Natural Aroma Chemicals: The Free EBook

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Natural Aroma Chemicals: The Free EBook

Postautor: Tommy Black » śr lip 18, 2018 5:50 am

werc pisze:Musiałem przez Ciebie znowu nakłamać, trzeba było ostrzec przed rejestracją

Nigdy nie ostrzegam przed rejestracją. Ostrzegam przed kobietami.

werc pisze:...bo z angielskim tak sobie (ale wolę czytać jak rozmawiać, zwłaszcza z Angolami i zwłaszcza przez telefon).


I tu jest mi przykro. Może nie chwal się że masz tę książkę. Może aż tylu Angoli nie będzie do Ciebie dzwonić aby o niej porozmawiać?
:-P :P

PS
Gdyby znaleźć wydawnictwo które zechciałoby się zająć taką literaturą...ta książka jest po prostu potrzebna. *czajniczek*
Awatar użytkownika
werc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: sob lip 14, 2018 2:06 pm
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 229 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Natural Aroma Chemicals: The Free EBook

Postautor: werc » wt lip 17, 2018 7:55 pm

Musiałem przez Ciebie znowu nakłamać, trzeba było ostrzec przed rejestracją :)
Jakoś zmęczyłem ... formularz, poczytam potem, bo z angielskim tak sobie (ale wolę czytać jak rozmawiać, zwłaszcza z Angolami i zwłaszcza przez telefon).
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Natural Aroma Chemicals: The Free EBook

Postautor: Tommy Black » wt lip 17, 2018 6:37 pm

Obrazek Dziś wyjątkowa książka w formie ebooka wyłącznie i to do ściągnięcia.I to niekoniecznie dla wszystkich, ale to naprawdę cholernie interesujące...i trudno mi było powstrzymać chęć podzielenia się... :)

Do końca 2024 r. Światowy rynek chemikaliów aromatycznych ma osiągnąć 6,57 miliarda USD, a CAGR 6,2% a (dla porównania, rynek wyceniono na 3,85 miliarda USD w 2015 roku). Przy tak dużym zapotrzebowaniu pojawiają się wyzwania w zakresie zgodności z przepisami, pozyskiwania i opracowywania nowych technik izolacji, przy jednoczesnym zrównoważeniu przystępności dla konsumentów. Jednak kreatywność w ramach ograniczeń jest niewątpliwie fundamentem innowacji w zakresie F & F.

Przyszłość F & F będzie w dużej mierze opierać się na połączeniu natury i technologii. W tym e-booku, dostarczonym przez Millipore Sigma, wybraliśmy najbardziej wpływowe artykuły dotyczące naturalnych chemikaliów aromatycznych z archiwów Perfumer & Flavorist. Znajdziesz też artykuły techniczne na temat nowych technik pozyskiwania...

https://www.perfumerflavorist.com/fragr ... 23691.html

Wróć do „Literatura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości