Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Regulamin forum
Nasze sportowe pasje, hobby i zamiłowania. Czujesz, że odzyskałeś oddech i zdrowie rzucając papierosy? Podziel się z nami swoimi sportowymi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: Tommy Black » śr maja 04, 2016 7:30 am

julka1973 pisze:Tommy! Myślę o Tobie o tej samej porze, co Ty o mnie . I w tej samej pozycji...,


Hmmm...Izka,zaczynam się obawiać o Twoje kolana... ;) :)
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: julka1973 » pn maja 02, 2016 11:14 pm

dorota pisze:
Madzia pisze:
wiesz Madzia ze ostatnio bylam zmuszona do pojscia do tego sklepu ze zdrowa zywnoscia ....mysle sobie : a kupie tez ta kokosowa nutelle! :twisted:
I NIE BYLOOOOOOO!!!! :shock: ale wychodzac przy kasach zerkam a tam "swieze", zdrowe , BIO wiorki kokosowe! :twisted: nutelle w domu mam, wystarczy posypac kokosem i voila`!!! :mrgreen:
pycha!!! zawsze jak jem rogala z nutella i kokosem rano to mysle o ...Julce! ;-)


Dorcia, też myślę o Tobie i Twoich tuczących rogalach co dzień. Ale jak są posypane bio wiórkami to już mi lepiej na wątrobie. ;) :lol: :lol: :lol:

Tommy Black pisze:
dorota pisze:zawsze jak jem rogala z nutella i kokosem rano to mysle o ...Julce!

To tak samo jak ja!
Z tym że ja nie jem rogala z nutellą i kokosem i nie jest to rano nigdy... ;)


Tommy! :mrgreen: Myślę o Tobie o tej samej porze, co Ty o mnie . I w tej samej pozycji..., wróć..., rano, jedząc bio rogala. ;) :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: julka1973 » pn maja 02, 2016 11:05 pm

dorota pisze:
Madzia pisze:
wiesz Madzia ze ostatnio bylam zmuszona do pojscia do tego sklepu ze zdrowa zywnoscia ....mysle sobie : a kupie tez ta kokosowa nutelle! :twisted:
I NIE BYLOOOOOOO!!!! :shock: ale wychodzac przy kasach zerkam a tam "swieze", zdrowe , BIO wiorki kokosowe! :twisted: nutelle w domu mam, wystarczy posypac kokosem i voila`!!! :mrgreen:
pycha!!! zawsze jak jem rogala z nutella i kokosem rano to mysle o ...Julce! ;-)


Dorcia, też myślę o Tobie i Twoich tuczących rogalach co dzień. Ale jak są posypane bio wiórkami to już mi lepiej na wątrobie. ;) :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: Selene » pn maja 02, 2016 10:54 pm

dorota pisze:dlatego wlasnie jest w mojej codziennej diecie! *mrgreen*

wiesz Madzia ze ostatnio bylam zmuszona do pojscia do tego sklepu ze zdrowa zywnoscia ....mysle sobie : a kupie tez ta kokosowa nutelle! :twisted:
I NIE BYLOOOOOOO!!!! :shock: ale wychodzac przy kasach zerkam a tam "swieze", zdrowe , BIO wiorki kokosowe! :twisted: nutelle w domu mam, wystarczy posypac kokosem i voila`!!! :mrgreen:

O Jezuuuuu znowu mi smaka narobiłaś :shy: ale ta kokosowa nutella musi być obłędna... a wiesz co ja ostatnio wymyśliłam? zrobiłam sobie rafaello, ale takie inne trochę, bo na górze posmarowałam nutellą i dopiero posypałam wiórkami *mrgreen* też pycha...

basika pisze:Madziu uwielbiam Cię :hug: Wreszcie mam dowód, że stosuję doskonałą dietę. Bo przecież moje ulubione pastylki, to tylko mięta :jupi:
Obrazek


mmmm mięta w czekoladzie jest równie pyszna jak pączki, nutella i hamburgery 0:-)
Basiu te od Wawela są mniamniuśne i jeszcze lubię takie rureczki..

Obrazek

W ogóle nie wspomnę o lodach, które też uwielbiam :D a do tego miętowe są takie smaczne, że... nie powiem co :shy: :-P

Obrazek
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: tinOFbeer » pn maja 02, 2016 8:24 pm

Fakt, nieodpowiednie batony i nieodpowiednie butelki mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia. Też wolę sprawy związane z "lataniem".

Ps. Poprzednia wypowiedź miała brzmieć tak: Piwko, i życie jest piękne.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: Tommy Black » pn maja 02, 2016 8:03 pm

tinOFbeer pisze:Tymczasem ja muszę sobie radzić w inny sposób, wiec delikatnie zmienię Twoją wypowiedź a dokładniej jeden znak..Piwko i życie jest piękne


Hmmm...skoro się już zgodziliśmy że życie jest piękne...to nie było nawet trudne bardzo...ale jeśli i TY jesteś piękny,a nie śmiem wątpić...to muszę Cię ostrzec.Z własnego doświadczenia wiem,że życie pięknych facetów jest trudne.Wiesz dlaczego przestałem biegać i teraz latam dronami?
Te tłumy córek wszelakich biegnące za mną calymi kilometrami,te matki z batonami i butelkami przed każdym wzniesieniem... ;)
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: RE: Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: tinOFbeer » pn maja 02, 2016 7:55 pm

Tommy Black pisze:...Piwko,życie jest piękne... :)


Jak się ma taki park i tyle kopców..

Tymczasem ja muszę sobie radzić w inny sposób, wiec delikatnie zmienię Twoją wypowiedź a dokładniej jeden znak..

Piwko i życie jest piękne :D


Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: Tommy Black » pn maja 02, 2016 7:39 pm

tinOFbeer pisze:...to wystarczająco mnie zmotywujesz do przyjazdu i biegów w parku krajobrazowym, może nawet na kopiec niepodległości wbiegnę


Ha,dawno nie słyszałem w Galicji tej nazwy ( Kopiec Niepodległości), Galicjanie nazywają ten największy w Polsce kopiec,Kopcem Piłsudskiego.
Kiedyś w obiegu były jeszcze nazwy Kopiec Wolności, Sowiniec, Mogiła Mogił,ale umiłowanie Marszałka nie ma u nas żadnych granic... :)

Co do sąsiadki,jej córki,oczywiście rozmawiamy też o fajnych butach sportowych i wyczynowych rowerach,to oczywiście wszystkie te dobra występują w Galicji.Wspomniałeś też coś o parku krajobrazowym.I to jest chyba najlepszy pomysł.W parku krajobrazowym można usiąść,spokojnie i bez szkodliwych emocji i zmęczenia obserwować ptaszki,córki,może synów,można się napić oranżady,zachmurzyć coś.Uruchomić własnego quadrokoptera i polatać nim nad głowami tych biednych biegaczy,przy okazji przepędzić to jazgotliwe ptactwo i wsłuchując się w delikatny szum silniczków,pomyśleć o pięknie przyrody,o muzyce natury,o kolejnym zamówieniu ulubionych aromatów...Piwko,życie jest piękne... :)
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: RE: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: tinOFbeer » pn maja 02, 2016 7:12 pm

Tommy Black pisze:Jeśli nie potrafisz się zmotywować do założenia butów sportowych i zrobienia kilku rundek po parku albo do wyjścia z rowerem na spacer ( może być pies,sąsiadka,córka sąsiadki)...


Jeśli znasz jakąś fajną sąsiadkę lub jej córkę (jeśli fajna sąsiadka ma fajną córkę to tym lepiej ;) ) i są chętne i zmotywowane na bieganie (to nie jest warunek konieczny) to wystarczająco mnie zmotywujesz do przyjazdu i biegów w parku krajobrazowym, może nawet na kopiec niepodległości wbiegnę :D



Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: basika » pn maja 02, 2016 5:15 pm

Madzia pisze:
Obrazek


Madziu uwielbiam Cię :hug: Wreszcie mam dowód, że stosuję doskonałą dietę. Bo przecież moje ulubione pastylki, to tylko mięta :jupi:
cukierki-pastylki-mietowe-w-czekoladzie-210g-wawel-Full.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Dział Aktywnych Sportowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość