TooCruel'owy kącik skręcacza.

Dział prac samodzielnych ;)
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: basika » pt kwie 13, 2018 6:04 pm

A ja przyznam się, że mnie ten SEBOL wzruszył. Na swoim kanale pisze, że będzie testował różne rzeczy. To ciekawe zajęcie i wymagające odwagi. No cóż, na pewno jeszcze dużo nauki przed nim, ale przyznajmy że chęci są. :P Tak sobie myślę, że może kiedyś do nas trafi i też jak @
Awatar użytkownika
TooCruel
będziemy mogli mu pomóc, bo niewątpliwie tej pomocy potrzebuje. *czajniczek*
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: adamsud » pt kwie 13, 2018 11:08 am

Mnie się postawa @
Awatar użytkownika
TooCruel
'a wobec tego "testera" podoba. Bezinteresowną życzliwość spotykam coraz rzadziej. Dlatego kierując się zasadą "co jest cesarskiego, cesarzowi, a co jest bożego Bogu" napiszę: szacun @
Awatar użytkownika
TooCruel
.
3znaki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 08, 2018 7:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 74 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: 3znaki » pt kwie 13, 2018 10:16 am

Ten pomysł z folią bąbelkową "miszcz"

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
''Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.''
adamj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 16, 2018 5:19 pm
Lokalizacja: Krynica
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: adamj » pt kwie 13, 2018 10:16 am

Tommy Black pisze:https://youtu.be/nenBIHQ7o54
No i Too Cruel mu odpisal:
Chłopie napisałem Ci jakiś czas temu wiadomość prywatną, że ZA DARMO mogę podesłać jakiś atomizer z zaprojektowaną przeze mnie grzałką(tylko dlatego, że jest mi Cię szkoda jak się męczysz). W wolnych chwilach zajmuję się generowaniem coili/ wygrywaniem konkursów ogólnoświatowych związanych właśnie z grzałkam. Co za tym idzie mam od groma sprzętu ze współprac z firmami / nagród. Próbka moich możliwości: https://www.instagram.com/tooocruel/ . Bezproblemowo, ciągle mogę wysłać ci coś co od razu możesz wkręcić w zasilanie, zalać i używać ciesząc się smakiem każdej kropli liquidu. Nie raczyłeś nawet odpisać i nagrywasz jojki, że gówniany atomizer jest gówniany. Jeżeli się zdecydujesz zapraszam do kontakt mailowego:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uśmiałem się jak nigdy. Chociaż pod tym filmem wyświetlił się jakiś hiszpański, włoski test i pomimo, że nie znam tego języka da się z niego wywnioskować więcej niż niż to co mówi ten gość po Polskiemu kali jeść kali palić.
https://www.youtube.com/watch?v=TabENObMW1E
Nie rozumiem czemu on wysyła swoje dzieła sztuki na zmarnowanie do takich nieogarów. Próbowałem się z nim kontaktować przez instagram i tutaj na forum w wiadomości prywatnej o jakieś grzałki testowe albo pomoc przy robieniu własnych ale nic nie odpisywał. Ktoś ma kontakt do @
Awatar użytkownika
TooCruel
wie czy żyje, miał styczność z jego grzałkami? Ostatni post autor TooCruel
01 sie 2017, 15:14.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: Tommy Black » pt kwie 13, 2018 6:30 am

Dzięki @
Awatar użytkownika
Haze
!
12 minut funnyhorroru z samego rana.No tak, ale to przecież piątek 13!Zadzwoniłem do kolegi, zaproponowalem mu materiał na świetną polską komedię nieromantyczną.
Jest zainteresowany... :P :-P

PS
Specjalnie czekałeś z tym do 13? :-P

PS i edit: Jednak coraz bliżej filmu. Popatrzcie chwilę na inny problem tego testera:


Mam Pytanie W Sprawie Cubisa Atomizera

https://youtu.be/nenBIHQ7o54

No i Too Cruel mu odpisal:

Chłopie napisałem Ci jakiś czas temu wiadomość prywatną, że ZA DARMO mogę podesłać jakiś atomizer z zaprojektowaną przeze mnie grzałką(tylko dlatego, że jest mi Cię szkoda jak się męczysz). W wolnych chwilach zajmuję się generowaniem coili/ wygrywaniem konkursów ogólnoświatowych związanych właśnie z grzałkam. Co za tym idzie mam od groma sprzętu ze współprac z firmami / nagród. Próbka moich możliwości: https://www.instagram.com/tooocruel/ . Bezproblemowo, ciągle mogę wysłać ci coś co od razu możesz wkręcić w zasilanie, zalać i używać ciesząc się smakiem każdej kropli liquidu. Nie raczyłeś nawet odpisać i nagrywasz jojki, że gówniany atomizer jest gówniany. Jeżeli się zdecydujesz zapraszam do kontakt mailowego:

*czajniczek* :?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: Haze » czw kwie 12, 2018 10:55 pm

Widzieliście już głównego testera grzałek Cruela? :lol: :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
Diamencik89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 12, 2017 6:58 am
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: nieokreślona

Re: TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: Diamencik89 » śr sie 02, 2017 12:41 pm

Ale cruel jest magikiem i ma ułatwia że do tego ;) mi nigdy pod kątem 90st nie układał się jak trzeba. Właśnie szykuje się do pierwszej próby.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: Haze » śr sie 02, 2017 11:31 am

Tak. Chociaż z tego co pamiętam to Cruel mówił, że zupełnie na płasko też pójdzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Diamencik89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 12, 2017 6:58 am
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: nieokreślona

Re: TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: Diamencik89 » śr sie 02, 2017 11:26 am

Czyli sprawę wychylenia owijki względem rdzeni załatwiasz uniesieniem wiertarki względem kretlikow tak?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

TooCruel'owy kącik skręcacza.

Postautor: Haze » śr sie 02, 2017 7:05 am

Diamencik89 pisze:Chodzi mi o ciężarki i o to jak ustawić setup.

Coś czuję, że @
Awatar użytkownika
TooCruel
jest zajęty kręceniem filmików żeby nam to wszystko ładnie pokazać :smile: więc może chociaż moje wrażenia: wydaje się, że faktycznie jest to najpewniejszy sposób kręcenia aliena - nie martwisz się, że paluszki się omskną i popuszczą drut, nie martwisz się, że zamyślisz się o dupie Maryni i źle go poprowadzisz, itp. Za 3-5 podejściem :mrgreen: alien faktycznie zaczyna się kręcić SAM. Mi chyba szło najlepiej jak początek grzałki (wiertarka) był nieco wyżej niż koniec (krętliki), minimalnie, może o jakiś centymetr. Ciężarek dobierasz w zależności od owijki, wystarczy kilka(naście) gramów, ja wziąłem górny kap od jakiegoś lekkiego drippera.
No i fajnie... z jednym zastrzeżeniem, czysto warsztatowym: wiadomo, że jak chcesz ukręcić chociaż to 15 cm aliena (żeby chociaż na 2 grzałki starczyło) to musisz szykować dobre 1,5 metra owijki, no i w związku z tym musisz też tak ustawić stanowisko żeby mieć to 1,5 m wolnej przestrzeni pod wiertarką i krętlikami żeby owijka mogła sobie swobodnie zwisać z tym ciężarkiem. Wbrew pozorom w warunkach domowych wcale nie jest łatwe zorganizowanie takiego miejsca... No ale zawsze możesz zacząć ćwiczenia od typowej wysokości "stołowej" - na jedną grzałkę wystarczy.
Obrazek

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości