MOWA NIENAWIŚCI, STEREOTYPY I UPRZEDZENIA za 2,5 miliona zł

Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

MOWA NIENAWIŚCI, STEREOTYPY I UPRZEDZENIA za 2,5 miliona zł

Postautor: Wampir z Pniew » śr paź 13, 2021 9:30 am

W zeszłym tygodniu przejrzałem sobie całość siedząc na tronie (lecz nie w koronie). :-D Dopiero w weekend sobie zdałem sprawę, że miałem niesamowitą sposobność skorzystać z dzieła, które pochłonęło z budżetu FS tak spory pieniądz i wymagało zaangażowania najwybitniejszych naukowców z całej Polski. Dla uprzytomnienia sobie z jak wybitną publikacją miałem do czynienia przeliczyłem, że taki Polak, zarabiający średnią krajową, musiałby pracować na opracowanie i wydanie tejże "książki" w PDF-ie dokładnie 42 lata (brutto). Ja nadal rozważam swoją kandydaturę do objęcia teki ministra w Ministerstwie Głupich Kroków. W ramach swej pracy oferuję dodatkowo i całkowicie pro bono co godzinę pokręcić się na fotelu i wyprodukować jakieś bezsensowne dokumenty, które dla nikogo nie mają znaczenia. Może coś o rodzinach w Peru, tego jeszcze nie było? A nie, czekaj... :-D Niesamowicie się cieszę, że fundacja Bąkiewicza otrzyma kolejne miliony na Centra Niepodległości. W końcu pozbędziemy się z kraju wszelkich brudasów i ludzi niegodnych życia w Polsce, a dzieci zanim będą mogły uczęszczać do szkoły, będą miały mierzone czaszki, czy na pewno są prawdziwymi Polakami, jak prawdziwy polski kebab u Mariana Kowalskiego. A teraz dzieci wstać do hymnu szkoły "Polska drutem otoczona, jest bezpieczna i strzeżona". Sztandar szkoły wnieść! :facepalm:
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

MOWA NIENAWIŚCI, STEREOTYPY I UPRZEDZENIA za 2,5 miliona zł

Postautor: Goomowiec » śr paź 13, 2021 8:42 am

Nawet gdyby chcieli 10 złotych za możliwość pobrania - warto. W sumie fajnie by było gdyby wydali to w formie książki. Świetny prezent na urodziny.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

MOWA NIENAWIŚCI, STEREOTYPY I UPRZEDZENIA za 2,5 miliona zł

Postautor: Tommy Black » śr paź 13, 2021 6:41 am

Obrazek

Taką książkę sprawił sobie Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, czyli po prostu Ministerstwo Sprawiedliwości. No i jako takie ministerstwo, oczywiście zapłaciło za to "dzieło", jakże by inaczej. Zapłaciło 2,5 miliona z pieniędzy podatników. Nie będziemy tego "dzieła" oceniać jednak merytorycznie, no bo po prostu...no nie da się. Zresztą sam Instytut Wymiaru Sprawiedliwości dość szybko ją ze swojej strony usunął.
https://iws.gov.pl/wp-content/uploads/2 ... URCsMcYuqk

Zawartość?

Spis treści
Wstęp / 3
I. Memy zawarte w grupie facebookowej „Kościół i kłamstwo” / 5
II. Memy zawarte na stronie: „TAK dla chemicznej kastracji duchownych w Polsce” / 97
III. Memy zawarte na stronie „Kościół katolicki – jego koniec jest bliski” / 106
Podział memów / 115
Zakończenie / 117
Bibliografia / 118

Przyklad?

Obrazek

Całość?

https://mega.nz/file/tcsWGCjS#KVu6yAaGQ ... qbFvFpig4c

Wróć do „Literatura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości