Jaką moc płynów chmurzysz?

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
Qra
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 163
Podziękował: 78 razy
Otrzymał podzięk.: 124 razy

Postautor: Qra » 05 sie 2019, 23:18

17 listopada 2018 koniec analogów i wtedy zespół w zespół z Lemo 2 moc była znacna 10ml/16 mg. Trzeci miesiąc na 100ml bazy leci szot 18mg. I pewnie mógłbym zredukować to do zera ale podejrzewam że na 0 to już nie będzie to samo i super przygoda z EIN się zakończy a to przecież chmurka radości, chwila wytchnienia, niedosyt aromatów z których jeszcze nie zrobiłem samogonu i ta jedna rurka, która cały czas mi chodzi po głowie czyli SOULKEEPER od Uwell'a... BTW jak by komuś zbywała to wie do kogo napisać :P

pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 26
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy

Postautor: pawel999 » 06 sie 2019, 01:23

Cóż. Po raz kolejny (drugi) postanowiłem zrezygnować z analogów. Za pierwszym razem (kilka niezłych lat temu) większość rzeczy trzeba było kupować w CHRL - a to trwało (a przy nałogu takie "trwanie" nie wróży niczego dobrego). Teraz (nauczony doświadczeniem) zakupiłem odpowiednią ilość akumulatorów, zastępcze parowniki, etc. (nie może zabraknąć niczego, jeżeli nie chcemy wracać, tam gdzie wracać nie chcemy). W każdym razie 2 rezygnację zacząłem od 3 mg, ale szybko przeszedłem na ok. 1. U mnie problemem nie jest nikotyna, ale sam proces wdychania (by nie powiedzieć: palenia). Po prostu relaksuje mnie wdychanie czegoś innego niż powietrze. W większość przypadków to jest 0, przy tytoniówkach (preferuję) do 1%. By może nie ma to znaczenia, ale ostatnio paląc, nie paliłem papierosów tylko shag. Pozdrawiam wszystkich czytaczy.
Awatar użytkownika
sthEn
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 18
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy

Re: Jaką moc płynów chmurzysz?

Postautor: sthEn » 27 sie 2019, 14:13

Od 2 tygodni już 0mg. Nie odczuwam braku nikotyny, aczkolwiek na pewno zużywam więcej liquidów (na szczęście już mieszam sam, bo bym się nie wypłacił za premixy).
VOOPOO DRAG 2
PROFILE RDA | PROFILE UNITY RTA | DEAD RABBIT RTA
Awatar użytkownika
sm14
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy

Postautor: sm14 » 27 sie 2019, 23:09

Na meshu - 2mg, do codziennego użytku stosuję 3,5mg a do MTL przeważnie 9mg, czasem 18 w przypadku testowania PODów.
SX Mini SL Class + Dead Rabbit RTA
Aegis Legend + Recurve RDA

Obrazek
Awatar użytkownika
aligator7
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 14
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy

Postautor: aligator7 » 28 sie 2019, 00:26

Osiem lat , od 18 % do obecnych 3 % na DTL, czasami zbijam do 2 % , choć i zdarzyło się przez miesiąc na zerówce.
yerzu
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy

Postautor: yerzu » 28 sie 2019, 03:05

U mnie 2 miesiące bez analoga - paliłem 2-3 paczki dziennie. Zacząłem 3 miesiące temu na Volishu i 12mg ale nie dawało mi to pełnej satysfakcji. Pojawił się po 2 tyg. Drag2 z Melo 5 i już było lepiej, ale analog wciąż był blisko bo zafascynowany malezyjskimi premixami paliłem grzałki w 1 dzień :P Później zrozumiałem o co w tym chodzi i RTA zagościło na stałe, a zarazem brak analogów. Aktualnie 2-3 mg w zależności ile aromatu dodam do 3% bazy. Mam wrażenie, że moje uzależnienie jest bardziej skierowane w stronę zaciągania się niż samej nikotyny.

Tak z innej beczki to była to najlepsza moja decyzja od wielu lat - teraz nie czuje, że idę się "zasmrodzić" tylko pociąga mnie to jakie smaki odkryję. To oczekiwanie 7/14/21 dni na gotowy liquid jest świetne :)
Awatar użytkownika
DasNiko
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 30
Otrzymał podzięk.: 13 razy

Postautor: DasNiko » 28 sie 2019, 03:23

U mnie wygląda to różnie, skaczę sobie po mocach, raz jest 3mg, czasami 6, maksimum 12, ale teraz do poda będę lać chyba 18mg, jeszcze zobaczy się ;p
The9Green
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 25
Otrzymał podzięk.: 38 razy

Postautor: The9Green » 01 wrz 2019, 16:29

Aktualnie 1-2mg, mimo że zawsze 3mg było (dopłucnie) tak teraz nagle za mocne się zrobiło.
Awatar użytkownika
Metall
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 965
Podziękował: 650 razy
Otrzymał podzięk.: 429 razy

Postautor: Metall » 01 wrz 2019, 17:09

3 sierpnia napisałem tu post i wtedy jeszcze jechałem na 6 mg/ml. Obecnie, od około 2 tyg., w użyciu jest już tylko 3 mg/ml.
Za około 2 tyg. będzie kolejne zejście do poziomu ok. 2,5 mg/ml.
A docelowo chciałbym osiągnąć coś w okolicach 2 mg/ml. Choć nie wykluczam też dalszej redukcji.
* * * * *
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!"
Jalapenio
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 24
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 23 razy

Postautor: Jalapenio » 01 wrz 2019, 17:29

Chmurzę od półtora roku. Na DTLu każdy płyn o zawartości nikotyny wyższej niż 3.5mg/ml po prostu szczypie mnie w podniebienie. :) Ostatnio trafił mi w rączki POD, a tam zalewam 18tke i jest w sam raz. :)
"skoro w w winnicy jest pełno wina, to czemu w piwnicy nie ma piwa?"

Wróć do „Dyskusja ogólna”