A teraz Sławek w roli coilmastera!

Dział prac samodzielnych ;)
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

A teraz Sławek w roli coilmastera!

Postautor: basika » pt lip 20, 2018 9:49 pm

Podepnę się pod temat. I potwierdzam, że grzałki Sławka robią wielką chmurę i pięknie oddają smak. Dysponuję zdjęciami, więc wrzucę tutaj, aby każdy mógł je obejrzeć. Gratulacje @
Awatar użytkownika
slaviop
:smile: *wino*

grzałk S.jpg

grzałka 2.jpg
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: A teraz Sławek w roli coilmastera!

Postautor: slaviop » ndz maja 20, 2018 6:53 pm

Walec czy Walc. Walca to ja nawet nie mam i nie umiem zatańczyć. Użyłem waćpan kowadełka i maluśkiego hammerka ale nie tego który dzierżył Nordycki Bóg piorunów Thor. Zabawy jest dużo ale efekty znośne. Dzisiaj włożyłem taki zawijas do Blitzena i lepiej chmurzy niż na dualu. Ja singiel i chmurzę na singlu.
Chmura fakt gęsta mokra i mięsista. Płyn schodzi bardzo szybko , ale smak genialny.

Pisane mobilnie...

Added in 8 minutes 36 seconds:
Ja wcisnąłem poczwórny splot owinięty po wyklepaniu dodatkowo ss 0.4 milimetra. Masakra. 50 watt aby to rozbujać. Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach...Obrazek

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

A teraz Sławek w roli coilmastera!

Postautor: Tommy Black » ndz maja 20, 2018 6:34 pm

Ponieważ starszy leśniczy @
Awatar użytkownika
slaviop
robi coraz częściej grzałki i coraz ciekawsze, na dodatek od czasu do czasu wysyła je różnym dziwnym ludziom, ostatnio mnie, to będzie ten temat i na później i dla innych też. Ostatnio dostałem kilka grzałek i wczoraj jedną taką grzałką ogrzałkowałem ;) dużego Kylina.
Na skrawku urwanej gazety Sławek nabazgral coś że grzałka jest z drutu Kanthal, że przejechał ją walcem i że ma rezystancję 0,40 oma.
sc1.jpg


sc6.jpg


Mnie po obróbce i uformowaniu wyszło 0,35 oma i umieścilem ją jako jedną grzalkę w Kylinie V2.

sc2.jpg


sc5.jpg


No i to jest kawał żelastwa.Zacząłem od 40 W ale po godzinie ustabilizowałem moc na 36 W. Kaylin robi taką zadymę że komary przeniosły się do Azji. Coś nieprawdodopodobnego.
Sorry za zdjęcia ale tym razem zapomnialem na wieś zabrać jakieś oświetlenie. Ale zabiorę następnym razem. No i coś o smaku...to Kylin więc smak i tak jest zawsze ale tym razem jest wyjątkowo intesywny,tak jak chmura.Tej chmurze wzmiankę poświęcił w kazaniu dziś ksiądz...Wydawalo mu się że widzi nadlatujące anioły... *yes*
Sławek i walec zrobili dobrą robotę.... :brawo: *wino*
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 8 gości