Rio 2016. Piękna ceremonia otwarcia!

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Rio 2016. Piękna ceremonia otwarcia!

Postautor: Tommy Black » sob sie 06, 2016 7:45 am

Obrazek

Na stadionie Maracana, w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu, odbyła się ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro! Około godziny 4.30 pełniący obowiązki prezydenta Brazylii Michel Temer oficjalnie otworzył igrzyska.Ale wcześniej już, od ok. 1 rano naszego czasu trwała piękna ceremonia otwarcia.To XXXI Igrzyska, ery nowożytnej oczywiście.Nie oglądałem tej ceremonii albowiem w tym czasie byłem na plaży, niestety nie mogę napisać, na razie, z kim i co tam robiłem. Ale już możecie żałować... :-P
Ponieważ jestem wielkim admiratorem Winstona Churchilla, a ten zapytany kiedyś jak to się stało, że pije whisky, pali cygara, ma taaką nadwagę i dożył takiego wieku, odpowiedział: ''No sports'', nie będę nawet pisał o sporcie. Bo się znam akurat.Ale nie będę pisał bo powiecie że się nie znam.Będę pisywał o modzie sportowej. Na tym się kompletnie nie znam,więc będę dużo pisał. O samym sporcie na olimpiadzie na pewno napiszą nasi salonowi sportowi eksperci, których mamy dużo, ale zapomnieli o olimpiadzie z powodu dyrektywy tytoniowej.
Do rzeczy:

Wyżej widzicie , piękne polskie sportsmenki.To dziewczyny, a w kilku przypadkach kobiety.Nie każda kobieta wygląda ładnie i atrakcyjnie ubrana. To jednak nie jest powód żeby niszczyć wspaniałą ceremonię otwarcia takimi strojami. Te plisowane spódniczki rodem z czasu wojennnego w kolorach rozjechanego indyka fiatem multipla, to koszmar.
Ostatnio widziałem takie na imprezie w remizie strażackiej z okazji Dnia Poprzedzającego Dzień Krawężnika.Góra też nie lepsza. Pensjonarskie żakieciki z godłem jako tarczą.
Poszedłbym z tymi dziewczynami na lody i potańczyć, gdybym umiał oczywiście, ale na pewno nie na taką imprezę.

Dobra, a nasi panowie?


Obrazek

Tu już jest lepiej...mogło być lepiej, ale nawet wzrok młodziutkiego Brazylijczyka idącego obok Karola Bieleckiego mówi:
"Fajnie, ale tę marynarkę to musiałeś w lumpeksie kupić?" To już jakiś koszmar.Kto i gdzie dziś nosi marynarki z rękawami z bluz pracowników sklepów pszczelarskich?
Już reprezentacja Bhutanu wyglądała lepiej bo przynajmniej autentycznie.

Obrazek

A tu przykład jak można wyglądać pięknie, stylowo i też autentycznie, bez wysilania się na bieganie po remizach i lumpeksach.Reprezentacja Grecji.

Obrazek

Pluralizm polityczny nie pozwala mi jednak zapomnieć o naszych sąsiadach. Ci wyskoczyli sobie na zakupy i to w czasie deszczu, a po drodze wpadli na ceremonię otwarcia.
Oto reprezentacja Niemiec.

Obrazek

Dobra, otwarcie za nami. Teraz czas na sport.Niebawem opiszę co tam dają do jedzenia i zrecenzuję stroje pływackie.

Wróć do „Lekkoatletyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości