Ostateczna kadra reprezentacji Polski na Euro 2016.

Awatar użytkownika
giena1977
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: pt cze 12, 2015 8:02 pm
Lokalizacja: Podkarpacie
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podzięk.: 301 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ostateczna kadra reprezentacji Polski na Euro 2016.

Postautor: giena1977 » pn maja 30, 2016 7:45 pm

Dziwne, że Boruc jakoś Ci nie "podszedł" :o Czemu Tommy wrzuć na luz... :lol:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ostateczna kadra reprezentacji Polski na Euro 2016.

Postautor: Tommy Black » pn maja 30, 2016 7:33 pm

Dziś o 21:00 na konferencji,prezentacji ,własciwie Adam Nawałka podał ostateczny sklad naszej reprezentacji. Oto on: Skład,nie Nawałka: :)

Bramkarze: Artur Boruc (A.F.C. Bournemouth), Łukasz Fabiański (Swansea City), Wojciech Szczęsny (AS Roma)

Obrońcy: Thiago Cionek (US Palermo), Kamil Glik (Torino FC), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Bartosz Salamon (Cagliari Calcio), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdańsk).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina), Kamil Grosicki (Stade Rennes), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Bartosz Kapustka (Cracovia), Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC), Karol Linetty (Lech Poznań), Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Piotr Zieliński (Empoli Calcio).

Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam), Mariusz Stępiński (Ruch Chorzów).

Wydaje się ten skład optymalny,choć oczywiście można mieć obiekcje.Ja w zasadzie nie mam,bo sam skład jeszcze tak do końca nie ujawnia tej "pierwszej jedenastki",ale mnie nie tyle dziwi,co razi ,obecność w kadrze Artura Boruca. :evil:

Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości