Palenie hybrydowe jest do bani

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: DamianGR » sob lis 23, 2019 9:55 pm

@
Awatar użytkownika
Devlin
edytowałem post i nie wiem czy czytałeś, a chciałem dorzucić jeszcze jedną uwagę. Przy przytrzymaniu chmurki dostarczysz więcej nikotyny i też delikatnie się poddusisz . Więc może zadziałać in plus. Spróbuj w domu - może to sposób na szybsze napalenie się.
Awatar użytkownika
Devlin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: czw sty 17, 2019 11:24 pm
Lokalizacja: Rzepin
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: Devlin » sob lis 23, 2019 9:51 pm

@
Awatar użytkownika
DamianGR
Racja, choć teraz wiem z czym "walczyć". Więc pozostało zaakceptować. I co do pytania czy gorzej to jest oczywiste,że lepiej ;) Tym bardziej, że jak już raz człowiek pozna wapowanie to ciężko jest to zmienić. Tak czy inaczej dziękuję za rady i naprowadzenie na możliwą przyczynę.
1. Lost Vape Grus + Fat Rabbit/Berserker v1 MTL
2. Vandy Vape AIO
3. Digiflavor Z1 SBS + Siren 3 GTA/Vandy Vape Berserker v1
4. Dovpo Topside Dual + Wotofo Profile RDTA/Hellvape Helheim
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: DamianGR » sob lis 23, 2019 9:51 pm

@
Awatar użytkownika
Devlin
- na brak tego elementu ciężko coś poradzić. Po prostu trzeba to przeskoczyć. Zaakceptować, że będzie inaczej. Ale czy gorzej?
Jeśli czujesz , że musisz częściej wychodzić to może spróbuj techniki "z rękawa". Jak Cię przyszpili a nie chcesz wychodzić (bo np. inni by postrzegali , że za często wychodzisz) to pufnij sobie jednego bucha i zatrzymaj w płucach długo . Na tyle długo że jak będziesz wypuszczał powietrze to nie będzie żadnej chmurki. Nie zachęcam do używania EIN tam gdzie nie wolno. Ale czasem trzeba obejść system.
Awatar użytkownika
Devlin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: czw sty 17, 2019 11:24 pm
Lokalizacja: Rzepin
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: Devlin » sob lis 23, 2019 9:39 pm

@
Awatar użytkownika
DamianGR
na to właściwie nie wpadłem. Cały czas doszukuje się przyczyny właśnie w ilości nikotyny. Choć dziwi mnie to, że przez pół roku nie sięgnąłem po analoga ani razu. Może po za pracą w której brak czasu na wapowanie też stres spowodowany odejściem bliskiej osoby ma na to jakiś wpływ.
1. Lost Vape Grus + Fat Rabbit/Berserker v1 MTL
2. Vandy Vape AIO
3. Digiflavor Z1 SBS + Siren 3 GTA/Vandy Vape Berserker v1
4. Dovpo Topside Dual + Wotofo Profile RDTA/Hellvape Helheim
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: DamianGR » sob lis 23, 2019 9:36 pm

@
Awatar użytkownika
Devlin
Może wcale nie chodzi o nikotynę. Niestety to co palacz odczuwa podczas palenia analoga to też częściowo efekt podtruwania się tlenkiem węgla. Chyba też odrobinę mi tego brakowało jak przeskakiwałem przez ten płotek. Sprawia on , że krew nie transportuje tyle tlenu i człowiek czuje lekkie kręcenie w głowie.
Awatar użytkownika
Devlin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: czw sty 17, 2019 11:24 pm
Lokalizacja: Rzepin
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: Devlin » sob lis 23, 2019 9:29 pm

@
Awatar użytkownika
DamianGR
Oczywiście EIN DTL :) Próby MTL spełzły na niczym i nie bardzo wyobrażam sobie używanie go w taki sposób. Co do mocy to faktycznie na początku bywały dość wysokie, teraz 45W to jest max. Jeśli chodzi zaś o nikotynę to 3mg jest optymalne, ponieważ wszystko mniejsze przeradza się w chain vaping (choć i tak uważam,że mod to integralna część mojej dloni odkąd kupiłem pierwszy sprzęt), a wszystko większe po prostu dusi. Przyznam szczerze, że zaczynam dochodzić do wniosku, że to kwestia czasu aż wrócę w 100% do wapowania.

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy


Cały czas myślę o tablicy mendelejewa i to własnie skłania mnie ku EIN. Zdaje sobię sprawę z tego, o zle jakim jest hybryda.Pomysł kontrowersyjny i szczery, ale jednak rzucenie EIN choćby na jeden dzień nie wchodzi w grę :)
1. Lost Vape Grus + Fat Rabbit/Berserker v1 MTL
2. Vandy Vape AIO
3. Digiflavor Z1 SBS + Siren 3 GTA/Vandy Vape Berserker v1
4. Dovpo Topside Dual + Wotofo Profile RDTA/Hellvape Helheim
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: Raz2trzy » sob lis 23, 2019 9:23 pm

A ja mam dosyć kontrowersyjny pomysł, dla wszystkich hybrydujących się.A może tak przestać wapować na tak no nie wiem, powiedzmy 2 tygodnie do miesiąca? I zacząć się na poważnie mordować samymi analogami.

Najlepiej, żeby odpalając każdego śmierdziela mieć w głowie calą te tablice mendelejewa i patrzac na ten paskudny, osadzający sie dym, czując go, później gasząc peta przyglądał się temu obleśnemu czarnemu filtrowi który cholernie śmierdzi, od czasu do czasu rozerwać go sobie, powąchać, zgasić w wodzie i rozbełtać ten gorszący czarny smar który zostaje pod koniec. DO TEGO później warto sobie przypomnieć, że można by tak bez tego, przypomnieć sobie swoje ulubione smaki aromatów, zapach chmurki, wszystko co wiąże się z wapowaniem i jest dla danej osoby miłe, przypomnieć sobię pewne badania, a na koniec spojrzeć na - ukochaną, dzieci, za okno i przedewszystkim - na siebie i głeboko się zastanowić, co my właściwie robimy i co nas trzyma przed postawieniem drugiej nogi za linią.
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: DamianGR » sob lis 23, 2019 9:10 pm

Devlin pisze:Wszystko wyższe kończy się próbą ucieczki moich płuc z klatki piersiowej.

To może ustalmy jak używasz EIN a jak analoga? DTL / MTL ? Może tu tkwi przyczyna. Może analogiem zaciągasz się usta-płuca. A EIN używasz bezpośrednio do płuc. Może stosujesz za dużą moc w EIN?
Awatar użytkownika
Devlin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: czw sty 17, 2019 11:24 pm
Lokalizacja: Rzepin
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: Devlin » sob lis 23, 2019 9:06 pm

@
Awatar użytkownika
Metall
Właśnie sęk w tym, że aktualnie sytuacja wygląda tak,że nikotyna 3mg to maksymalna moc z jaką wapuję. Wszystko wyższe kończy się próbą ucieczki moich płuc z klatki piersiowej. Po za tym ostatnio zauważyłem u siebie niepokojącą rzecz, a mianowicie analog = szybkie dostarczenie nikotyny, e-papieros = delektowanie się smakiem i chmurą. Choć cały czas z tym walczę, by jedno dawało obie te rzeczy jednocześnie.
1. Lost Vape Grus + Fat Rabbit/Berserker v1 MTL
2. Vandy Vape AIO
3. Digiflavor Z1 SBS + Siren 3 GTA/Vandy Vape Berserker v1
4. Dovpo Topside Dual + Wotofo Profile RDTA/Hellvape Helheim
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Palenie hybrydowe jest do bani

Postautor: Tomba » pt lis 22, 2019 3:06 pm

PucH2 pisze: Z perspektywy nie jest to takie oczywiste jak pisze szeryf.

Moim zdaniem oczywiste jest, tylko Ty nigdy nie dałeś sobie szansy na całkowite rozstanie się z analogami.
Ja Cię nie potępiam. To jest Twoja droga.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości