie zwiększę dawki.
Awatar użytkownika
wolfiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 6:40 pm
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: wolfiq » pn kwie 26, 2021 4:43 am

@
Awatar użytkownika
Insane
obecnie Voopoo VINCI, grzałki sitakowe meshowe, zamówiłem jeszcze grzałki RBA do testów. Mam jeszcze DRAG3 ale oczekuje jeszcze w pudełeczku.
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Insane » pn kwie 26, 2021 1:30 am

@
Awatar użytkownika
wolfiq
Zależy, na jakim sprzęcie i na jakich grzałkach aktualnie jedziesz. Jeżeli są to zwykłe spirale, to nie widzę problemu, aby stanowczo zmniejszyć moc, stosując zaawansowane druty. Trzeba jednak liczyć się z tym, że zużycie płynu w tym przypadku wzrośnie diametralnie.
Awatar użytkownika
wolfiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 6:40 pm
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: wolfiq » ndz kwie 25, 2021 9:17 pm

Od początku najsilniejsze wybierałem, teraz to jest 18_mg, zaczynam się zastanawiać, czy jakoś nie zmniejszać tej mocy.

Wysłane z mojego ANA-NX9 przy użyciu Tapatalka

eD
Awatar użytkownika
jirajamgo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: pt sty 24, 2020 5:17 pm
Lokalizacja: stolica złota Polski
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podzięk.: 131 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: jirajamgo » pt kwie 23, 2021 7:15 pm

Ja tam jadę w sumie od początku 1.8 mg. Jako palacz który wypalał ponad 30 fajek dziennie to nieźle.
Lost Vape Thelema Quest 200W + Damn Vape Doom X RTA
Awatar użytkownika
PanChmurka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 23, 2021 6:35 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: PanChmurka » pt kwie 23, 2021 7:07 pm

DTL 3_mg
MTL 6_mg
Z tym, że na DTL zależy od parownika ale schodzą ogromne ilości płynu. :szok1:

eD
Awatar użytkownika
looque
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: czw kwie 15, 2021 1:56 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: looque » śr kwie 21, 2021 9:13 am

U mnie wychodzi 0,5 mg/ml, ale nikotynę dawkuję dosyć nietypowo: najpierw dwie-trzy kropelki bazy 18 do atomizera i dopełniam zerówką. W ten sposób zużywam średnio 10 ml bazy i 350 ml zerówki na tydzień.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystics91
Waperka
Waperka
Posty: 32
Rejestracja: pt mar 19, 2021 2:31 pm
Lokalizacja: k-pax
Podziękował: 64 razy
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Kobieta

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: Mystics91 » pn mar 22, 2021 7:19 pm

eSCe pisze:
Mystics91 pisze:Najśmieszniejsze, że dopiero niedawno się dowiedziałam, iż aromaty po dolaniu też powinny poczekać i się przegryźć. A ja od lat wlewam i używam bez czekania. Teraz rozumiem czemu wiele aromatów mi nie podpasowało. Lol.


Zawsze jak do mieszanki dodajesz nowy składnik to musi swoje odleżeć i się przegryźć.
Przykład:
Kupujesz premix, masz tam jakieś aromaty, glikol i glicerynę, dodajesz shota z nikotyną, w którym masz glikol, glicerynę i nikotynę. Nowym składnikiem jest tutaj nikotyna, zatem mieszanka musi się przegryźć.
Dlatego Shake and Vape jak widzisz to "jest tylko z nazwy".

1 tydzień to mało dla większości aromatów. Odczekaj przynajmniej 2 tygodnie, nie zapomnij potrząsnąć co najmniej co dwa dni.

Premixów prawie nigdy nie kupuję. Jakoś nie zdarza mi się trafiać na fajne. Najbardziej lubię miętę chmurzyć, pamietam jeszcze w czasach jak można było mieć każdą wielkość bazy to wszędzie łatwo było spotkać taką miętową bazę chyba 100_ml i ona była naprawdę kozacka, bardzo się do niej przyzwyzaiłam. No a później dramat, wycofali, zabronili i teraz trzeba łazić po sklepach by znaleźć tę odpowiednią miętę. Ostatnio jeszcze mnie dobili gwoździem, bo mój ulubiony sklep już nie sprzedaje aromatów z 4fun, które mi bardzo pasowały i właściwie nie wydaje się by potrzebowały za dużo leżakowania, szybko się przegryzały z bazą. No i albo będę po internecie szukać 4fun teraz albo szukać alternatywy metodą prób i błędów, które trzeba wylać do zlewu. Eh.

 ! Wiadomość od: edarek
Przytaczaj tylko cytaty, do których się odnosisz @
Awatar użytkownika
Mystics91
. Unikniemy domyślania się, komu odpowiadasz i rozwlekania posów.
Offtopic jest nie okej, ale obrażanie jest okej.
Bawcie się dobrze, ja wysiadam z tego pociągu.
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: WE514 » pn mar 22, 2021 6:02 pm

Jak to dobrze, że nie bawię się w premixy, wolę własne samogony, wiem co dodałem, a średnio z aromatów od Mai Art to leżakowanie owocówek nie przekracza 14- tu dni, tytoniowe to inna bajka.

K45
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
eSCe
Płeć: nieokreślona

Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: eSCe » pn mar 22, 2021 5:10 pm

Mystics91 pisze:Najśmieszniejsze, że dopiero niedawno się dowiedziałam, iż aromaty po dolaniu też powinny poczekać i się przegryźć. A ja od lat wlewam i używam bez czekania. Teraz rozumiem czemu wiele aromatów mi nie podpasowało. Lol.


Zawsze jak do mieszanki dodajesz nowy składnik to musi swoje odleżeć i się przegryźć.
Przykład:
Kupujesz premix, masz tam jakieś aromaty, glikol i glicerynę, dodajesz shota z nikotyną, w którym masz glikol, glicerynę i nikotynę. Nowym składnikiem jest tutaj nikotyna, zatem mieszanka musi się przegryźć.
Dlatego Shake and Vape jak widzisz to "jest tylko z nazwy".

1 tydzień to mało dla większości aromatów. Odczekaj przynajmniej 2 tygodnie, nie zapomnij potrząsnąć co najmniej co dwa dni.

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości