10 lat Antykwariatu i Księgarni Tezeusz

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

10 lat Antykwariatu i Księgarni Tezeusz

Postautor: Tommy Black » pn paź 11, 2021 6:33 pm

Obrazek

Kim był obywatel Aten, Tezeusz to wszyscy wiedzą. Tezeusz jest największym bohaterem ateńskim. A mit o nim jest długi, dość skomplikowany i na tle mitów o innych wielkich herosach, dość nudny a sam bohater mocno wnerwiający. Nic to, nie o nim temat na szczęście. Bo ja nie mogę mu wybaczyć porzucenia Ariadny, która przy pomocy kłębka wełny pomogła mu wydostać się z labiryntu, po pokonaniu Minotaura. No tak nie robi prawdziwy bohater...
Dobra, a ja 10 lat od powstania, całkiem przypadkowo, znalazłem tytułowy sklep i antykwariat. W książce którą kupiłem nie tak dawno na giełdzie, była zakładka. I z tej zakładki wpisałem dane do Googla. I znalazłem...
Obrazek
Antykwariat i Księgarnię Tezeusz założył w 2011 roku Andrzej Miszk. Już po kilku latach działalności staliśmy się największym i najnowocześniejszym antykwariatem w Polsce. Jako lider rynku antykwarycznego posiadamy w swoim księgozbiorze ponad 500 tysięcy książek używanych, nowych i kolekcjonerskich. Możemy się również poszczycić bogatym i stale uzupełnianym zbiorem antyków sprzed 1950 roku oraz wieloma antykwarycznymi białymi krukami dla kolekcjonerów. Dzięki naszej księgarni internetowej umożliwiamy każdemu łatwy i szybki dostęp do wartościowej literatury. Jako firma dostrzegamy także potrzeby społeczeństwa, dlatego w miarę naszych możliwości staramy się wspierać wszelkiego rodzaju inicjatywy społeczne mające na celu rozwój młodzieży oraz wzbudzanie w młodych ludziach pasji do książek.
Obrazek
Siedziba główna Tezeusza i sklep stacjonarny mieści się w Lubniu około 800 m od Zakopianki w stronę Mszany Dolnej. Miejsce to nie zostało wybrane przypadkowo. Naszym celem było stworzenie przestrzeni w malowniczej okolicy, która nie tylko przyciągnie klientów, ale też pozwoli naszemu zespołowi na pracę z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W sklepie można osobiście oglądać ok. 17 tys. tytułów oraz komputerowo całość naszej oferty.
Obrazek
Obrazek

Mógłbym tak pisać i wklejać godzinami ale lepiej pobiegnijcie pod ten adres sami. Zapewniam, że szybko nie wrócicie...

Obrazek
https://tezeusz.pl

Wróć do „Literatura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości