Mistrzostwa Świata 2022

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » sob lis 13, 2021 7:05 am

Obrazek

Kurcze! Wiecie? Naprawdę zagramy w barażach. Kiedy te sukcesy naszych piłkarzy się skończą? To nie do wytrzymania. Za żadnej władzy nie było takich sukcesów. No ile razy Polska grała w barażach za PO? Ile?

Tego duetu zazdrości nam świat, nie tylko Europa!

Obrazek

A tak Andora strzeliła nam bramkę, grając w osłabieniu...



To się zdarza, wypadek przy pracy, tego nie było w scenariuszu...a ja chciałbym zobaczyć ten scenariusz...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tomba » pt lis 12, 2021 10:20 pm

Krycha jak zwykle mnie nie zawiódł. On jest chyba bardziej tępy niż Gołota. Kwestią czasu był kolejny faul i żółta kartka. Ale przynajmniej nie będzie mnie wkurzał w meczu z Węgrami. Szczęsny miał jedną okazję popisać się skuteczną obroną i też nie dał rady.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Krasnal45 » pt lis 12, 2021 10:05 pm

No i jak kibicowaliście, że przerżnęli? :lol:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: bulit73 » pt lis 12, 2021 8:47 pm

Tommy Black pisze: Idę na spacer.

Wracasz i po pierwszej połowie, jest 3:1 dla naszych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » pt lis 12, 2021 8:00 pm

Niebywałe! 15. sekunda gry, Fernandez brutalnie atakuje łokciem Glika i ogląda czerwoną kartkę! Andora już w dziesiątkę!

No i szybko poszło! Akcja Polaków w ataku pozycyjnym, podanie Jóźwiaka przechodzi między nogami obrońcy gospodarzy i Lewandowski wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem! 1:0 dla Polski!
Już 2:0 dla Polski! Po świetnym dośrodkowaniu Frankowskiego z lewego skrzydła Jóźwiak urwał się obrońcy i z bliska pokonał Alvareza!
A to dopiero 12 minuta gry. Idę na spacer.
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: S.Z.arak » pt lis 12, 2021 7:55 pm

Pierwszy raz się spotkałem z tak szybką czerwoną kartką. Jeszcze dobrze piwa sobie nie nalałem.
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » pt lis 12, 2021 7:16 pm

Skład reprezentacji Polski na mecz z Andorą:
Wojciech Szczęsny - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Maciej Rybus - Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Przemysław Frankowski - Piotr Zieliński - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.
Rezerwowi: Łukasz Skorupski, Kamil Grabara, Matty Cash, Paweł Dawidowicz, Tomasz Kędziora, Przemysław Płacheta, Michał Helik, Karol Linetty, Karol Świderski, Jakub Moder, Damian Szymański, Krzysztof Piątek.

Skład reprezentacji Andory na mecz z Polską:
Iker Alvarez - Moises San Nicolas, Max Llovera, Marc Vales, Albert Alavedra, Joan Cervos - Ludovic Clemente, Marcio Vieira, Marc Pujol, Jordi Alaez - Ricard Fernandez.

No i jest szansa, że w II połowie zobaczymy zawodnika Aston Villi...który na razie uczy się w klubie polskiego...



PS
@
Awatar użytkownika
Tomba
żebyś nie zapomniał oglądać i coś tu potem nabazgrać bo ja nie mogę...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tomba » pt lis 12, 2021 9:21 am

Tommy Black pisze:A może ktoś go nawet obejrzy?

No na mnie możesz liczyć. Ja sobie nie odpuszczę takiej perełki. :lol:
I tak sobie myślę, że jak tam takie tanie papierosy i alkohol to nawet nie potrzebny nam ten nowy Cash.
Z uwagi na te ceny zakaz FIFA okazał się bardzo dotkliwy dla polskich kibiców. :lol1:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tommy Black » pt lis 12, 2021 9:11 am

Obrazek
Estadi Nacional d'Andorra w pełnej krasie. To tu zagrają Polacy (fot.Getty)

Andora to terytorialnie największy z piłkarskich kopciuszków, które składają się z amatorskich graczy. Mając 468 kilometrów kwadratowych jest niemal dokładnie tak duża jak Liechtenstein, Malta i Gibraltar razem wzięte. Pirenejskie księstwo, w którym władzę sprawują do spółki... prezydent Francji, Emmanuel Macron i... biskup katalońskiej diecezji Urgell, Joan Enric Vives Sicilia, w świecie znane jest przede wszystkich ze wspaniałych kurortów narciarskich, bardzo tanich i słabych jakościowo papierosów i tak niską akcyzą na alkohol, że polską wódkę da się kupić tam taniej niż u nas.

Media w Andorze oczekują dobrej postawy swojej reprezentacji w piątkowym spotkaniu eliminacji mistrzostw świata z Polską. Wskazują, że największe zagrożenie dla ekipy gospodarzy stanowić będzie Robert Lewandowski, ale wierzą, że pozytywny wynik jest możliwy.
Radio publiczne Andory RNA przypomina, że napastnik Bayernu Monachium był kluczowym zawodnikiem w pierwszym starciu obu reprezentacji w Warszawie. Wskazuje na jego dużą skuteczność w ostatnich meczach niemieckiego klubu.
Z kolei dziennik "Diari d'Andorra" sprzymierzeńca gospodarzy w piątkowym meczu widzi w braku kibiców z Polski na trybunach. Gazeta zaznacza, że fani biało-czerwonych mają zakaz wstępu na widownię andorskiego stadionu po karze nałożonej przez FIFA po październikowym meczu z Albanią.

Mecz Andora-Polska, który poprowadzi Szkot John Beaton. mam nadzieję, że salonowi kibice opiszą tu ten mecz. A może ktoś go nawet obejrzy?
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mistrzostwa Świata 2022

Postautor: Tomba » pt lis 12, 2021 8:37 am

I wreszcie nastał ten dzień. Dzień, w którym naprzeciw siebie staną dwie europejskie potęgi piłkarskie. Mówię tu oczywiście o meczu pomiędzy Andorrą a Polską, który rozegrany zostanie o 20.45.
Reprezentacja Polski jest tym razem o wiele bogatsza. Na obecne zgrupowanie dostała super gotówkę w postaci Matty Cash'a.
Zobaczymy czy dodatkowy zastrzyk gotówki coś zmieni w grze drużyny.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości