Jak usunąć farbę z Moda?

Dział prac samodzielnych ;)
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Jak usunąć farbę z Moda?

Postautor: amnum » pn wrz 16, 2019 5:59 pm

Szkoda, że tylko w sposób taki "bardziej" inwazyjny... Bo jak widzisz kiedyś mi się na górze zapiekł atomizer i musiałem się mocno postarać, by to od siebie odseparować i farba poszła.
Trudno... Zostawiam go sobie jako ostatnią deskę ratunku, bo resztę miedzianych rurek próbuję sprzedać, ale coś kiepsko to widzę... A pamiętam jak kiedyś podniecałem się po zmianie z Nemesis'a na Stingray X, że miedziane mocno dają kopa. ;)
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Jak usunąć farbę z Moda?

Postautor: Maciejko » pn wrz 16, 2019 5:51 pm

@
Awatar użytkownika
amnum
sposobów jest mnóstwo. Tylko to zależy wszystko od tego, co chcesz zachować, a co usunąć. Środek do usuwania lakierów z metali + wełna stalowa. Albo po prostu szczotka stalowa i szlifierka/wiertarka, i jazda. Zostaje ładna szczotkowana powierzchnia. Z tym, że usuniesz wszystko, nie tylko kolor niebieski. Wybiórczo będzie ciężko, to raczej robota na papier ścierny i żmudne szlifowanie.
A zestaw ciekawy, mam 415 RTA i bardzo sobie cenię.
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Jak usunąć farbę z Moda?

Postautor: amnum » pn wrz 16, 2019 5:39 pm

Dzisiaj takie coś zmajstrowałem:
Ma ktoś pomysł jak usunąć z niego niebieską farbę?
Obrazek
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości