APLIKACJA SALONOWA i KONKURS!!!

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Re: APLIKACJA SALONOWA i KONKURS!!!

Postautor: piowolt » śr paź 02, 2019 9:33 pm

Super apka! Do tego, z własnego jak z własnego, ale ogródka (salonu) w którym bywam.
Podziękowania dla pomysłodawców i twórców.

Jeśli mogę, to chciałem nieśmiało zgłosić postulat.
Fajnie by było rozszerzyć funkcjonalność mieszania liquidów.

Tzn. (sytuacja z dzisiaj) mam:
1. 300ml bazy o mocy 0
2. 30 ml aromatu

Pan w sklepie gdzie się często zaopatruje nie ma bazy 18% (pech) której proporcje mam obczajone* ale za to wyciąga spod lady 50/50 o mocy 70%.[emoji3]

Muszę szybko policzyć ile ma mi odlać żebym po dodaniu tej 70-tki uzyskał moc 3%.
Policzyłem na piechotę, ale fajnie by było skorzystać z apki.
Dodatkowo gdyby w tych wyliczeniach można było wpisać stosunki VG/PG w mieszanych bazach.

*Na marginesie, zazwyczaj to 90 ml (0%) + 10 ml (aromat) + 20 (18%) = 120 ml (3%)

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

APLIKACJA SALONOWA i KONKURS!!!

Postautor: Haze » pt wrz 27, 2019 9:24 pm

Dobry wynik :beer: A chwalić można się też np. Karierą Wapera, TUTAJ.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

APLIKACJA SALONOWA i KONKURS!!!

Postautor: Azgar » pt wrz 27, 2019 7:51 pm

To świetnie że mamy taką przydatną aplikację.

Swoich sił w grze spróbowałem również i ja ale nie zamierzam brać udziału w zabawie. :smile:

Pochwalę się za to swoim wynikiem. *konik*

Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

APLIKACJA SALONOWA i KONKURS!!!

Postautor: Haze » pt wrz 27, 2019 7:49 am

Już jest! Nowa, lepsza, jedyna w swoim rodzaju aplikacja tworzona przez Salon dla wszystkich waperów!!!

Właśnie została oficjalnie udostępniona w sklepie Googla szerokim rzeszom użytkowników z całego świata (również w wersji angielskiej). I to za FREE!! Część z Was już ją zna z TEGO wątku, ale również Wy znajdziecie teraz w niej nowe, przydatne opcje. Zapraszamy do pobierania: https://play.google.com/store/apps/details?id=kompiler.vapebox (można też wpisać w wyszukiwarce sklepu "vapebox").

Ale to nie koniec. Norrrmalnie ZWARIOWALIŚMY - bo nie dość, że oddajemy Wam za darmo fajne waperskie narzędzie, to jeszcze ogłaszamy KONKURS!! Konkurs, w którym będzie można otrzymać na test długoterminowy (powiedzmy 5 lat ;) ) nowego moda x217 od VooPoo! Tak, wiemy, że ten sprzęt trochę strzela :mrgreen: , ale jak ktoś jeździ na dużych mocach (>50 W) to efekt przestaje być uciążliwy i mod staje się całkiem przyzwoity. Poza tym, jak komuś nie odpowiada taka nagroda to nie musi startować.

Konkurs jest EKSKLUZYWNY, tylko dla Obywateli Salonu, można wziąć w nim udział tylko przez nasze Forum.

No i zasady:
1. W aplikacji jest moduł z grą "Owocowe pary", zasad nie wyjaśniam, każdy kto jest w stanie ogarnąć skomplikowany proces wybierania numeru telefonicznego połapie się w nich w pół minuty.
2. Grę kończy ekran z wynikiem, który pokazuje się po sparowaniu wszystkich obrazków, np. taki:

wynik.png

3. I ten właśnie ekran może być przepustką do wygranej - jeśli uzyskacie czas, który Waszym zdaniem nadaje się do zawalczenia o wygraną robicie zrzut i wysyłacie do nas, na adres vbkonkurs@salonrozchmurzonych.pl w tytule podając nick z Forum.
4. NAJLEPSZY CZAS WYGRYWA.
5. Zgłoszenia można wysyłać do poniedziałku 7-go października 2019, godz. 12:00.

Uwaga 1 - z przyczyn organizacyjnych publicznie możemy chwalić się (gdyby już ktoś musiał) TYLKO uzyskanym czasem, nie można podawać tajemniczego kodu daVinci zawartego pomiędzy haszami. Za takie coś będzie dyskwalifikacja.
Uwaga 2 - no właśnie, tajemniczy kod, jak nietrudno się domyślić jest on po to aby wyeliminować potencjalnych "miszczów fotoszopa". Ufam, że takich wśród nas nie ma ale strzeżonego...

No to MIŁEJ ZABAWY!

PS. Niniejszy wątek pojawia się na forum ogólnym ponieważ jest to wprawdzie NASZA aplikacja, ale chcemy krzewić ją jak najszerzej, również wśród osób mniej doskonałych, tzn. JESZCZE nie zapisanych do Salonu :D .
Obrazek

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 14 gości