100 polskich książek ,które trzeba przeczytać.

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

100 polskich książek ,które trzeba przeczytać.

Postautor: Tommy Black » ndz kwie 23, 2017 6:00 pm

Na liście znajdziecie książki zarówno z polskiej klasyki literackiej, literatury obyczajowej, dziecięcej, młodzieżowej, kryminalnej, prozy, poezji, fantastyki, czy literatury faktu. Książki przedstawione zostały chronologicznie wg roku wydania (od najnowszych), co mamy nadzieję, ułatwi Wam przeglądanie tej obszernej listy. Jeżeli brakuje jakiegoś tytułu, który Waszym zdaniem powinien znaleźć się na naszej liście, podzielcie się nim/nimi w komentarzu pod artykułem.


100 polskich książek, które trzeba przeczytać, pobieżny tylko dziś, z konieczności, przegląd, tych książek nie pozwala mi się zgodzić z tytułem.
Nawet gdyby brzmiał 100 polskich książek, które warto czy powinno się przeczytać, też bym lekko oponował. Ale to jednak fajna zabawa więc zabiję dziś swoje czepialstwo.
Przyjrzę sie tej liście w wolnej dłuższej chwili dokładniej i na pewno coś dołożę od siebie. No i chętnie zobaczyłbym też inne propozycje...
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

100 polskich książek ,które trzeba przeczytać.

Postautor: robert » ndz kwie 23, 2017 3:11 pm

Znalazłem listę 100 polskich książek ,które trzeba przeczytać.Trzeba według twórców listy. Listy która jest bardzo ciekawa,moim zdaniem.Wielu autorów,wiele tytułów.Większość
znam ,jakąś część tych propozycji czytałem.Podejrzewam że Wy również.Jednak patrząc na nie wiem ze niektórych z nich nie będę czytał.Bo nie . :) Mimo tego warto rzucić okiem.
http://czytampolskie.pl/aktualnosci/100 ... rzeczytac/

Wróć do „Literatura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości