Była Holandia,była Litwa...

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: Krasnal45 » pt cze 17, 2016 7:48 am

Tu właśnie jest sedno sprawy:
Tommy Black pisze:(R.Lewandowski)jak zwykle skupiał na sobie uwagę obrońców rywali,


A tu jest drugie sedno:
Tommy Black pisze:(A.Milik)zmarnował trzy stuprocentowe okazje

Na tym właśnie polega taktyka trenera Nawałki, że w meczu z takim przeciwnikiem jak Niemcy, do roli pierwszego napastnika oddelegowany jest ten teoretycznie drugoplanowy. Niestety, wczoraj kompletnie "położył" mecz.
A tak na marginesie, szerokim łukiem omijam portale typu "onet", "interia" czy jeszcze inne "wp" i ich "bardzo fachowe" opinie i komentarze. Nieodmiennie kojarzą mi się z brukowcami pt. Fakt czy Super Expres ze swoimi sensacyjnymi doniesieniami na całą pierwszą stronę, że oto właśnie Doda chyba bez majtek przeszła na drugą stronę ulicy. Normalnie sensacja dnia :mrgreen:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Benek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 06, 2016 9:32 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: Benek » pt cze 17, 2016 7:37 am

Lewy tyrał jak wół, był wszędzie. Zagrał dobry mecz.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: Tommy Black » pt cze 17, 2016 7:21 am

Krasnal45 pisze:A może Lewandowskiego z Milikiem pomyliłeś, bo temu to mecz wybitnie nie wyszedł. Lewandowski był wczoraj jednym z bardziej pracowitych zawodników.


Fakt że niedowidzę,nie jestem zbyt bystry,nie najlepiej znam się na piłce, nie oznacza jednak że nie rozróżniam tak znanych zawodników jak Lewandowski i Milik. Natomiast fakt że oglądałem tylko pierwszą połowę,nie upoważnia mnie do generalnej oceny całości występu Lewandowskiego.
Posłuże się opinią fachowca z portalu sportowego Interii, dotyczącą obu zawodników:

Arkadiusz Milik 2 - zmarnował trzy stuprocentowe okazje, a gdyby wykorzystał choć jedną, znów byłby na ustach wszystkich polskich kibiców. Jest napastnikiem, a takie szanse musi wykorzystać w meczu z tak groźnym rywalem jak Niemcy.

Robert Lewandowski 4 - jak zwykle skupiał na sobie uwagę obrońców rywali, a tym razem cały czas blisko niego był Boateng. W 15. minucie "Lewy" wyłuskał piłkę Hummelsowi i to była jedna z jego najlepszych akcji. W drugiej połowie miał doskonałą sytuację, ale jego strzał zablokował Boateng. W drugim kolejnym meczu nie oddał celnego strzału.

Jeśli w dwóch kolejnych meczach czołowy napastnik nie oddaje ani jednego celnego strzału,to może nie powinny dziwić jego gesty i zachowanie wobec kolegów z zespołu na boisku?
No i jeśli pracowitość ma być atutem ( jedynym) głównego polskiego napastnika,to kto ma strzelać?
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: Krasnal45 » pt cze 17, 2016 7:07 am

Tommy Black pisze:bardzo irytowało mnie zachowanie i postawa Lewandowskiego.I pełne zachwyty nad nim Mateusza Borka.Najwidoczniej oglądaliśmy inne mecze...

Wybitnie nie lubię Mateusza Borka w roli komentatora, ale tym razem oglądałem ten sam mecz co on.
A może Lewandowskiego z Milikiem pomyliłeś, bo temu to mecz wybitnie nie wyszedł. Lewandowski był wczoraj jednym z bardziej pracowitych zawodników.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: Tommy Black » pt cze 17, 2016 6:36 am

Niewiele dziś mogę napisać...o samym meczu,bowiem cierpliwości wystarczyło mi tylko na pierwszą połowę.Drugą czytałem wyrywkowo w relacji tekstowej w sieci.Jakoś inaczej wyobrażalem sobie ten mecz,także w wykonaniu Niemców.Ciągle nie mogę zrozumieć tej różnicy w spotkaniach
międzypaństwowych,a spotkaniach w decydującej fazie Ligi Mistrzów.
Wczorajszy mecz mógłbym jednak obejrzeć w calości ze względu na "ten mecz",ale dodatkowo bardzo irytowało mnie zachowanie i postawa Lewandowskiego.I pełne zachwyty nad nim Mateusza Borka.Najwidoczniej oglądaliśmy inne mecze...

Vaneheim pisze:Finał coraz bliżej


No,masz rację.Z tego co pamiętam,to takie imprezy jak ME na ogół kończą się finałem... ;)
Awatar użytkownika
Vaneheim
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:29 pm
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 532 razy
Otrzymał podzięk.: 181 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: Vaneheim » pt cze 17, 2016 6:14 am

Następny mecz za nami, Niemcy 0 : 0 Polska.
Co prawda nie spełniły się moje marzenia o zwycięstwie ale przecież każdy chyba przyzna, że remis na zero z mistrzami świata to jak wygrana.
Nie wiem tylko jak Milik nie trafił w światło bramki na początku drugiej połowy.

Finał coraz bliżej :roll: .

Trzymamy kciuki. :budda:
Awatar użytkownika
el Petto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: ndz lip 19, 2015 10:55 pm
Lokalizacja: nad Wisłokiem
Podziękował: 63 razy
Otrzymał podzięk.: 147 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: el Petto » czw cze 16, 2016 11:46 am

Tommy Black pisze:
A można i tak:

Obrazek


No fajnie, tylko szkoda że okienko z info o transmisji przysłoniło ostatnie treści:

Hitler kaputt! = Polska wygra!

:lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: Tommy Black » czw cze 16, 2016 11:16 am

el Petto pisze:Ja czekam na info typu: "Trener Nawałka z zabandażowaną dłonią po kontuzji na treningu/siłowni"


Admin Nawałka dziś wziął wolne,przysługuje mu,drużynę poprowadzi II trener... ;)

A można i tak:

Obrazek
Awatar użytkownika
el Petto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: ndz lip 19, 2015 10:55 pm
Lokalizacja: nad Wisłokiem
Podziękował: 63 razy
Otrzymał podzięk.: 147 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: el Petto » czw cze 16, 2016 10:40 am

robertanisz pisze:Ja zastanawiam się czemu jest tyle agresji na tych mistrzostwach?Czy było w historii imprez tej rangi tak ,że nienawiść miedzy kibicami przyćmiła widowisko?To jest nienormalne.


Rozróba z udziałem ruskich bojówkarzy była zaplanowaną i zorganizowaną akcją.
Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do zapowiadanej prowokacji przed meczem Polska-Ukraina...


Ja czekam na info typu: "Trener Nawałka z zabandażowaną dłonią po kontuzji na treningu/siłowni"
No bo jak podać łapę temu amatorowi swojskich smaków i zapachów? :shock: *no_1*

http://www.eska.pl/news/joachim_loew_-_ ... p_7/131669
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Była Holandia,była Litwa...

Postautor: robert » śr cze 15, 2016 8:10 pm

Ja zastanawiam się czemu jest tyle agresji na tych mistrzostwach?Czy było w historii imprez tej rangi tak ,że nienawiść miedzy kibicami przyćmiła widowisko?To jest nienormalne.

Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości