IQOS - moje wrażenia

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

IQOS - moje wrażenia

Postautor: pawel999 » pt sty 24, 2020 10:59 pm

Taaak. Ale to już mocno nie to samo co tytułowy IQOS :-)
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

IQOS - moje wrażenia

Postautor: Azgar » pt sty 24, 2020 10:25 pm

@
Awatar użytkownika
Tenmen
, z czystym sumieniem mogę ci podpowiedzieć że Aegis Boost pomimo lekko dziwacznego wyglądu jest świetny.
Nadaje się do użytku zarówno jako MTL jak i DTL.

Bateria nawet dobrze trzyma i ładuje się do pełna w około pół godziny. :-D

No i być może w końcu niedługo pojawi się na polskim rynku baza RBA która zapowiada się conajmniej wspaniale. :good:
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

IQOS - moje wrażenia

Postautor: pawel999 » pt sty 24, 2020 8:49 pm

kaper pisze:Z tego co mi wiadomo Iqosa można wypożyczyć na jakiś tydzień, szkoda wywalać kasę na coś co nie podejdzie.


Prawda. Można się nawet przejść do punktu IQ i na miejscu sobie spróbować.
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

IQOS - moje wrażenia

Postautor: pawel999 » pt sty 24, 2020 8:47 pm

MA pisze:
pawel999 pisze:Nie bardzo. Poszedłem też w tę stronę (ArGO Arizer i rożne tytonie: od shagu po fajkowe) i efekt był podobny. Może już bez złego samopoczucia, ale też i bez przyjemności. Dla mnie jednak podgrzewanie i palenie nie dawały się porównać. Zdecydowanie wolę wapowanie (smak, smak, smak - nikotyny prawie nie dodaje - na 50 ml polowe buteleczki z 6 mg - czyli symbolicznie, raczej dla efektu "psychologicznego" niż faktycznego działania).

Wskazałem waporyzator tylko i wyłącznie jako alternatywę dla IQOS-a (temat główny tego wątku), gdyż uważam, iż jest to bardziej ekonomiczne oraz (co najważniejsze) wiemy, co też wkładamy do środka.


W tym kontekście, jak najbardziej tak. Choć mój kolega, który używa IQ i któremu pożyczyłem waporyzator twierdzi, że one jednak mocno się różnią w odczuciach smakowych (ja tego specjalnie nie zauważyłem - oba były nie-fajne, choć bardziej nie-fajny był IQ)).
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

IQOS - moje wrażenia

Postautor: Alchemik » pt sty 24, 2020 8:32 pm

pawel999 pisze:Nie bardzo. Poszedłem też w tę stronę (ArGO Arizer i rożne tytonie: od shagu po fajkowe) i efekt był podobny. Może już bez złego samopoczucia, ale też i bez przyjemności. Dla mnie jednak podgrzewanie i palenie nie dawały się porównać. Zdecydowanie wolę wapowanie (smak, smak, smak - nikotyny prawie nie dodaje - na 50 ml polowe buteleczki z 6 mg - czyli symbolicznie, raczej dla efektu "psychologicznego" niż faktycznego działania).

Wskazałem waporyzator tylko i wyłącznie jako alternatywę dla IQOS-a (temat główny tego wątku), gdyż uważam, iż jest to bardziej ekonomiczne oraz (co najważniejsze) wiemy, co też wkładamy do środka.
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

IQOS - moje wrażenia

Postautor: kaper » pt sty 24, 2020 8:24 pm

Z tego co mi wiadomo Iqosa można wypożyczyć na jakiś tydzień, szkoda wywalać kasę na coś co nie podejdzie. Jednak mimo wszystko jest to lepsze niż śmierdziele i jak jest szansa przejść na coś innego, to warto spróbować.
SzaMan000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr gru 11, 2019 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: IQOS - moje wrażenia

Postautor: SzaMan000 » pt sty 24, 2020 8:22 pm

Generalnie IQOS śmierdzi w użytkowaniu starą skarpetą. W smaku przypomina jakiś mokry tytoń, smaki generalnie mocno średnie. Używałem tego jakiś miesiąc może dwa zaraz po tym jak się pojawił i dawali go prawie darmo. Najdziwniejsze jest to, że znajomy pracujący na uczelni mówił, że jakoś porównywali papierosy, IQOS'a i ETI. Nie wiem ile w tym prawdy bo artykuły raczej pokazują coś innego ale mówił, że IQOS wypadł najgorzej ponieważ substancje które w fajkach nie wychodziły bo były spalane w podgrzewaczu pojawiały się ich dziwne ilości bo zastawały tylko podgrzane.
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

IQOS - moje wrażenia

Postautor: pawel999 » pt sty 24, 2020 8:15 pm

MA pisze:Uważam, że jeżeli już ktoś chce pójść w tym kierunku, to powinien zakupić porządny waporyzator z regulacją temperatury i dobrej jakości tytoń.


Nie bardzo. Poszedłem też w tę stronę (ArGO Arizer i rożne tytonie: od shagu po fajkowe) i efekt był podobny. Może już bez złego samopoczucia, ale też i bez przyjemności. Dla mnie jednak podgrzewanie i palenie nie dawały się porównać. Zdecydowanie wolę wapowanie (smak, smak, smak - nikotyny prawie nie dodaje - na 50 ml polowe buteleczki z 6 mg - czyli symbolicznie, raczej dla efektu "psychologicznego" niż faktycznego działania).
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

IQOS - moje wrażenia

Postautor: Alchemik » pt sty 24, 2020 7:48 pm

Uważam, że jeżeli już ktoś chce pójść w tym kierunku, to powinien zakupić porządny waporyzator z regulacją temperatury i dobrej jakości tytoń.
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

IQOS - moje wrażenia

Postautor: Tenmen » pt sty 24, 2020 7:37 pm

Miałem podobne wrażenia. Jestem ciekawy ile moja małżonka wytrzyma, natomiast spróbowałem ostatnio poda z solą no i całkiem, całkiem. Muszę ten temat zgłębić, może ktoś coś?

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości