Dobór zasilania do parownika 30mm

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Dobór zasilania do parownika 30mm

Postautor: Maciejko » czw cze 11, 2020 7:47 am

Trzeba by zapytać @
Awatar użytkownika
Tomba
, bo on posiada to zasilanie, ale wydaje mi się, że HCigar Wildwolf 235W jest w stanie przyjąć parownik 30 mm. I to jest całkiem przyzwoity box, jest o nim sporo w Salonie i test @
Awatar użytkownika
Haze
go też jest.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dobór zasilania do parownika 30mm

Postautor: Tommy Black » czw cze 11, 2020 7:47 am

A ja polecę to, z czystym sumieniem bo mam...

Obrazek

DJV D7 180W Dual Battery Box

Jest o nim sporo w Salonie...a na dodatek jest w Polsce do kupienia i to aż w kilku sklepach w cenie znacznie poniżej 300 zł.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Dobór zasilania do parownika 30mm

Postautor: Krytyk » czw cze 11, 2020 7:24 am

Przychodzi mi do głowy G Class od Yihi, którego nie miałem, ale słyszałem sporo dobrego. Może ktoś ma, to się podzieli wrażeniami.

Jest tez Smoant Cylon, czyli „G Class dla ubogich”, którego mam. Świetnie wyglada. Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów wejdzie na niego atomizer 30 mm. Dobra ergonomia. Ma też swoje wady. Ludzie mieli problemy z ekranami - głównie w pierwszym wypuście. Jest tez chwilowy skok napięcia po naciśnięciu fire, dlatego ma mocnego „kopa”, co nie każdemu odpowiada. @
Awatar użytkownika
Haze
wspominał o tym w swojej recenzji na forum i polecam ją poczytać. Mój miał ciężki żywot i wyrobiła się klapka od akumulatorów, ale właśnie leci nowa z Chin. Smoant ma dobry serwis, bo pokrywam tylko koszty wysyłki. Ktoś napisał, że jak go zalał liquidem, to mu padł, ale ja swojego zalałem kilkukrotnie jak uczyłem się setupu na Kylinie Mini i nic mu się nie stało. Podsumowując, to osobiście jestem zadowolony, ale czy polecam? Tak średnio bym powiedział. :lol:
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Dobór zasilania do parownika 30mm

Postautor: BarthezzVTi » czw cze 11, 2020 2:41 am

Dzisiaj i ja przychodzę do Was z prośbą o poradę i pomoc :).
Szukam zasilania, które przyjmie na siebie parownik 30mm i będzie z nim dobrze wyglądało.
Domyślam się że pierwsza propozycja to będzie Odin. Też tak właśnie pomyślałem i zakupiłem Odina 200. Niestety nie leży mi to zasilanie. Mimo że dział fajnie, ale to nie to... Myślałem też nad Hadronem od SC, jednak cena jest dla mnie zaporowa.
Dlatego prośba do Salonowiczów. Jeżeli korzystaliście z parowników 30mm i mieliście dobrane do nich zasilanie które było w miarę przyzwoite to podzielcie się tym :).

Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości