Mistrzostwa Świata 2022

lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: lisek rudy » czw wrz 09, 2021 3:47 pm

S.Z.arak pisze:Zgadzam się. Też mmie to ubodło w oczy i uszy. Niestety nasi kibole w piłce nożnej w dużej mierze nie różnią się od tych troglodytów z wysp (pokazali szczyt swoich umiejętności w czasie finału ME w Londynie).

Kibol to kibol. Taki sam debil, prostak i agresor w Polsce i na Wyspach. Tylko protestu do FIFA nie wnieśli kibole. To nie kibole próbują w ten żenujący sposób usprawiedliwić własną porażkę.
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: S.Z.arak » czw wrz 09, 2021 3:33 pm

Tenmen pisze:Natomiast bardzo nie podobały mi się gwizdy, buczenie naszych kiboli w czasie hymnu i w czasie akcji anty rasistowskiej,to ogromne chamstwo i buractwo.



Zgadzam się. Też mmie to ubodło w oczy i uszy. Niestety nasi kibole w piłce nożnej w dużej mierze nie różnią się od tych troglodytów z wysp (pokazali szczyt swoich umiejętności w czasie finału ME w Londynie).
Niestety o naszych "kibicach" mam podobne zdanie. Sam byłem świadkiem w 2008 roku podczas meczu el. MŚ w Bratysławie. Polacy na stadionie zrobili takie bydło, że po meczu wszystkie stacje na autostradzie od Bratysławy do granicy były pozamykane, bo Słowacy się bali zniszczeń. Chamstwo i disco polo.
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tenmen » czw wrz 09, 2021 3:11 pm

Mnie najbardziej denerwował Jack Grealish, praktycznie po każdej nieudanej akcji robił minę ciężko skrzywdzonego. I ta jego mina, ja jestem takim WIELKIM piłkarzem, a oni mi to robią. Natomiast bardzo nie podobały mi się gwizdy, buczenie naszych kiboli w czasie hymnu i w czasie akcji antyrasistowskiej, to ogromne chamstwo i buractwo.
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: lisek rudy » czw wrz 09, 2021 3:07 pm

Do dziś nie bardzo wiedziałem dlaczego mam ciężką alergię na Anglików, bo przecież banda nawalonych w sztok prostaków, zaprzeczająca zachowaniem pochodzeniu od małp (bo nawet małpy się tak nie zachowują), nie reprezentuje całego społeczeństwa. A tu dziś dostałem potwierdzenie, że nie tylko angielska klasa robotniczo-chłopska szukająca tanich wrażeń i jeszcze tańszej rozrywki w naszym kraju to mentalne i moralne zera. Otóż działacze i zawodnicy angielskiej piłki obwiniają za swój blamaż sędziego, a naszym piłkarzom zarzucają zachowania rasistowskie.
Można by pomyśleć, że piłkarze i działacze w Anglii to również są niziny kulturalno-intelektualne, ale fakt, że brytyjskie media wtórują im jednym chórem raczej rozszerza moją opinię jeśli nie na całe społeczeństwo Albionu, to na znaczną jego część.

Czy naprawdę tak bardzo trudno jest przyznać, że mieliśmy gorszy dzień lub wydawało nam się, że polska reprezentacja to takie cieniasy, że rozjedziemy ją nawet na ciężkim kacu i się pomyliliśmy? W mojej ocenie nie jest wstydem ponieść klęskę sportową. Wstydem jest poszukiwanie tak beznadziejnych usprawiedliwianek.


d1
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » czw wrz 09, 2021 12:12 pm

No to zobaczmy tę bramkę...



...oraz posłuchajmy strzelca.

Awatar użytkownika
2dest86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 26, 2021 6:48 pm
Lokalizacja: WLKP
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: 2dest86 » czw wrz 09, 2021 6:41 am

Moim zdaniem dobry mecz. Bardzo fajnie się to oglądało, szacunek za grę do końca i oby do przodu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tomba » śr wrz 08, 2021 8:44 pm

Ogólnie bardzo pozytywny mecz. Nie było siary, był potencjał. Wywalić Krychę i Szczęsnego i dać grać młodym. Mam satysfakcję bo w wyjściowym składzie aż 6 byłych piłkarzy Lecha. Wszystkich wielokrotnie oglądałem na żywo i śledziłem ich rozwój poczynając od Lewego.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: S.Z.arak » śr wrz 08, 2021 8:44 pm

:facepalm: No i kupa.... Druga połowa jest dużo slabsza. Anglicy zupełnie inaczej zmotywowani. Więcej fauli. Brak szybkości. No i tak jak Krycha podawał Anglikom, tak też podał Moder (przejął zadanie po zejściu Grzesia). No i skończyło sie bramką.

Edit:

Piękna końcówka. Mobilizacja Polaków. To co Lewy ma przegląd pola.... No i pięknie Szymański. :poland:

Obiektywnie rzecz biorąc i całokształt meczu, to naprawdę dawno tak dobrze nasza kadra nie grała. Jeden z najlepszych meczów Polaków od dawna (pomijając powyżej opisany fragment, gdzie straciliśmy gola).
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: S.Z.arak » śr wrz 08, 2021 7:46 pm

Naprawdę dobra postawa chłopaków. Świetna gra w obronie. Nie wybijają piłki na wiwat (poza 2 przypadkami). Nawet Krycha gra całkiem dobrze. A już porównując ostatnie mecze, to wręcz wybitnie. :D Równa walka. Nie ustępują Anglikom. Największy minus to akcja, w której Jóźwiak nie odczytał świetnego podania Lewego. To mogła być bramka. Grają bez kompleksów.
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » śr wrz 08, 2021 7:40 pm

Wiecie co? To zakrawa na dobry wynik...

Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości