"Zawodnika najbardziej rozwija rywalizacja" - Zuzanna Górecka

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

"Zawodnika najbardziej rozwija rywalizacja" - Zuzanna Górecka

Postautor: Tomba » śr paź 26, 2022 10:13 pm

Jednocześnie ładna kobieta , aż miło na nią popatrzeć (nie to co Smarzek), ale już zajęta przez Zbyszka Bartmana.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

"Zawodnika najbardziej rozwija rywalizacja" - Zuzanna Górecka

Postautor: Tommy Black » śr paź 26, 2022 12:16 pm

Obrazek
Zupełnie przypadkowo trafiłem na film sprzed dwóch lat z dziś, jedną z najlepszych naszych siatkarek. Okazuje się, że nie tylko fantastycznie gra ale też i świetnie czuje się przed kamerą i ma coś do powiedzenia. Jeśli chodzi o jej karierę można być spokojnym...i oby w reprezentacji szło jej tak samo dobrze...
Obrazek


"Zawodnika najbardziej rozwija rywalizacja" - Zuzanna Górecka



A przy okazji warto spojrzeć aż 5 lat wstecz, kiedy Zuzanna była jeszcze juniorką...

Zuzanna Górecka Mistrzyni Polski Juniorek i Kadetek 2017 - LTS Legionovia Legionowo

Zdzisław Kubacki

Po raz pierwszy zmontowałem filmik poświęcony konkretnej siatkarce. Zuzanna Górecka, bo o niej mowa, pochodząca z Radomia przyjmująca LTS Legionovii Legionowo, klubu bijącego wszelkie rekordy sukcesów, to Wielki Talent polskiej siatkówki. Siatkarka kompletna dysponująca trudną, celowaną zagrywką, doskonałym przyjęciem oraz bardzo mocnym skutecznym atakiem. Już na MP Juniorek w Malborku zwróciła moją uwagę nie tylko swoją urodą ale przede wszystkim swoimi wysokimi umiejętnościami siatkarskimi. Walory swoje potwierdziła w Słupsku na MP Kadetek, gdzie zdobyła tytuł MVP turnieju, czym sprawiła mi olbrzymią radość z tym że ja Jej już to wyróżnienie przyznałem przed zawodami w ciemno mając w pamięci jej grę w Malborku. Filmik to wybrane akcje i nie tylko z obu imprez. Malbork skromniej, Słupsk szerzej. Postanowiłem zachować oryginalną ścieżkę dźwiękową, by bardziej oddać atmosferę zawodów. Udostępniam ten filmik jako swego rodzaju pamiątkę z pewnego etapu siatkarskiego rozwoju i życzę Zuzi spełnienia sportowych i osobistych marzeń.


Wróć do „Siatkówka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości