Manifestacja pod KPRM

Salon walczy z prawodawcą o elektroniczne inhalatory nikotyny...
Awatar użytkownika
Rob_ecig
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: pt lip 17, 2015 11:58 am
Lokalizacja: Płońsk
Podziękował: 106 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: Rob_ecig » ndz mar 20, 2016 12:32 am

Wiem, że manifestacja pod KPRM to już historia.
Czeka nas manifestacja pod Sejmem w momencie obrad nad ustawą.
Musze tam być (tak samo jak pd KPRM), bo w lustro brzydziłbym się spojrzeć.
Nie znam jeszcze terminu, ale pozostaję w nadziei, że poznamy go znacznie wcześniej niż ostatnio i, że da to czas chętnym chmurzącym na przestawienie priorytetów.
Jak tylko się dowiem- napiszę(Choć Nosferatu pewnie zrobi to szybciej :) )
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: śr lut 03, 2016 2:48 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 2535 razy
Otrzymał podzięk.: 530 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: gemino » ndz lut 28, 2016 7:10 pm

Jakby ktoś był ciekawy zdjęć, to są na blogu starego chemika
Obrazek
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: amsaw » ndz lut 28, 2016 6:26 pm

RayvenPL pisze:Dajcie sobie po razie jak faceci i przestańcie zachowywać jak dzieci.

Nie będę go bił, bo Tommy nie jest taki zły :mrgreen:
RayvenPL pisze:...Tommy, niesmak rozumiem, sam dłuuugo nie miałem Fb, a i teraz nie umiem się nim posługiwać.

Witam w klubie :beer:
RayvenPL pisze:Ale ton Twojej wypowiedzi wydał mi się nieco napastliwy, więc chyba Amsi mógł się poczuć, jak to się mówi, dotknięty. Pozostawianie czegoś "bez komentarza" potrafi powiedzieć więcej niż 1000 słów... Ponieważ pozostawiasz swój komentarz w sferze domysłów, a te mogą powędrować na prawdę w różnych kierunkach.

Czytasz w moich myślach.
RayvenPL pisze:A nie można by tak?
Ze względu na to, że są osoby nie posiadające konta na Fb, lub wybitnie nie umiejące z niego korzystać, prosiłbym o wstawienie fotek bezpośrednio w tym temacie. Poza tym uważam, że ponieważ Salon aktywnie wspierał całą inicjatywę, to użytkownicy zasługują na bezpośrednią wstawkę a nie tylko link do serwisu zewnętrznego.
Pozdrowionka :)

*yes*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: Tommy Black » ndz lut 28, 2016 6:22 pm

Ray,masz absolutną rację i cieszę się że ją wyartykułowałeś. Natomiast w żadnym wypadku nie chcialem być w jakikolwiek sposób napastliwy wobec Amsiego! Bardzo mi przykro że tak odczytał mój dopisek w PS.Choć przy pewnej wrażliwości można tak było to odczytać.
Ja nie rozumiem w ogóle calej tej sprawy.Dlaczego ktoś ze SUEP nie wstawił tu kilku zdjęć? Bo rozumiem że Amsi,nie mając praw do nich nie mógł tego wstawić? Ta sprawa nie zasluguje nawet na taką słowną utarczkę.Popieraliśmy tę manifestację,byłem jednym z pierwszych który to uczynił,trochę wbrew swoim przekonaniom,bo nie jestrem zbytnio zwolennikiem manifestacji ulicznych.W czym był problem aby użytkownikom Salonu,obojętnie czy mają FB,czy nie,pokazać kilka zdjęć z tej manifestacji?
Manifestacji ważnej w końcu nie tylko dla SUEP.
Awatar użytkownika
RayvenPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:27 am
Lokalizacja: Podkarpackie
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podzięk.: 434 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: RayvenPL » ndz lut 28, 2016 6:05 pm

Dajcie sobie po razie jak faceci i przestańcie zachowywać jak dzieci.
"Jesteś " be" i nieładnie do mnie mówisz więc zabieram zabawki z piaskownicy i nikt się nie będzie bawił" (kasuję linka)? No błagam...
Tommy, niesmak rozumiem, sam dłuuugo nie miałem Fb, a i teraz nie umiem się nim posługiwać. Ale ton Twojej wypowiedzi wydał mi się nieco napastliwy, więc chyba Amsi mógł się poczuć, jak to się mówi, dotknięty. Pozostawianie czegoś "bez komentarza" potrafi powiedzieć więcej niż 1000 słów... Ponieważ pozostawiasz swój komentarz w sferze domysłów, a te mogą powędrować na prawdę w różnych kierunkach.

