Jak usunąć farbę z Moda?

Dział prac samodzielnych ;)
Awatar użytkownika
Maskota
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 86
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podzięk.: 100 razy

Jak usunąć farbę z Moda?

Postautor: Maskota » 17 wrz 2019, 14:20

Na żywo Twoja też ma ciut lepszy połysk, tyle że i moja dotrzymuje kroku ;) Nie umiałem tego dokładnie uchwycić telefonem. Jednak ta po 1200 nadal jest satynowa, widać na niej rysy po papierze i chociaż się świeci to w dotyku jest matowa. Pisałeś wczoraj jedynie o papierze i filcu więc tą metodą ją zrobiłem dorzucając od siebie futro które nabłyszcza. Fakt siedząc przy niej cały dzień z tarczkami polerskimi mimowolnie udało by się zedrzeć z niej rysy jednak mi obie zajęły nieco ponad godzine :P

Awatar użytkownika
Maciejko
Administrator
Administrator
Punkty reputacji: 3020
Podziękował: 595 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy

Jak usunąć farbę z Moda?

Postautor: Maciejko » 17 wrz 2019, 14:28

Fajnie się ten temat rozwinął. Autor pytał tylko, jak pozbyć się farby, a teraz ma przepis na zrobienie sobie lustra z tej rurki. Miła dyskusja, ważne wnioski i coś, co z pewnością przyda się innym. :)
Awatar użytkownika
Maskota
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 86
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podzięk.: 100 razy

Jak usunąć farbę z Moda?

Postautor: Maskota » 17 wrz 2019, 14:33

Do lustra brakło kilku gradacji poniżej 1200 i ciągłości powyżej. Jednak przeskok z 1200 na 2000 jest dość znaczny dla efektu. Im bardziej zachowana kolejność papierów tym lepszy uzuskuje się efekt końcowy. Póżniej gąbki z pastą i można się przeglądać, chociaż otoczenie już w niej widać :P

Wróć do „Zrób to sam”