Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: Krasnal45 » czw lip 08, 2021 11:14 am

No nie wiem, ale dla mnie to ewidentny faul.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: Superlux » czw lip 08, 2021 11:08 am

Obrazek
Awatar użytkownika
Mareckimt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: ndz kwie 11, 2021 7:22 am
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 254 razy
Otrzymał podzięk.: 546 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: Mareckimt » czw lip 08, 2021 10:39 am

Tym bardziej w niedzielę będę trzymał kciuki za makaroniarzy. Chyba, że idąc dalej za tą teorią spiskową, oni sami sprzedali ten mecz za jakieś dutki.
Sądzę jednak, że to trofeum jest niesprzedawalne, co najwyżej Anglicy mają do niego z górki, bo ktoś im tę drogę oczyszcza. I to bardzo skrupulatnie z niczym nie licząc się.
Obrazek
Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym całego świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa. Zaadoptowałem. :)
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: Superlux » czw lip 08, 2021 10:38 am

@
Awatar użytkownika
lisek rudy



Naprawdę szanuję i wiem że każdy może mieć swoje własne zdanie, ma do tego pełne prawo... Ty, ja, każdy... :good:


Jedno mnie tylko nurtuje - kto to jest "niezależny sędzia"? Nigdy się z tym nie spotkałem, to brzmi trochę tak jak - "niezależne media". :-D


OK, mamy inne zdanie, ja nawet inne niż "99 %" wszystkich kibiców na świecie, ale może to i dobrze... taki jeden dziwak jak ja dodaje tylko kolorytu, :-D żeby nie było tak nudno.






:friends:
Obrazek
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: lisek rudy » czw lip 08, 2021 10:20 am

@
Awatar użytkownika
Superlux


Nie wiem jak Ty, ale ja nie mam uprawnień sędziego piłkarskiego. Ba, ja nawet jakoś specjalne nigdy nie kopałem piłki.
Jednak słucham wielu opinii niezależnych sędziów i są jednoznaczne. Karny został podyktowany niesłusznie.
To są fachowcy z najwyższymi klasami uprawnień sędziowskich.
Jedynie sędziowie mocno związani ze skorumpowanymi federacjami unikają odpowiedzi lub bardzo na okrętkę przyznają rację ekipie z meczu.
Sądząc choćby po tym i wyżej wspomnianych tematach organizacyjnych od razu widać, że UEFA już chwilę temu podjęła decyzję kto powinien zostać mistrzem Europy.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: Superlux » czw lip 08, 2021 9:18 am

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
, @
Awatar użytkownika
lisek rudy





Szanuję Wasze stanowisko ale nadal uważam że tam był faul na Sterlingu... i nie obrażam Ciebie Tommy, tylko wyrażam własne zdanie, przy okazji pokazując tę sytuację z różnych ujęć.

Jeżeli chodzi o grafik Anglików to rzeczywiście jest to cholernie niesprawiedliwe... i dziwne. Na 7 spotkań, 6 u siebie... nieładnie. :no:
To że UEFA i FIFA są skorumpowane, nie jest żadną tajemnicą. W Europie, po aferze z Platinim Ceferin miał to uzdrowić, tymczasem w 2016-tym roku zupełnie przypadkowo firma którą prowadzi prezes Realu wybudowała mu chatkę nad jeziorem Como. Przez kolejne trzy sezony w LM działy się różne bardzo dziwne rzeczy. Oczywiście to tylko przypadek... i teoria spiskowa.





:friends:
Obrazek
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: lisek rudy » czw lip 08, 2021 7:37 am

Superlux pisze:
To znaczy że 2- 3 gości którzy również są sędziami to ślepcy, ;)

Nie wiem czy to ślepcy, łapówkarze, psychole,czy zastraszone robaczki wykonujące polecenia w góry.
Wiem, że nie było podstaw do karnego.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: Tommy Black » czw lip 08, 2021 5:33 am

Superlux pisze: Sterling jest rozpędzony, Mæhle uderza go prawym kolanem a Jensen dodatkowo spycha go prawym udem. Takie kleszcze...


@
Awatar użytkownika
Superlux
naogladał się filmów dla dorosłych gejów. Nie przeczę jednak, ze ten fragment brzmi zachęcająco.


Obrazek

Była 104. minuta meczu, Raheem Sterling wpadł w pole karne, ruszył na przebój między dwójkę obrońców i w pewnym momencie padł na murawę. Sędzia nawet się nie zawahał i pokazał na 11. metr. Wszystko potwierdziła analiza VAR, ale wydaje się, że Duńczycy zostali oszukani przez sędziów! A to dlatego, że Sterling po prostu naciągnął wszystkich na jedenastkę. Karnego obronił bramkarz Kasper Schmeichel, ale przy dobitce Kane'a był bez szans. Tak, to podmuch wiatru dodatkowo przewrócił Sterlinga, a tu VAR jest bezradny. Nawet nie było analizy.
5 sędziów, delegat techniczny, delegat UEFA, sędziowie VAR, to już w sumie jakieś kolejne 11 osób na murawie. Czyli grają 3 drużyny. Zespół A, zespół B i drużyna UEFA. Znając standardy tej ostatniej, musi ona właśnie zawsze wygrać. Dla wszelkiej pewności, można jedną z drużyn przeczołgać przed meczem, np. wyprawą kilku tysięcy kilometrów do, powiedzmy, Baku, bo współpracuje. Wszystko to po to aby UEFA miała jednak kontrolę nad każdym meczem gdzie są wielkie pieniądze. Wielkie pieniądze nie mogą trafiać byle gdzie. Cała ta wielka sędziowska obsada, bywa, że większa niż piłkarski zespół, to też nie z powodu dbałości tylko o wynik. Ludzie UEFA muszą zarabiać. Gdzie mają zarabiać jak nie na boisku?
A co do Sterlinga i jemu podobnych, czyli do meritum. Może zamiast, czy oprócz VAR, dałoby się na stadiony wprowadzić KK? Oszustwo i bandycki faul to są jednak przestępstwa. Boisko piłkarskie to nie enklawa bezkarności i obszar abolicji a priori. W całym cywilizowanym świecie za przestępstwa ponosi się kary.
Skoro za doping można trafić do więzienia, to dlaczego nie za boiskowe ordynarne oszustwa? Tym bardziej, że tych oszustw i bandyckich fauli jest coraz więcej. Nie tylko wypaczają wyniki meczów, ale także narażają piłkarzy na kalectwo.
Piłka nożna w wydaniu i pod egidą UEFA czy FIFA, to już od dawna nie jest sport. To jeden z najbardziej skorumpowanych i bezwzględnych biznesów na świecie. I dla mnie te ME się właśnie definitywnie skończyły.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: Superlux » śr lip 07, 2021 10:19 pm

kangaroo pisze:
Superlux pisze:
kangaroo pisze: Naprawdę nie róbmy z nich idiotów...

W tym przypadku, nie musimy.


Przyjrzyj się tej sytuacji na chłodno, podejrzewam że chłopaki od VAR dysponują jeszcze innymi ujęciami. Sterling jest rozpędzony, Mæhle uderza go prawym kolanem a Jensen dodatkowo spycha go prawym udem. Takie kleszcze, nie do końca typowe, ale w faulu uczestniczą dwaj duńscy gracze. I powtórzę jeszcze raz, kibicowałem Duńczykom ale przewaga jaką osiągnęli Anglicy naprawdę mnie zaskoczyła, sądziłem że mecz będzie bardziej wyrównany.
Coś mi się wydaje że Hjulmand dokonał złych zmian.




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2020/21

Postautor: Tomba » śr lip 07, 2021 9:51 pm

Jakoż, że wychodziły mi typowania to przed chwilą szwagier z Italii pytał się kto wygra. Napisałem, że jeszcze nie wiem i muszę przeanalizować. Jestem jak ta ośmiornica co typowała zwycięzców. :lol1:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości