Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tenmen » wt mar 28, 2023 8:15 am

Najbardziej ubawiła mnie wypowiedź Santosa - To zwycięstwo ważne i sprawiedliwe, bo kontrolowaliśmy mecz. Jak można kontrolować mecz przy wyniku 1 do 0, gdzie w każdej chwili piłka o centymetry mija naszą bramkę. No chyba że genialny trener znalazł sposób na zdalne kierowanie piłki.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tomba » wt mar 28, 2023 7:55 am

To ten radosny futbol.

Obrazek


@
Awatar użytkownika
Tommy Black
Twój ulubieniec ma nową fuchę w PZPN.
Czesiu został kierowcą autobusu reprezentacji. :haha2:

Obrazek

Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tommy Black » wt mar 28, 2023 7:15 am

Tomba pisze:Obejrzałem ten mecz ale bez przyjemności. Strasznie się męczyłem.


Nie lubię pocieszać totalnie załamanych ludzi na odleglość, no nie da się usiąść i pić dopóki nie będzie lepiej. @
Awatar użytkownika
Tomba
musisz z kimś pogadać jak wyglada seks bez przyjemności. Ja się tylko mogę domyślać.
Santos zapowiedział zmianę gry reprezentacji. Zapowiedział także, że chce, aby jego drużyna grała w przyszłości przyjemniej dla oka. Czyli bez przyjemności nadal ale ładnie przynajmniej. Może o to teraz chodzi. Myślę, że nieuniknione jest wstąpienie w rejony seksu grupowego. Tu tez się słabo orientuję ale zmieniłbym wszystkich uczestników a wodzireja zostawił. Kiedyś i tak trzeba będzie włączyć światło...

Edit bo dostalem filmik z wywiadem Santosa:


Fernando Santos wywiad po meczu Polska - Albania



Ciekawe...pan trener jest równie zmęczony po tym meczu jak my. I co ciekawsze, po nim, odczuł wielką ulgę. My też!
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tomba » pn mar 27, 2023 12:14 pm

Tak, gra Krychowiaka to jedyny pozytywny aspekt w tej kadrze. :lol:

Taki ponoć ma być skład na dzisiaj.

Obrazek

Post Scalony: Wpis dodano po 5 godzinach 51 minutach 22 sekundach

Jednak skład jest inny niż pierwotnie podawałem.

Obrazek

Post Scalony: Wpis dodano po 1 godzinie 21 minutach 24 sekundach

1:0. Świderski.

Post Scalony: Wpis dodano po 1 godzinie 14 minutach 28 sekundach

Obejrzałem ten mecz ale bez przyjemności. Strasznie się męczyłem.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tommy Black » pn mar 27, 2023 12:04 pm

Tak, na tych tzw. pilkarzy to faktycznie szkoda czasu. Na pewno jednak zuważyłeś znaczną poprawę w grze Krychowiaka. A nawet w zachowaniu.
Ja nie odbieram a priori jakichś szans panu Filipe...ale początek miał jak dla mnie koszmarny. Nie mówię tu o meczu z Czechami. Choć składu Czechów nawet chyba nie przeczytał. Rozeznania też co nich, żadnego nie miał. Gdyby miał, nie wystawiłby takiego skladu, tak doświadczony trener...
Ja mówię o tym rządzeniu, pokazywaniu władzy i możliwości. Okrągły stół do posiłków, zakaz kontaktu z mediami, wysyłanie na konferencję prasową dopiero co powołanego debiutanta którego nikt nie zna.I jeszcze parę innych "drobiazgów". To jest reprezentacja kraju, Polski, a nie prywatne poletko pana Filipe. I widzów i dziennikarzy trzeba traktować poważnie, nawet jeśli ci dziennikarze nigdy nie powinni sie tam znaleźć.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tomba » pn mar 27, 2023 9:40 am

Mocno się zastanawiam, czy obejrzę dzisiejszy "spektakl". Oglądam dobry serial i chyba szkoda czasu na te łamagi.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tommy Black » pn mar 27, 2023 9:29 am

No to pociągnijmy temat nowego selekcjonera kadry już po pierwszym meczu tejże kadry. Meczu z Czechami gdzie pana trenera zaskoczyła jego własna drużyna. To dobrze świadczy o drużynie, o nim chyba nie bardzo....
No dobra, dziś mecz z Albanią. Pan Boniek, kiedyś bardzo chwilowy selekcjoner, potem długo prezes PZPN, przyszedł w sukurs, jeszcze przed meczem. Oświadczył był bowiem, że Albania to o wiele bardziej klasowy przeciwnik. Nie powiedział jednak jakie klasy ma na myśli, o ile ma...
W takim razie posłuchajmy kolejnego Portugalczyka w polskiej piłce. Poziomem nie odbiega...

Santos przed meczem z Albanią: "Pierwszy raz widziałem, żeby zespół stracił dwa gole w trzy minuty"

Musi być dumny...

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tommy Black » śr sty 25, 2023 6:58 am

Dodam coś tak głupiego, że aż sam się sobie dziwię, bo czegoś takiego jeszcze w całym Salonie nie dawałem. Ma to tylko dwie zalety. Częściowo oddaje stosunek sir @
Awatar użytkownika
Tomba
do naszej piłki nożnej i całkowicie mój.
Dopóki w tym zasranym PZPN będą tacy ludzie jak pan Kulesza i Kwiatkowski et consortes, żaden trener niczego nie zdziała a wybór jak zwykle może być czysto kretyński.
Z góry sorry.



PS
Pan Santos ma w Portugalii fatalny PR.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tomba » wt sty 24, 2023 9:41 pm

Tak mi obrzydzili polską piłkę na ostatnich mistrzostwach, że przestałem się już podniecać tematem selekcjonera.
Jedno co o nim przeczytałem, to jego specjalnością była gra defensywna, więc nijak ma się ten wybór do deklaracji, że mają grać ofensywnie.
Na dzień dzisiejszy nie chce mi się oglądać piłki.
Nawet w piątek startuje ekstraklasa i jest mecz Lecha, ale pojadę sobie na basen.
Jeszcze mi nie minęło i jakoś nie mam ochoty na piłkę.
Za to ostatnio oglądałem sobie zawody w supergigancie i w połowie lutego wybieram się na kilka dni na narty na Słowację.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza

Postautor: Tommy Black » wt sty 24, 2023 3:17 pm

Obrazek
Fernando Santos screen - ŁNP
- Selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Filipe Santos - powiedział Cezary Kulesza, zapowiadając nowego trenera najważniejszej drużyny w kraju. Przejęzyczenie prezesa PZPN spotkało się z konsternacją i śmiechem ze strony zgromadzonych dziennikarzy i gości. Ale to był jedyny moment, w którym w loży VIP Stadionu Narodowego zrobiło się trochę przaśnie, a trochę strasznie.
Obrazek
Fot. Natacha Pisarenko / AP
Zamiast sali konferencyjnej, w której prezentowano kolejnych selekcjonerów, była wielka loża VIP Stadionu Narodowego. Zamiast stołu i ścianki reklamowej, przy której słuchaliśmy trenerów, była scena i ekran. To na niej, przed LED-owymi reklamami usiedli Santos, Kulesza oraz team manager i rzecznik prasowy kadry - Jakub Kwiatkowski.
Obrazek
Fot. Pavel Golovkin / AP

To koniec sagi związanej z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Cezary Kulesza zdecydował, że następcą Czesława Michniewicza został Fernando Santos, który podpisał z PZPN umowę ważną do końca eliminacji do Euro 2024. Kontrakt zostanie przedłużony po wywalczeniu awansu i będzie obowiązywał do końca mistrzostw świata w 2026 roku. - Chciałbym podziękować panu prezesowi za zaufanie do mnie i do moich współpracowników. To dla nas olbrzymi zaszczyt - mówił Santos na samym początku konferencji.

Prezentacja NOWEGO SELEKCJONERA REPREZENTACJI POLSKI (NA ŻYWO)



JAKI JEST FERNANDO SANTOS? Posłuchajcie nowego selekcjonera reprezentacji Polski!



I to by było na tyle z kronikarskiego obowiązku. Poczekajmy na pierwsze decyzje nowego trenera i pierwsze mecze. Niestety, będziemy musieli też przełknąć kolejne decyzje i poczynania pana Cezarego Kuleszy i to naprawdę może być trudne... :/

Sorry ale naprawde trudno mi było się powstrzymać:

Konferencję prasową uświetniły najważniejsze osoby PZPN oraz otoczenia Kuleszy. W loży VIP Stadionu Narodowego pojawili się Dariusz Mioduski, Karol Klimczak, Wojciech Cygan, Henryk Kula, Paweł Wojtala, Radosław Michalski czy Marcin Dorna. Na konferencji był też niespodziewany gość Andrzej Bobowski, samozwańczy król polskich kibiców z charakterystyczną koroną na głowie.

Czyli osoby które chciałbym widzieć jak najdalej od polskiej piłki nożnej razem z błaznem w koronie.

Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości