Airsoft :)

Regulamin forum
Nasze sportowe pasje, hobby i zamiłowania. Czujesz, że odzyskałeś oddech i zdrowie rzucając papierosy? Podziel się z nami swoimi sportowymi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Airsoft :)

Postautor: basika » pt paź 13, 2017 10:13 pm

kruszyna pisze:
Póki co, cieszę się z tego, że w niedzielę znów pobiegam po lesie :D

@
Awatar użytkownika
kruszyna
Ta mordka po prawej na Twoim zdjęciu, doskonale odzwierciedla moją minę. Dziewczyno, ależ Ty jesteś bojowa ! Jutro będę z Tobą, oczywiście duchem. ;)
A wiesz co jest w tym najważniejsze ? Że świetnie się bawisz :P
*friends*
Awatar użytkownika
kruszyna
Waperka
Waperka
Posty: 61
Rejestracja: śr paź 04, 2017 6:45 pm
Lokalizacja: Grajewo/Suwałki
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Kobieta

Airsoft :)

Postautor: kruszyna » pt paź 13, 2017 10:01 pm

basika pisze: Nie martw się, dzieci szybko rosną. Nawet się nie obejrzysz jak wrócisz do rękodzieła. *czajniczek*


Póki co, cieszę się z tego, że w niedzielę znów pobiegam po lesie :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Airsoft :)

Postautor: basika » czw paź 12, 2017 9:26 pm

kruszyna pisze:Pana możesz sobie znaleźć u Wujka Google, ale warto tez się wybrać na strzelankę, pooglądać na zywo :lol:
A luby zachwycony, szczególnie jak coś przeskrobie :D tylko to działa w obie strony :D

Pana sobie podaruję, tutaj też mamy fajne ciacha. ;)
A jutro idę na basen, to może kogoś ustrzelę. Na strzelankę też się wybiorę jak tylko kupię sobie spluwę :P
Nie martw się, dzieci szybko rosną. Nawet się nie obejrzysz jak wrócisz do rękodzieła. *czajniczek*
Awatar użytkownika
kruszyna
Waperka
Waperka
Posty: 61
Rejestracja: śr paź 04, 2017 6:45 pm
Lokalizacja: Grajewo/Suwałki
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Kobieta

Airsoft :)

Postautor: kruszyna » czw paź 12, 2017 9:13 pm

basika pisze: Ja to głównie uprawiam dzierganie na szydełku i drutach.

Dam Ci na PW swój numer, chętnie poznam tego pana. ;)

Twój luby musi być zachwycony czując lufę pod żebrem :P *czajniczek*


Hah :D ja, dopóki nie było Tajfuna, też uprawiałam szeroko pojęte rękodzieło. Od rysowania, przez dzierganie, szycie, grawerowanie, do prób rzeźbienia :P niestety teraz brak czasu, a i miejsca też, bo się wprowadziliśmy do bloku :(
Pana możesz sobie znaleźć u Wujka Google, ale warto tez się wybrać na strzelankę, pooglądać na zywo :lol:
A luby zachwycony, szczególnie jak coś przeskrobie :D tylko to działa w obie strony :D
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Airsoft :)

Postautor: basika » czw paź 12, 2017 8:59 pm

kruszyna pisze:Wzorując się na poprzednich tematach, wstawiam zdjęcia dla przyciągnięcia uwagi (nie tylko Panów) :ed:

Pomaga też w relacjach małżeńskich (nie ma to jak strzelić lubemu serią z m4)

A jakie sporty Wy uprawiacie? :)

@
Awatar użytkownika
kruszyna
, ale mnie zastrzeliłaś tym sportem. Ja to głównie uprawiam dzierganie na szydełku i drutach.
Ale generalnie nie mam nic przeciwko sportowi, zwłaszcza gdy się patrzy na takie ciacha. Dam Ci na PW swój numer, chętnie poznam tego pana. ;)
A swoją drogą świetna z Ciebie dziewczyna, a Twój luby musi być zachwycony czując lufę pod żebrem :P *czajniczek*
Awatar użytkownika
kruszyna
Waperka
Waperka
Posty: 61
Rejestracja: śr paź 04, 2017 6:45 pm
Lokalizacja: Grajewo/Suwałki
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Kobieta

Airsoft :)

Postautor: kruszyna » czw paź 12, 2017 8:44 pm

Obrazek
Obrazek

Wzorując się na poprzednich tematach, wstawiam zdjęcia dla przyciągnięcia uwagi (nie tylko Panów) :ed:

Jako, że w moich okolicach sport ten dopiero zaczyna być znany, chcę się przyczynić do jego rozpowszechnienia :db:

Do meritum - Airsoft (ASG) jest sportem, opierającym się na replikach broni palnej, do rozgrywek używa się kompozytowej amunicji (kulki 6mm). Zwykle ogarniamy lokalne strzelanki, wyjazdowe spotkania między "ekipami", raz na jakiś czas są organizowane zloty ogólnopolskie (głównie latem). Dla mnie jest to świetna odskocznia od codzienności, poniekąd styl życia. Pomaga też w relacjach małżeńskich (nie ma to jak strzelić lubemu serią z m4) :D U nas jest to sport rodzinny. Rodzinę mamy małą, więc na razie gram tylko ja i mąż :D Tajfun dopiero kompletuje mundur :lol:

Krótki artykuł na temat ASG:
http://wmasg.pl/pl/articles/show/25
Grupa ASG Perun Suwałki:
https://www.facebook.com/airsoftperunsuwalki/

A jakie sporty Wy uprawiacie? :)

Wróć do „Dział Aktywnych Sportowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości