Organizer ładowacza ogniw

Dział prac samodzielnych ;)
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Organizer ładowacza ogniw

Postautor: SzamanDM » wt cze 18, 2019 10:25 am

Oj, wystarczy trochę zorganizowania. Moja metoda: Przy ładowarce stawiam wyłącznie ogniwa potrzebujące ładowania. Te pełne stoją na półce z dala od ładowarki. Czasem jeżeli wychodzę z dodatkowym ogniwem w kieszeni i nie jestem pewien czy je potem wymieniałem "na wycieczce" po powrocie stawiam mimo wszystko także przy ładowarce. Ot, cała filozofia. :)
Tyle, że ja aktualnie do EIN używam ogniw 3 oraz 4 do waporyzatora ziółek. Tam wyżej na zdjęciu to może do Tesli wymiana, lub rowerka jakiegoś? ;)
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Organizer ładowacza ogniw

Postautor: jaaano » pn cze 17, 2019 10:14 pm

Tommy szukaj na portalach aukcyjnych starego adaptera - no wiesz taki odtwarzacz płyt winylowych :lol: tylko żeby był w skrzynce drewnianej z pokrywą z plexiglasu.
Wyprujesz wnętrzności, dostosujesz prawie dowolne przegródki i jednocześnie pokonasz rozwiązaniem przedstawione dzieło :ok:
Jakbyś jeszcze wypełnił wnętrze suknem konferencyjnym lub materiałem na stoły bilardowe z jakimś śladowym led podświetleniem to byś miał nie tyle co organizer ale gablotkę-ładowarkę :smile:
Zresztą podświetlenie nie potrzebne - ładowarka zrobi robotę.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Organizer ładowacza ogniw

Postautor: Tommy Black » czw cze 06, 2019 10:43 am

A może by ktoś zrobił coś podobnego w Salonie? Oczywiście dla konkretnej, dedykowanej, ładowarki...

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości