Ale miałem wczoraj nosa do dobrego meczu Juventusu. Dzięki wysokiemu zwycięstwu nad Barcą zakończył rozgrywki grupowe na pierwszym miejscu. 43-letni Buffon dalej robi cuda w bramce.
Wielką niespodzianką jest awans RB Lipsk i odpadnięcie z LM Manchester United.
Mecz PSG - Basaksehir nie został dokończony po wielkim skandalu (będzie dzisiaj). Rumuński sędzia nazywał jednego piłkarza "czarnuchem", a że stadiony puste, to było słychać co gada do mikrofonu.
Wczorajsze wyniki:
Zenit Sankt Petersburg - Borussia Dortmund 1:2
Lazio - Club Brugge 2:2
RB Lipsk - Manchester United 3:2
Paris Saint-Germain - Istanbul Basaksehir - przerwany
Barcelona - Juventus 0:3
Dynamo Kijów - Ferencvaros 1:0
Chelsea - Krasnodar 1:1
Rennes - Sevilla 1:3
Plan transmisji na dzisiaj:
Grupa D:
Ajax Amsterdam - Atalanta Bergamo (godz. 18:45, Polsat Sport Premium 1)
Midtjylland - Liverpool (godz. 18:15, Polsat Sport Premium 2)
Grupa B:
Real Madryt - Borussia Moenchengladbach (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 1)
Inter Mediolan - Szachtar Donieck (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 3)
Grupa A:
Bayern Monachium - Lokomotiw Moskwa (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 2)
RB Salzburg - Atletico Madryt (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 4)
Grupa C:
Olympiacos - FC Porto (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 5)
Manchester City - Olympique Marsylia (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 6)
Grupa H:
PSG - Basaksehir (godz. 18:55, Polsat Sport Premium 3) - ten przełożony.
Najciekawiej zapowiada się mecz Ajax - Atalanta.
Liga Mistrzów 2020/2021
-
- Patronauta
- Posty: 5830
- Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 5236 razy
- Otrzymał podzięk.: 7081 razy
- Płeć:
Liga Mistrzów 2020/2021
_____________________________________________
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
-
- Patronauta
- Posty: 5830
- Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 5236 razy
- Otrzymał podzięk.: 7081 razy
- Płeć:
Re: Liga Mistrzów 2020/2021
Plan transmisji ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów na 8 grudnia:
Grupa F:
Zenit Sankt Petersburg - Borussia Dortmund (godz. 18:15, Polsat Sport Premium 2)
Lazio - Club Brugge (godz. 18:45, Polsat Sport Premium 1)
Grupa H:
RB Lipsk - Manchester United (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 2)
Paris Saint-Germain - Istanbul Basaksehir (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 3)
Grupa G:
Barcelona - Juventus (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 2)
Dynamo Kijów - Ferencvaros (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 4)
Grupa E:
Chelsea - Krasnodar (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 5)
Rennes - Sevilla (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 6)
Ciekawa jest grupa H, bo tu jeszcze wszystko możliwe. Ja raczej obejrzę Barcę vs Juve.
Grupa F:
Zenit Sankt Petersburg - Borussia Dortmund (godz. 18:15, Polsat Sport Premium 2)
Lazio - Club Brugge (godz. 18:45, Polsat Sport Premium 1)
Grupa H:
RB Lipsk - Manchester United (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 2)
Paris Saint-Germain - Istanbul Basaksehir (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 3)
Grupa G:
Barcelona - Juventus (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 2)
Dynamo Kijów - Ferencvaros (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 4)
Grupa E:
Chelsea - Krasnodar (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 5)
Rennes - Sevilla (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 6)
Ciekawa jest grupa H, bo tu jeszcze wszystko możliwe. Ja raczej obejrzę Barcę vs Juve.
_____________________________________________
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
-
- Patronauta
- Posty: 5830
- Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 5236 razy
- Otrzymał podzięk.: 7081 razy
- Płeć:
Liga Mistrzów 2020/2021
I wyniki z wczoraj:
FK Krasnodar - Stade Rennais 1:0
Sevilla FC - Chelsea FC 0:4
Borussia Dortmund - SS Lazio 1:1
Club Brugge - Zenit Sankt Petersburg 3:0
Juventus FC - Dynamo Kijów 3:0
Ferencvarosi TC - FC Barcelona 0:3
Istanbul Basaksehir FK - RB Lipsk 3:4
Manchester United - Paris Saint-Germain 1:3
Za tydzień ostatnia kolejka fazy grupowej.
FK Krasnodar - Stade Rennais 1:0
Sevilla FC - Chelsea FC 0:4
Borussia Dortmund - SS Lazio 1:1
Club Brugge - Zenit Sankt Petersburg 3:0
Juventus FC - Dynamo Kijów 3:0
Ferencvarosi TC - FC Barcelona 0:3
Istanbul Basaksehir FK - RB Lipsk 3:4
Manchester United - Paris Saint-Germain 1:3
Za tydzień ostatnia kolejka fazy grupowej.
_____________________________________________
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
-
- Patronauta
- Posty: 5830
- Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 5236 razy
- Otrzymał podzięk.: 7081 razy
- Płeć:
Liga Mistrzów 2020/2021
Wyniki z wczoraj:
Lokomotiw Moskwa - FC Salzburg 1:3
Atletico Madryt - FC Bayern Monachium 1:1
Szachtar Donieck - Real Madryt CF 2:0
Borussia Moenchengladbach - Inter Mediolan 2:3
FC Porto - Manchester City 0:0
Olympique Marsylia - Olympiakos Pireus 2:1
Liverpool FC - AFC Ajax 1:0
I plan transmisji na dzisiaj:
FK Krasnodar - Stade Rennais (godz. 18:15 Polsat Sport Premium 2)
Sevilla FC - Chelsea FC (godz. 20:15 Polsat Sport Premium 4)
Borussia Dortmund - SS Lazio (godz. 20:50 Polsat Sport Premium 2)
Club Brugge - Zenit Sankt Petersburg (godz. 20:15 Polsat Sport Premium 6)
Juventus FC - Dynamo Kijów (godz. 20:15 Polsat Sport Premium 3)
Ferencvarosi TC - FC Barcelona (godz. 20:15 Polsat Sport Premium 5)
Istanbul Basaksehir FK - RB Lipsk (godz. 18:45 Polsat Sport Premium 1)
Manchester United - Paris Saint-Germain (godz. 20:50 Polsat Sport Premium 1)
Lokomotiw Moskwa - FC Salzburg 1:3
Atletico Madryt - FC Bayern Monachium 1:1
Szachtar Donieck - Real Madryt CF 2:0
Borussia Moenchengladbach - Inter Mediolan 2:3
FC Porto - Manchester City 0:0
Olympique Marsylia - Olympiakos Pireus 2:1
Liverpool FC - AFC Ajax 1:0
I plan transmisji na dzisiaj:
FK Krasnodar - Stade Rennais (godz. 18:15 Polsat Sport Premium 2)
Sevilla FC - Chelsea FC (godz. 20:15 Polsat Sport Premium 4)
Borussia Dortmund - SS Lazio (godz. 20:50 Polsat Sport Premium 2)
Club Brugge - Zenit Sankt Petersburg (godz. 20:15 Polsat Sport Premium 6)
Juventus FC - Dynamo Kijów (godz. 20:15 Polsat Sport Premium 3)
Ferencvarosi TC - FC Barcelona (godz. 20:15 Polsat Sport Premium 5)
Istanbul Basaksehir FK - RB Lipsk (godz. 18:45 Polsat Sport Premium 1)
Manchester United - Paris Saint-Germain (godz. 20:50 Polsat Sport Premium 1)
_____________________________________________
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
-
- Patronauta
- Posty: 5830
- Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 5236 razy
- Otrzymał podzięk.: 7081 razy
- Płeć:
Liga Mistrzów 2020/2021
Plan na dzisiaj tj. 01.12.2020.
