Wybór wkrętarki....

Dział prac samodzielnych ;)
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór wkrętarki....

Postautor: miblah » sob wrz 09, 2017 10:05 pm

Madzia pisze:nie wiem czy się nadaje do plecionek, ale jest fajna i wkręca ładnie śrubki *mrgreen*

Do plecionek się nie nadaje :>
Obrazek
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór wkrętarki....

Postautor: sikor » sob wrz 09, 2017 9:45 pm

Madzia pisze:A swoją drogą nie wierzę, że Wasze żony mają coś przeciwko kupieniu wkrętarki ;) kobiety nie są takie..

Yhy... i dlatego ja tam ze względów bezpieczeństwa wszystkie paragony wolę trzymać w szufladzie w pracy :)
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Wybór wkrętarki....

Postautor: Selene » sob wrz 09, 2017 9:22 pm

Przepraszam, że się wtrącę w rozmowę.. ale ja mam taką wkrętarkę http://allegro.pl/wkretarka-akumulatoro ... gKyM_D_BwE :shy: ...nie wiem czy się nadaje do plecionek, ale jest fajna i wkręca ładnie śrubki *mrgreen*
A swoją drogą nie wierzę, że Wasze żony mają coś przeciwko kupieniu wkrętarki ;) kobiety nie są takie..
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
s3bek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 8:10 pm
Lokalizacja: dolnośląskie
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór wkrętarki....

Postautor: s3bek » sob wrz 09, 2017 8:16 pm

Z tego co widzę są dwie opcje, kurier do domu, lub odbiór na wybranej stacji, więc jest plus. Poczekam jeszcze kilka dni może ktoś coś poleci lepszego/obsmaruje ten wybór i może przytulę :)
*czajniczek* Smoant Battlestar / Serpent SMM / Merlin Mini (Single Coil) / Ammit 25. TFV8 Baby Kit.
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór wkrętarki....

Postautor: sikor » sob wrz 09, 2017 8:01 pm

s3bek pisze:Temat troszkę przygasł, ale odkopię bo sam stoję przed wyborem wkrętarki. Ciężko byłoby mi umotywować zakup sprzętu za +200zł przeznaczonego do zabawy z drutami. Może ktoś coś poleci?

@
Awatar użytkownika
sikor
, BLACK&DECKER BDCDD12 z Vitay widzę że też mogę przytulić i w sumie kwota dopłaty mieści się w limicie który mógłbym przemycić do domowego budżety bez zbędnych głowo puków małżonki *bicz* . A zawsze mogę powiedzieć że w domu się przyda, te szafki wyreguluje że hohoho.

Tylko nie wiem jak jest z odbiorem tego Black&Deckera z Vitay. Bo jest tylko jeden w Polsce sklep/pośrednik gdzie to odebrać można. Nie wiem czy wysyłają...
Boscha będę miał dopiero wtorek/środa ale już żałuję, że tyle kasy wyjebalem... drugi raz bym coś za 200zl brał :)
s3bek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 8:10 pm
Lokalizacja: dolnośląskie
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór wkrętarki....

Postautor: s3bek » sob wrz 09, 2017 7:56 pm

Temat troszkę przygasł, ale odkopię bo sam stoję przed wyborem wkrętarki. Ciężko byłoby mi umotywować zakup sprzętu za +200zł przeznaczonego do zabawy z drutami. Może ktoś coś poleci?

@
Awatar użytkownika
sikor
, BLACK&DECKER BDCDD12 z Vitay widzę że też mogę przytulić i w sumie kwota dopłaty mieści się w limicie który mógłbym przemycić do domowego budżety bez zbędnych głowo puków małżonki *bicz* . A zawsze mogę powiedzieć że w domu się przyda, te szafki wyreguluje że hohoho.
*czajniczek* Smoant Battlestar / Serpent SMM / Merlin Mini (Single Coil) / Ammit 25. TFV8 Baby Kit.
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór wkrętarki....

Postautor: sikor » czw sie 17, 2017 11:18 am

marcinpero pisze:a może coś takiego z tego co słyszałem wcale nie są to złe sprzęty i dwa akumulatory w komplecie
https://www.mediaexpert.pl/wiertarko-wk ... ,id-643722

Ten nie ma stopki....
Awatar użytkownika
marcinpero
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: czw sie 03, 2017 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 17 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór wkrętarki....

Postautor: marcinpero » czw sie 17, 2017 10:58 am

a może coś takiego z tego co słyszałem wcale nie są to złe sprzęty i dwa akumulatory w komplecie
https://www.mediaexpert.pl/wiertarko-wk ... ,id-643722
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór wkrętarki....

Postautor: sikor » czw sie 17, 2017 9:45 am

Czyli zostaje 230zł za B&D albo 500zł za niebieskiego Boscha razem z ładowarką
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór wkrętarki....

Postautor: Haze » czw sie 17, 2017 9:35 am

sikor pisze:Czytałem, że ta profesjonalna to dla tych, którym narzędzie ma chodzić przez 8 godzin dziennie przez dłuższy okres bez awarii....

Taaa, jakiś czas temu gadałem z "zawodowcem" to Boscha po prostu obśmiał, nawet Makity zbytnio nie polecał, tylko jakieś Hitachi, Metabo czy DeWalty. Ale mniejsza o to, bo pewnie inny zawodowiec obśmieje Hitachi, i tak w kółko. Najważniejsze to, że nie zamierzasz prowadzić usług wykończeniowych, tylko raz na tydzień ukręcić parę cm grzałki, i raz na pół roku wkręcić 3 śruby, więc nie ma co szaleć, półka pokroju B&D będzie całkowicie OK (mam kilka ich sprzętów i dupy może nie urywają, ale z drugiej strony to trudno się czegoś przeczepić - swoją robotę robią).
Obrazek

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 8 gości