A nie można by tak?
Ze względu na to, że są osoby nie posiadające konta na Fb, lub wybitnie nie umiejące z niego korzystać, prosiłbym o wstawienie fotek bezpośrednio w tym temacie. Poza tym uważam, że ponieważ Salon aktywnie wspierał całą inicjatywę, to użytkownicy zasługują na bezpośrednią wstawkę a nie tylko link do serwisu zewnętrznego.
Pozdrowionka :)
To co mówię to moje zdanie. Mam do niego prawo. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Wyraź to kulturalnie. Zawsze mogę je zmienić, jeśli Twoje argumenty mnie przekonają. Ale pamiętaj: użycie argumentu siły świadczy o braku siły argumentów.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: Tommy Black » ndz lut 28, 2016 2:55 pm

amsaw pisze:Cóż, dla mnie śmieszne jest dezawuowanie linkowania do oficjalnej galerii wydarzenia.


Ja nie dezawuowalem linkowania do oficjalnej galerii wydarzenia.Ja zostawiłem tylko bez komentarza fakt,że w temacie manifestacji na tym forum,nie znalazło się ani jedno zdjęcie z tego wydarzenia.A uważam że powinno się znaleźć, z kilku różnych powodów,jeden już podałem.
Na temat dziecinnego,albo śmiesznego usuwania linków nie będe więcej dyskutował.

amsaw pisze:Twoja ocena mojego postu była jednoznaczna -


Nawet jeśli była jednoznaczna,nie dotyczyła Twojego posta,a stricte braku zdjęć.Poza tym jednoznaczna,nie znaczy kontrowersyjna.

I kończąc z mojej strony tę zbędną dyskusję, dalej nie rozumiem dlaczego nie można było dać tu kilku zdjęć.Ale ja nie wszystko muszę rozumieć.
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: amsaw » ndz lut 28, 2016 2:32 pm

Tommy Black pisze:...Poza tym,mój wpis obarczony dezaprobatą,to jeszcze nie kontrowersje,więc usuwanie linka do galerii jest śmieszne.

Cóż, dla mnie śmieszne jest dezawuowanie linkowania do oficjalnej galerii wydarzenia.


Twoja ocena mojego postu była jednoznaczna -
Tommy Black pisze:...odsyłanie do FB zostawię bez komentarza.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: Tommy Black » ndz lut 28, 2016 1:43 pm

amsaw pisze:
Tommy Black pisze:...
Szkoda że tu nikt nie wstawił zdjęć ,samo odsyłanie do FB zostawię bez komentarza.

Skoro link do fejsbukowej galerii wzbudza kontrowersje, pozwoliłem sobie mój post z odnośnikiem do fotorelacji usunąć.


Może prościej i lepiej,byłoby,skoro masz dostęp do tych fotografii ,je tu wkleić?
Moze też zapytać o zgodę właścicieli ?

Nie wiem "czy link do fejsbukowej galerii wzbudza kontrowersje" ? Wiem że nie wszyscy mają ,używają FB, wiem też że Salon wspierał i petycję i tę akcję.Więc może na kilka fotek zasłużył?
Poza tym,mój wpis obarczony dezaprobatą,to jeszcze nie kontrowersje,więc usuwanie linka do galerii jest śmieszne.
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: amsaw » ndz lut 28, 2016 1:29 pm

Tommy Black pisze:...
Szkoda że tu nikt nie wstawił zdjęć ,samo odsyłanie do FB zostawię bez komentarza.

Skoro link do fejsbukowej galerii wzbudza kontrowersje, pozwoliłem sobie mój post z odnośnikiem do fotorelacji usunąć.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Manifestacja pod KPRM

Postautor: Tommy Black » ndz lut 28, 2016 11:35 am

Kulturalne i pokojowe manifestacje jak widać mają małą siłę nośną w tym kraju.Co innego rzucać kamieniami,palić opony i blokować drogi.
Gdybym był tam i spalił kukłę jakiegoś ministra na pewno odzew byłby w mediach solidny.Nawet lepszy niż gdybym spalił siebie zapewne.
Szukałem jakiejś choćby wzmianki o tym proteście w licznych mediach,bez skutku.Bo rozumiem że wysłaliście jakieś informajcje do mediów?

PS
Szkoda że tu nikt nie wstawił zdjęć ,samo odsyłanie do FB zostawię bez komentarza.

Wróć do „Projekt ustawy - Nasze stanowisko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość