Nie uwierzycie...

Regulamin forum
Nasze sportowe pasje, hobby i zamiłowania. Czujesz, że odzyskałeś oddech i zdrowie rzucając papierosy? Podziel się z nami swoimi sportowymi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: dorota » czw paź 15, 2015 1:20 pm

matatiti pisze: z zadowoleniem zaczęły uczęszczać na lekcje tańca, a to już jest połowa sukcesu

Mati ja tez uczeszczalam na lekcje tanca... ja z zadowoleniem gorzej bylo tylko z zadowoleniem u naszej pani nauczycielki .
Kiedys na koniec wystepu ,a wystepwalam w roli kwiatuszka ;) poprowadzilam wszystkie inne kwiatuszki w przeciwna strone ... :shock: do konca zycia nie zapomne wzroku pani nauczycielki :evil:
ObrazekObrazekObrazek
refurbished
Płeć: nieokreślona

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: refurbished » czw paź 15, 2015 12:19 pm

Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: amsaw » czw paź 15, 2015 12:13 pm

Mati, do tej szkoły tańca?
Świetnie :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: matatiti » czw paź 15, 2015 11:40 am

Dziękuję Wam wszystkim za mądre rodzicielskie rady. Temat siatkówki będę musiał na rok odłożyć, ale jest mały sukces, bo córeczki z zadowoleniem zaczęły uczęszczać na lekcje tańca, a to już jest połowa sukcesu :)
:budda:
Awatar użytkownika
RayvenPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:27 am
Lokalizacja: Podkarpackie
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podzięk.: 434 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: RayvenPL » wt paź 13, 2015 8:03 am

Och, moja córcia robiła tak samo...tylko że wtedy pokazałem jej kontrast pomiędzy moją dumą i pochwałą za wysokie osiągnięcia, a zawodem i czasem lekkim szyderstwem w przeciwnym wypadku. Woli to pierwsze :) Ale to pewnie kwestia osobnicza :P

Zdaję sobie sprawę, że szyderstwo czy tekst o głupocie są nieco brutalne. Ale znam obrośnięte sadłem dzieciaki na poziomie podstawówka-gimnazjum, które nie tylko nie wiedzą co to książka, dla których czytanie=czytanie postów na fejsiku, dla których tv to tylko odmóżdżające kreskówki bez sensu i przekazu, ale oni czasem nie potrafią się porozumiewać po polsku, prostymi słowami! To jest uwstecznienie. Nigdy nie pozwolę, żeby to spotkało moją córkę.
Moja ogląda w tv na przykład "Boso przez świat" i jest zafascynowana.
A tańce, wf w szkole - to nie jest nawet temat do dyskusji, tylko rutyna, codzienność. Tak ma być i już. A że lubi pojeść jak jej tatuś, to tym bardziej ruch wskazany. Skoro ja, "Stary", mogę, to ona tym bardziej :P
A ja po prostu ćwiczę w domu.
To co mówię to moje zdanie. Mam do niego prawo. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Wyraź to kulturalnie. Zawsze mogę je zmienić, jeśli Twoje argumenty mnie przekonają. Ale pamiętaj: użycie argumentu siły świadczy o braku siły argumentów.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: dorota » wt paź 13, 2015 7:38 am

RayvenPL pisze:Trzeba tylko pokazać dziecku, jaki to ma sens.

Rayven! czy moglbys porozmawiac tez z moim starszym synem!!! Bo my tez probowalismy tej metody ale "starcza " tylko na dzien gora dwa!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
RayvenPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:27 am
Lokalizacja: Podkarpackie
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podzięk.: 434 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: RayvenPL » wt paź 13, 2015 4:28 am

Mati, ja namówiłem moją ośmioletnią córkę na zajęcia plastyczne 2 razy w tygodniu i zajęcia taneczne 2 razy w tygodniu... Leniwą córkę...córkę której wymarzony dzień polegał na tym, żeby intensywnie rozbudowywać garba na plecach przed monitorem albo "mięsień krągły brzucha" przed telewizorem.
Ciekawe że wystarczyła jedna rozmowa. Zapytałem się jej, czy uważa że lepiej jest być jedną z wielu, niewyróżniających się nudnych ludzi, czy jedną z niewielu, która budzi podziw innych...Jak myślisz, co odpowiedziała? :D A ja jej tylko podsunąłem, jak może zacząć się wyróżniać. Identyczną metodę zastosowałem przy nauce. I teraz bestia potrafi cały dzień wręcz zamęczać mnie żebym ją odpytywał przykładowo tekstu piosenki z angielskiego, bo jak się nauczy z dnia na dzień to dostanie 6, a jak na za tydzień to tylko 5 :) A najczęściej jest to jedyna 6 w klasie.
Satysfakcja w jej oczach po powrocie ze szkoły - bezcenną.
Trzeba tylko pokazać dziecku, jaki to ma sens.
Sądzę, że można tak ze wszystkim. Tak samo zrobiłem z książkami, "czytać (cokolwiek) to potrafi każdy głupi, ale czytać książki, dużo książek, tak robią mądrzy ludzie. I stają się jeszcze mądrzejsi. A ci co tylko leżą przed Tv głupieją. Wolisz być mądra czy głupia?". Brutalne, ale efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania...

*OFFT* hehe, 5-tysięczny post :)
To co mówię to moje zdanie. Mam do niego prawo. Możesz się z nim zgadzać lub nie. Wyraź to kulturalnie. Zawsze mogę je zmienić, jeśli Twoje argumenty mnie przekonają. Ale pamiętaj: użycie argumentu siły świadczy o braku siły argumentów.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4180
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20802 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: Selene » pn paź 12, 2015 10:01 pm

Też mu to powiedziałam, bo jak posmakowałam to mi oczy prawie wyszły :shock: ale on stwierdził, że lepiej wypić jednego kieliszeczka, a dobrego ;)
No i powiem Ci, że tak kilka razy zamoczyłam usta teraz i faktycznie dobre to to... smak wiśni się tak fajnie wkomponował ;) aż szkoda rozcieńczać herbatką :D
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: Irek » pn paź 12, 2015 9:42 pm

Ooo! Mocna! Moje nie przekraczają 30% ;-) Pewnie, że się nada :-)
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4180
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20802 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: Nie uwierzycie...

Postautor: Selene » pn paź 12, 2015 9:30 pm

Iryston pisze:
Madzia pisze:herbatka z imbiru
Polecam dolanie kilku kropelek jeżyny albo wiśni odpowiednio wcześniej spreparowanej (z procentami ;-)) :-)


Oo mam akurat naleweczkę wiśniową, dostałam wczoraj od Tatusia (60%)... nada się? :P
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „Dział Aktywnych Sportowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość