TooCruel'owy kącik skręcacza.

Dział prac samodzielnych ;)
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: TooCruel » pt mar 10, 2017 5:47 pm

Z tego co zrozumiałem z dzisiejszej rozmowy to wyniki finalne CW 1/2017 wyglądały następująco :) Co mnie niezmiernie cieszy:
1. @OMGitskyle
Obrazek
2. @tooocruel
Obrazek
3. @mickwithwicks
Obrazek
Oczywiście nie odpuszczamy i już grzejemy druty przed serią 2/2017.
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: TooCruel » czw mar 09, 2017 12:08 pm

Haze pisze:Helisa jest niesamowita, gratulacje :beer:
A odnośnie tego Snake Spina: czy ja dobrze usłyszałem na końcu, że on ustawił 130W na 0.13 ohma?? Przecież to jakaś rzeźnia :shock:

To jest taki magiczny styl wapowania przy zaciągnięciach 0,3-0,5 sec. Bardzo szybko można tak zaorać każdą grzałkę / znacznie skrócić jej żywotność. Ale w obecnych trendach liczy się tylko chmura. Jeżeli przejrzysz na szybko PL YTbowych celebrytów i ich wyczyny(np testujących liquidy / rozkoszujących się smakiem przy 0,5sec zaciągnięciach), to dostrzeżesz podobieństwa w doborze "optymalnej mocy". Czyli w dużym uogólnieniu szkoda sobie głowy tym zaprzątać(a do takich zabaw potrzebne jest coś z min 70-80%VG, czyli więcej posmaku gliceryny, niż aromatów).

PS Snake spina robi się troszkę łatwiej niż na pokazanym poradniku. Jak wrócę do PL, to może wygrzebię coś do zdjęć.
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: Haze » czw mar 09, 2017 11:55 am

Helisa jest niesamowita, gratulacje :beer:
A odnośnie tego Snake Spina: czy ja dobrze usłyszałem na końcu, że on ustawił 130W na 0.13 ohma?? Przecież to jakaś rzeźnia :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: TooCruel » czw mar 09, 2017 9:46 am

O fajnie jest mieć swój temat... MOGĘ SPAMOWAĆ! / Podsyłać aktualności z konkursów i inne dziadostwa!
Przedostatni / najtrudniejszy konkurs tematyczny w jakim brałem udział , czyli mój pierwszy start w najtrudniejszej lidze - Coil Wars(tzw. reprezentacja PL). Udało się wskoczyć do TOP3 / na ponad 400-500 najlepszych projektantów z całego świata(ostateczne wyniki będą znane w najbliższym czasie). Jedyne co mnie smuci to osamotnienie w tego typu ligach/ przymus samotnej reprezentacji naszego pięknego kraju. Jeżeli tylko ktoś czuje się na siłach - zapraszam do udziału w edycji 2/2017.
https://youtu.be/Cdyd1P7PHKc?t=13m52s
Najbardziej podoba mi się mój e-mail klepany na aplikacji gmail z autokorektą(pokazany w 16:23) "RDA Temple premiere" => "Prime Minister Temple" itp.... ...od razu banan na twarzy.
Obrazek
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: Tommy Black » ndz mar 05, 2017 8:25 am

A ukrywamy, bo zwykle pakujemy ją do atomizerów, wciskamy bawełnę i w czasie chmurzenia możemy zobaczyć co najwyżej jej ulatujący obłoczek, jeśli
ktoś ma tyle wyobraźni... ;)
Można oczywiście grzałki Stanisława oprawić w ramki, zalać żywicą epoksydową, bo w bursztynie rzadko występują jednak, można zrobić z nich rodowy sygnet i nosić na palcu,
dziewczyny mogą sobie zrobić kolczyki, no ja też mogę... :-P

W tym temacie już jest nieco o tych grzałkach:http://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php?f=53&t=380&start=30

Ale skoro sam ich twórca do nas zawitał, to może warto ( ja wiem że warto) poświęcic im oddzielny temat.
Zapraszam więc na jego Instagram:

https://www.instagram.com/tooocruel/

A dla zachęty:

Tooex1.jpg


Tooex2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości