Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Regulamin forum
Nasze sportowe pasje, hobby i zamiłowania. Czujesz, że odzyskałeś oddech i zdrowie rzucając papierosy? Podziel się z nami swoimi sportowymi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 182
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 176 razy

Re: RE: Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: tinOFbeer » 02 maja 2016, 21:55

Tommy Black pisze:...Piwko,życie jest piękne... :)

Jak się ma taki park i tyle kopców..

Tymczasem ja muszę sobie radzić w inny sposób, wiec delikatnie zmienię Twoją wypowiedź a dokładniej jeden znak..

Piwko i życie jest piękne :D

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 14505
Podziękował: 6061 razy
Otrzymał podzięk.: 15388 razy

Re: Nic tylko konkursy,czytanie,mieszanie,cytowanie...

Postautor: Tommy Black » 02 maja 2016, 22:03

tinOFbeer pisze:Tymczasem ja muszę sobie radzić w inny sposób, wiec delikatnie zmienię Twoją wypowiedź a dokładniej jeden znak..Piwko i życie jest piękne

Hmmm...skoro się już zgodziliśmy że życie jest piękne...to nie było nawet trudne bardzo...ale jeśli i TY jesteś piękny,a nie śmiem wątpić...to muszę Cię ostrzec.Z własnego doświadczenia wiem,że życie pięknych facetów jest trudne.Wiesz dlaczego przestałem biegać i teraz latam dronami?
Te tłumy córek wszelakich biegnące za mną calymi kilometrami,te matki z batonami i butelkami przed każdym wzniesieniem... ;)
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 182
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 176 razy

Postautor: tinOFbeer » 02 maja 2016, 22:24

Fakt, nieodpowiednie batony i nieodpowiednie butelki mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia. Też wolę sprawy związane z "lataniem".

Ps. Poprzednia wypowiedź miała brzmieć tak: Piwko, i życie jest piękne.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Madzia
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 3330
Podziękował: 11776 razy
Otrzymał podzięk.: 2796 razy

Postautor: Madzia » 03 maja 2016, 00:54

dorota pisze:dlatego wlasnie jest w mojej codziennej diecie! *mrgreen*

wiesz Madzia ze ostatnio bylam zmuszona do pojscia do tego sklepu ze zdrowa zywnoscia ....mysle sobie : a kupie tez ta kokosowa nutelle! :twisted:
I NIE BYLOOOOOOO!!!! :shock: ale wychodzac przy kasach zerkam a tam "swieze", zdrowe , BIO wiorki kokosowe! :twisted: nutelle w domu mam, wystarczy posypac kokosem i voila`!!! :mrgreen:

O Jezuuuuu znowu mi smaka narobiłaś :shy: ale ta kokosowa nutella musi być obłędna... a wiesz co ja ostatnio wymyśliłam? zrobiłam sobie rafaello, ale takie inne trochę, bo na górze posmarowałam nutellą i dopiero posypałam wiórkami *mrgreen* też pycha...

basika pisze:Madziu uwielbiam Cię :hug: Wreszcie mam dowód, że stosuję doskonałą dietę. Bo przecież moje ulubione pastylki, to tylko mięta :jupi:
Obrazek

mmmm mięta w czekoladzie jest równie pyszna jak pączki, nutella i hamburgery 0:-)
Basiu te od Wawela są mniamniuśne i jeszcze lubię takie rureczki..

Obrazek

W ogóle nie wspomnę o lodach, które też uwielbiam :D a do tego miętowe są takie smaczne, że... nie powiem co :shy: :-P

Obrazek
Obrazek
Jeszcze będzie przepięknie...
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 143
Podziękował: 1703 razy
Otrzymał podzięk.: 1049 razy

Postautor: julka1973 » 03 maja 2016, 01:05

dorota pisze:
Madzia pisze:
wiesz Madzia ze ostatnio bylam zmuszona do pojscia do tego sklepu ze zdrowa zywnoscia ....mysle sobie : a kupie tez ta kokosowa nutelle! :twisted:
I NIE BYLOOOOOOO!!!! :shock: ale wychodzac przy kasach zerkam a tam "swieze", zdrowe , BIO wiorki kokosowe! :twisted: nutelle w domu mam, wystarczy posypac kokosem i voila`!!! :mrgreen:
pycha!!! zawsze jak jem rogala z nutella i kokosem rano to mysle o ...Julce! ;-)

Dorcia, też myślę o Tobie i Twoich tuczących rogalach co dzień. Ale jak są posypane bio wiórkami to już mi lepiej na wątrobie. ;) :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 143
Podziękował: 1703 razy
Otrzymał podzięk.: 1049 razy

Postautor: julka1973 » 03 maja 2016, 01:14

dorota pisze:
Madzia pisze:
pycha!!! zawsze jak jem rogala z nutella i kokosem rano to mysle o ...Julce! ;-)

Dorcia, też myślę o Tobie i Twoich tuczących rogalach co dzień. Ale jak są posypane bio wiórkami to już mi lepiej na wątrobie. ;) :lol: :lol: :lol:

Tommy Black pisze:
dorota pisze:zawsze jak jem rogala z nutella i kokosem rano to mysle o ...Julce!

To tak samo jak ja!
Z tym że ja nie jem rogala z nutellą i kokosem i nie jest to rano nigdy... ;)

Tommy! :mrgreen: Myślę o Tobie o tej samej porze, co Ty o mnie . I w tej samej pozycji..., wróć..., rano, jedząc bio rogala. ;) :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 14505
Podziękował: 6061 razy
Otrzymał podzięk.: 15388 razy

Postautor: Tommy Black » 04 maja 2016, 09:30

julka1973 pisze:Tommy! Myślę o Tobie o tej samej porze, co Ty o mnie . I w tej samej pozycji...,

Hmmm...Izka,zaczynam się obawiać o Twoje kolana... ;) :)

Wróć do „Dział Aktywnych Sportowo”