Lokomotiw Moskwa - FC Salzburg (godz. 18:50, Polsat Sport Premium 1)
Atletico Madryt - FC Bayern Monachium (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 2)
Szachtar Donieck - Real Madryt CF (godz. 18:15, Polsat Sport Premium 2)
Borussia Moenchengladbach - Inter Mediolan (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 3)
FC Porto - Manchester City (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 4)
Olympique Marsylia - Olympiakos Pireus (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 5)
Szachtar Donieck - Real Madryt CF (godz. 18:15, Polsat Sport Premium 2)
Liverpool FC - AFC Ajax (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 1)
Chyba najciekawiej zapowiada się ostatni mecz. Liverpool jest na pierwszym miejscu w grupie, a Ajax na drugim i traci tylko 2 punkty. Ostatnio Liverpool przegrał z Atalantą.
Lokomotiw Moskwa - FC Salzburg (godz. 18:50, Polsat Sport Premium 1)
Atletico Madryt - FC Bayern Monachium (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 2)
Szachtar Donieck - Real Madryt CF (godz. 18:15, Polsat Sport Premium 2)
Borussia Moenchengladbach - Inter Mediolan (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 3)
FC Porto - Manchester City (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 4)
Olympique Marsylia - Olympiakos Pireus (godz. 20:15, Polsat Sport Premium 5)
Szachtar Donieck - Real Madryt CF (godz. 18:15, Polsat Sport Premium 2)
Liverpool FC - AFC Ajax (godz. 20:50, Polsat Sport Premium 1)
Chyba najciekawiej zapowiada się ostatni mecz. Liverpool jest na pierwszym miejscu w grupie, a Ajax na drugim i traci tylko 2 punkty. Ostatnio Liverpool przegrał z Atalantą.
_____________________________________________
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
-
- Patronauta
- Posty: 5830
- Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 5236 razy
- Otrzymał podzięk.: 7081 razy
- Płeć:
Re: Liga Mistrzów 2020/2021
Wyniki wczorajszej kolejki:
Olympiakos SFP – Manchester City 0:1
Borussia M’gladbach – Szachtar Donieck 4:0
Inter Mediolan – Real Madryt 0:2
Liverpool FC – Atalanta BC 0:2
Olympique Marsylia – FC Porto 0:2
AFC Ajax – FC Midtjylland 3:1
Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa 0:0
Bayern Monachium – FC Salzburg 3:1
Oglądałem Liverpool - Atalanta. Bardzo ładnie zagrali Włosi.
Olympiakos SFP – Manchester City 0:1
Borussia M’gladbach – Szachtar Donieck 4:0
Inter Mediolan – Real Madryt 0:2
Liverpool FC – Atalanta BC 0:2
Olympique Marsylia – FC Porto 0:2
AFC Ajax – FC Midtjylland 3:1
Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa 0:0
Bayern Monachium – FC Salzburg 3:1
Oglądałem Liverpool - Atalanta. Bardzo ładnie zagrali Włosi.
_____________________________________________
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
-
- Patronauta
- Posty: 5830
- Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 5236 razy
- Otrzymał podzięk.: 7081 razy
- Płeć:
Re: Liga Mistrzów 2020/2021
Wczorajsze wyniki:
FK Krasnodar – Sevilla FC 1:2
Stade Rennais FC – Chelsea FC 1:2
Borussia Dortmund – Club Brugge 3:0
Manchester United – Istanbul Basaksehir 4:1
Juventus FC – Ferencvarosi TC 2:1
SS Lazio – Zenit Sankt Petersburg 3:1
Dynamo Kijów – FC Barcelona 0:4
Paris Saint-Germain – RB Lipsk 4:1
Niestety wybrałem chyba najgorszy mecz czyli Juve - Ferencvarosi. Niewiele brakowało a doszłoby do sensacji.
Już cztery zespoły wywalczyły awans do fazy pucharowej: Chelsea, Sevilla, Barcelona i Juventus (który jak zwykle ma szczęście)
Plan na środę 25.11.2020.
Olympiakos SFP – Manchester City godz. 18:15 (Polsat Sport Premium 2)
Borussia M’gladbach – Szachtar Donieck godz. 18:45 (Polsat Sport Premium 1)
Inter Mediolan – Real Madryt godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 3)
Liverpool FC – Atalanta BC godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 4)
Olympique Marsylia – FC Porto godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 5)
AFC Ajax – FC Midtjylland godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 6)
Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 1)
Bayern Monachium – FC Salzburg godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 2)
FK Krasnodar – Sevilla FC 1:2
Stade Rennais FC – Chelsea FC 1:2
Borussia Dortmund – Club Brugge 3:0
Manchester United – Istanbul Basaksehir 4:1
Juventus FC – Ferencvarosi TC 2:1
SS Lazio – Zenit Sankt Petersburg 3:1
Dynamo Kijów – FC Barcelona 0:4
Paris Saint-Germain – RB Lipsk 4:1
Niestety wybrałem chyba najgorszy mecz czyli Juve - Ferencvarosi. Niewiele brakowało a doszłoby do sensacji.
Już cztery zespoły wywalczyły awans do fazy pucharowej: Chelsea, Sevilla, Barcelona i Juventus (który jak zwykle ma szczęście)
Plan na środę 25.11.2020.
Olympiakos SFP – Manchester City godz. 18:15 (Polsat Sport Premium 2)
Borussia M’gladbach – Szachtar Donieck godz. 18:45 (Polsat Sport Premium 1)
Inter Mediolan – Real Madryt godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 3)
Liverpool FC – Atalanta BC godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 4)
Olympique Marsylia – FC Porto godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 5)
AFC Ajax – FC Midtjylland godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 6)
Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 1)
Bayern Monachium – FC Salzburg godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 2)
_____________________________________________
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
-
- Patronauta
- Posty: 5830
- Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 5236 razy
- Otrzymał podzięk.: 7081 razy
- Płeć:
Re: Liga Mistrzów 2020/2021
Plan transmisji na 24.11.2020:
FK Krasnodar – Sevilla FC godz. 18:15 (Polsat Sport Premium 2)
Stade Rennais FC – Chelsea FC godz. 18:45 (Polsat Sport Premium 1)
Borussia Dortmund – Club Brugge godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 3)
Manchester United – Istanbul Basaksehir godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 4)
Juventus FC – Ferencvarosi TC godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 5)
SS Lazio – Zenit Sankt Petersburg godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 6)
Dynamo Kijów – FC Barcelona godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 1)
Paris Saint-Germain – RB Lipsk godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 2)
FK Krasnodar – Sevilla FC godz. 18:15 (Polsat Sport Premium 2)
Stade Rennais FC – Chelsea FC godz. 18:45 (Polsat Sport Premium 1)
Borussia Dortmund – Club Brugge godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 3)
Manchester United – Istanbul Basaksehir godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 4)
Juventus FC – Ferencvarosi TC godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 5)
SS Lazio – Zenit Sankt Petersburg godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 6)
Dynamo Kijów – FC Barcelona godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 1)
Paris Saint-Germain – RB Lipsk godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 2)
_____________________________________________
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
-
- Patronauta
- Posty: 5830
- Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
- Lokalizacja: Poznań
- Podziękował: 5236 razy
- Otrzymał podzięk.: 7081 razy
- Płeć:
Re: Liga Mistrzów 2020/2021
Plan transmisji na dzisiaj:
Zenit Sankt Petersburg - SS Lazio godz. 18:15 (Polsat Sport Premium 2)
Istambuł Basaksehir - Manchester United godz. 18:45 (Polsat Sport Premium 1)
Club Brugge - Borussia Dortmund godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 3)
Ferencvaros - Juventus FC godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 4)
Chelsea - Stade Rennais godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 5)
Sevilla - FK Krasnodar godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 6)
FC Barcelona - Dynamo Kijów godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 1)
RB Lipsk - Paris Saint-Germain godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 2)
W TVP1 o 21.00 będzie transmitowany mecz FC Barcelona - Dynamo Kijów.
Zenit Sankt Petersburg - SS Lazio godz. 18:15 (Polsat Sport Premium 2)
Istambuł Basaksehir - Manchester United godz. 18:45 (Polsat Sport Premium 1)
Club Brugge - Borussia Dortmund godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 3)
Ferencvaros - Juventus FC godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 4)
Chelsea - Stade Rennais godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 5)
Sevilla - FK Krasnodar godz. 20:15 (Polsat Sport Premium 6)
FC Barcelona - Dynamo Kijów godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 1)
RB Lipsk - Paris Saint-Germain godz. 20:50 (Polsat Sport Premium 2)
W TVP1 o 21.00 będzie transmitowany mecz FC Barcelona - Dynamo Kijów.
_____________________________________________
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości