Mistrzostwa Świata 2022

Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2854
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Nikotynos » ndz wrz 05, 2021 7:13 pm

No no no nie jest źle, oprócz Lewandowskiego też Świderski zabrał się za kopanie. No ale kto nie kopie San Marino. :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tomba » ndz wrz 05, 2021 8:57 am

Po imponującej wygranej nad światową potęgą footballową czyli Albanią przyszedł czas na kolejną potęgę w postaci San Marino. Dzisiaj mecz o 20.45 ale chyba wolę oglądać siatkarzy grających o 20.30 z Grecją.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
2dest86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 26, 2021 6:48 pm
Lokalizacja: WLKP
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: 2dest86 » pt wrz 03, 2021 8:47 am

Tommy Black pisze:
2dest86 pisze:Krychowiak? To był czysty przypadek.


Nie, Lewandowski strzelił bramkę Krychowiakiem. ;)


Heh, lepiej bym tego nie nazwał. :poland:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » pt wrz 03, 2021 8:36 am

2dest86 pisze:Krychowiak? To był czysty przypadek.


Nie, Lewandowski strzelił bramkę Krychowiakiem. ;)
Awatar użytkownika
2dest86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 26, 2021 6:48 pm
Lokalizacja: WLKP
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: 2dest86 » pt wrz 03, 2021 8:35 am

Skuteczność bardzo dobra, tutaj nikt nie ma chyba wątpliwości. Wynik wynikiem i za to cześć i chwała. Jeśli chodzi o samą grę to nic się nie zmieniło. Nie potrafimy grać i koniec, sam Lewandowski to zdecydowanie za mało, Krychowiak? To był czysty przypadek.
Obrazek
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: bulit73 » pt wrz 03, 2021 8:19 am

Takiej skuteczności nie mieliśmy nigdy. Chyba 6 sytuacji a strzelamy 4 bramki, w sumie 5, bo jedna nieuznana. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » pt wrz 03, 2021 6:23 am

Obrazek
Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Co szanowny pan na deser by sobie życzył? A może jakieś wino?

Polska - Albania 4:1

Paulo Sousa komentuje mecz:

Wiedzieliśmy, że to będzie bardzo intensywny mecz, z dużą ilością walki. W pierwszej połowie brakowało kreowania przestrzeni. Czasami byliśmy za daleko od siebie, zbyt szeroko. Czasami nie najlepiej się rotowaliśmy i nie tworzyliśmy przewagi w ofensywie. Ponadto w środku pola musimy być dużo silniejsi. Lepiej wyglądaliśmy pod tym względem w drugiej połowie. Wcześniej brakowało nam blokowania ich stoperów w rozgrywaniu piłki, szczególnie po lewej stronie, która była bardzo groźna. W drugiej połowie było nam łatwiej, ponieważ byliśmy regularni w swojej grze.

Po meczach adrenalina jest ogromna, ale już skupiamy się na analizie i pracy z zawodnikami w kontekście kolejnych spotkań. Chcemy przede wszystkim, aby podejmowali oni indywidualnie lepsze decyzje.

Zwycięstwo zawsze jest ważne. Dla mnie najważniejsze jest to, że jesteśmy skoncentrowani na naszej tożsamości i mentalności. Gdybyśmy mieli ciągle tych samych zawodników, ten proces byłby szybszy i łatwiejszy. Ale musimy się dostosować. Mentalność naszej drużyny od początku zgrupowania jest świetna. Jestem dumny z tego, co widzę ze strony naszych zawodników.


Tak tożsamość i mentalność zawodników, no każdy wie na ogół jak się nazywa, jest ważna. Jeśli takim bełkotem pan Sousa posługuje się w rozmowach z piłkarzami i na odprawach przedmeczowych, to nie dziwi to co oni potem prezentują na boisku.
Nigdy nie sądziłem, że to napiszę. Brzęczek, wróć, proszę!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » czw kwie 01, 2021 7:28 am

Muzyka łagodzi obyczaje. Ta czy raczej to wykonanie łagodzi podwójnie...na temat meczu nie mogę się wypowiadać, na temat tego wykonania też. Te dwie sytuacje będą łagodzić moje obyczaje jakoś tak do wieczora...
Tylko czym ja tak podpadłem?

Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Superlux » czw kwie 01, 2021 12:55 am

No za bardzo to im nie zagroziliśmy, gol spadł nam z nieba ale faktem jest że i Angole nie mieli jakichś oszałamiających statów, stworzyli mało czystych okazji. Walka trwała do samego końca, pomimo wszystko ... fuksem bo fuksem ale mogliśmy to zremisować. Wybór pierwszej 11ki moim zdaniem niezbyt udany, poprawne korekty (choć nie wszystkie) dopiero w drugiej połowie. Wyglądało to trochę tak jakby Synowie Albionu nas trochę olali, bo przygotowani byli na pewno bardzo dobrze, Southgate świetnie rotował w tych trzech meczach. Z drugiej strony broniliśmy ofiarnie, nawet Ci którzy nie potrafią grać w piłkę też próbowali. :-D

Nie ma co ukrywać, mamy dużo słabszą reprezentację niż Anglicy, ale nie było pogromu... wynik był na styk. Co mają powiedzieć tacy np. Niemcy którzy u siebie zbłaźnili się z Macedonią ? Ci to dopiero mają problemy.:lol:




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » śr mar 31, 2021 5:00 pm

Warto zobaczyć tę dwuczęściową, ostatnią konferencję prasową, ostatnią przed meczem.

SOUSA i BEDNAREK PRZED MECZEM NA WEMBLEY. Konferencja reprezentacji Polski



Nikt pytania po angielsku zadać nie potrafi ale każdy rozumie co Sousa mówi... ;)
Czy to na pewno dziennikarze sportowi na konferencji? Ja mam poważne wątpliwości...

I trochę humoru przed meczem...niestety, nie jest to angielski humor.

Obrazek

Edit:

Zapomniałem wspomnieć choć, że dzisiejszy mecz z Anglią jest ostatnim meczem o punkty polskiej reprezentacji, który firmuje Zbigniew Boniek jako prezes PZPN.
Warto może pokusić się o podsumowanie jego kilku lat na tym stanowisku... a tu pewnie trzeba aby pojawił się sir @
Awatar użytkownika
Tomba
...
Ja miałem zamiar sam to napisać, jest jednak jeden problem. Zbigniew Boniek żyje i nawet będzie aplikował na jakieś stanowisko w UEFA.

Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości