Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
chomik
Płeć: nieokreślona

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: chomik » śr lip 15, 2015 5:20 pm

Dodam jeszcze jedną uwagę - może trochę "zniechęcającą" ale bez jakichkolwiek złośliwości, bo temat mnie zainteresował :ok:

Zacznijmy od podstaw politologii, czyli co to jest polityka?

Jednym słowem jest to władza.

Partia polityczna jest organizacją ludzi (polityków), którzy będą dążyć do:
1. Zdobycia władzy.
2. Sprawowania władzy.
3. Utrzymania władzy.

Chciałbym dobrze zrozumieć Twoje intencje: czy do tego - jako partia polityczna - będziemy zmierzać?
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: amsaw » śr lip 15, 2015 5:13 pm

I źródło bezpośrednie:
http://www.sejm.gov.pl/prawo/partiepol/partiepol.htm
1000 podpisów i masz :)
chomik
Płeć: nieokreślona

Re: Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: chomik » śr lip 15, 2015 5:10 pm

Jakby co, to tu jest Ustawa o partiach politycznych

http://www2.essex.ac.uk/elect/database/ ... arties.pdf
Awatar użytkownika
Krasny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 12, 2015 9:43 pm
Lokalizacja: Mikorzyn
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy
Płeć: Mężczyzna

Naszedł mnie pomysł głupi ale przewrotny w tej głupocie. Załóżmy partię chmurzących!

Postautor: Krasny » śr lip 15, 2015 5:07 pm

Różne wynalazki partyjne już się przewijały u nas i na świecie, czasami się śmiano czasami nie komentowano nawet.
Patrząc na ilość ludzi chmurzących zarejestrowanych na różnych forach w tym na trawniku i dzieląc to przez współczynnik tych którym się chce coś robić było by nas sporo członkiń i jeszcze więcej członków (jakkolwiek to brzmi).

Zobaczcie, jesteśmy grupą ludzi których łączy wspólny nałóg ale też pasja. Chcemy edukować i przeciągać na jasną stronę nikotyny. Chcemy walczyć z głupimi wymysłami jeszcze głupszych polityków. Niestety ale musimy sami stać się polityczni żeby polityka nas zauważyła.

Jako grupa fanatyków skupionych wokoło forum internetowego jesteśmy tylko grupą fanatyków których petycje i listy trafiają do okrągłego segregatora obok biurka (cytat z SCh). Ale jako partia jesteśmy inaczej odbierani przez media i społeczeństwo.
Może być głośno o sklepie sprzedającym dopalacze i liquidy Magic Blow to napewno nam waperom nie robi dobrego PR. Co jeśli jako partia zareagujemy oficjalnie a przecież jesteśmy instytucją demokratyczną i w naszych szeregach są dr, mgr, inż, tech od chemii, medycyny, fizyki itd, itp ?

Myślę że w społeczeństwie odbiór naszych listów, petycji, ulotek, manifestów będzie zupełnie inny.

Pamiętajcie też że o EP jest głośno i będzie jeszcze głośniej, może warto przygotować się już teraz i rosnąć w siłe?

To jest pomysł, nie wiem jak to zrobić ilu trzeba członków żeby założyć partię jakie spełnić warunki itp ale głęboko wierzę że trzeba to zrobić.
Proszę potraktujcie temat poważnie.

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 39 gości