Tesla Punk 220W - Klapka

Dział prac samodzielnych ;)
Kamson2710
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0

Tesla Punk 220W - Klapka

Postautor: Kamson2710 » 19 paź 2019, 09:31

Jak by było ją tak łatwo zdobyć to bym nie pisał tu.

Komunikat od Metall: Scalono posty.
Proszę nie wstawiać postów jeden pod drugim w odstępie kilku minut. Od tego jest opcja edytowania postów, aby nie mnożyć ich bez potrzeby.

venom_666 pisze:No właśnie nie czytasz... Skoro + i - są zmostkowane, bo tak działa połączenie szeregowe, to co za różnica??

W sumie może i tak. Dzięki

The9Green
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 37
Otrzymał podzięk.: 47 razy

Tesla Punk 220W - Klapka

Postautor: The9Green » 19 paź 2019, 09:51

Kamson2710 pisze:Jak by było ją tak łatwo zdobyć to bym nie pisał tu.

A próbowałeś po prostu napisać do Tesli czy nie mają tego na sprzedaż? Zabawy w tworzenie własnych 'klapek' przy tych ogniwach mogą skończyć się źle, choć tu wystarczy szeregowo połączyć ogniwa. Nie baw się w swoje twory, a zakup uszkodzoną Tesle i przełóż klapkę, plus przydadzą ci się nowe boczne panele na wymianę (w mojej po roku już widać pęknięcia).
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 38
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podzięk.: 34 razy

Tesla Punk 220W - Klapka

Postautor: breyger » 19 paź 2019, 10:30

Maskota pisze:
breyger pisze:Nie widzę twojego zdjęcia z Google Drive bo nie mam uprawnień.
Jeśli chodzi ci o pin między akumulatorami ten cienki pozłacany to jest to po prostu pin do balansera i kontroli napięcia na akumulatorach przez elektronikę.
Ten drugi gruby jest po prostu trzymania klapki żeby się nie przesuwała na boki.

Między akumulatorami nie ma w klapce żadnego pinu. W klapce jest tylko mostek do akusów i blaszka do magnesa. Box mierzy napięcie z blaszek wewnątrz moda a nie z klapki, klapka tylko mostkuje akusy :facepalm:

Maskotka mylisz się. Plus, minus i ten bolec są zmostkowane. Patrz na zdjęcia które dodałem. Jest tam mały złoty kwadratowy styk
Parowniki: Smok Tfv8 cloud beast, Vandy Vape Kylin M, WOTOFO Recurve
Zasiłki: Smok Xcube 180W, Tesla Punk 220W, VooPoo X217
Było: StingrayK, NemesisK, Fogger 4.1, KayfunLiteK, MutationX V2, Dark Horse, Sigelei 100W, Eleaf iStick 50W, SMPL K, Zephyrus
Awatar użytkownika
Maskota
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 86
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podzięk.: 92 razy

Tesla Punk 220W - Klapka

Postautor: Maskota » 19 paź 2019, 10:34

Wiem. Mój błąd, myślałem że mówisz o tym wystającym bolcu jako że to pin do balansera ;)

Wróć do „Zrób to sam”